Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Denizciler ve Rütbeleri

Adalar, Şeytan Meyvesi, Savaş Teknikleri Ve aletleri, SBS & Kapak Hikayeleri.
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 26 Eki 2017 21:43 Harika bir konu olmuş, bayıldım açıklamalar falan da eklenirse çok güzel olur.
Açıklamaların tamamını yaptım.
En son Naruto-Bijuu tarafından 27 Eki 2017 03:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu

Baryshx yazdı: 25 Eki 2017 23:12 Ellerine Sağlık, Coby nerelere yükselecek bakalım :P
Valla merak ediyorum bende, Amiral olacağım diye tutturdu. Ama 2 yıllık zaman atlamasında ola ola Tashigi gibi Kaptan olabilmiş. Koramirale kadar 3 rütbe atlaması lazım daha. Koramiralden Amiral olmakta her babayiğidin harcı değil. Mantıken Coby'nin 15-20 yıl sonra anca Amiral olması lazım, ama güçlü bir meyve yerse belki erken şansı olur bilemedim :D
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu

Konuyada yazdım yanlışları düzelterek tamamen, düzelttiğim kısımlar bunlar.

- Nezumi manganın başlarında '' Doğu Mavi 16.Bölüğün Kaptanı '' olarak tanıtılmıştır.( Arlong ile anlaşma yapan denizci Nezumi, ayrıca Luffy Arlong u yendikten sonra Luffy'nin başına acil olarak ödül konulmasında talepte bulunan kişi) . Daha sonra E.Oda bir sbs de düzeltme yapmış ve Denizci karargahındaki rütbesini açıklığa kavuşturmuş.

Sbs aynen şöyle ;

R : Merhaba , Oda-sensei !! Her zaman merak etmişimdir, Bütün denizci kaptanları ve diğer Denizci Karargahı(Marineford) daki denizci Kaptanlarından farklı mı ? Onlar daha mı güçlü ?

E.Oda : Evet. Onlar farklı. Denzci Merkezindekiler çok daha özel denizciler. Morgan-Nezumi gibilerinden farklılar.Denzci Karargahındaki rütbeler normal rütbelerden güç olarak 3 rütbe daha ilerde dersek yanlış olmaz

Yani Morgan ve Nezumi'nin 2 yıl önce gösterilen asıl rütbeleri '' Kaptan '' rütbesinden 3 rütbe aşağıda. Kaptan altları şunlardır; Kumandan,Teğmen Kumandanları, Teğmen. Yani Nezumi ve Morgan '' Teğmen '' rütbesine sahipler.

- Pudding Pudding '' Doğu mavide 153.Bölüğün Komodor'u '' olarak tanıtılmıştı mangada ( Arlong Nami'nin köyünü ele geçirdiği dönemlerde görünüyor ve Arlong'un tayfasına karşı kaybediyor bölüğü ile birlikte ) SBS açıklamasından sonra rütbesi Komodor'un 3 rütbe aşağısında olduğu için '' Teğmen Kumandanı '' oluyor gerçek rütbesi, şuanki Helmeppo ile aynı rütbede Pudding Pudding.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Sarbas
Favori Anime: bilmem

Eline sağlık gerçekten çok başarılı bir çalışma olmuş.
Resim
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Ellerine sağlık, bir de Ding dong bölümüne gidip geçte olsa bir merhaba desen güzel olur.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Sae yazdı: 29 Eki 2017 12:52 Ellerine sağlık, bir de Ding dong bölümüne gidip geçte olsa bir merhaba desen güzel olur.
Anonim kalmak istiyorsa hakki bence.
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu

Ek bilgiyi yazdım konuya

- Full Body'nin '' Teğmen '' olduğu bilgisi 43.bölümde açıklanmıştır. 2 yıl önce Denizci ( Donanma ) Karargahında Morgan ve Nezumi ile aynı rütbedeymiş, Kaptan'ın 3 rütbe altındaymış.
► Spoiler Göster

“Genel Bilgi” sayfasına dön