Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Supernatural

roncaTTo
Favori Manga: Bleach,Death Note
Favori Anime: Bleach,Death Note,Tsubasa,Pokemon

► Spoiler Göster
Resim
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Oha lan metatron piç çıktı. Crowley çok komikti lan. Bence keşke kapatılsaydı cehennemin kapısı nasılsa her sezon ölüp diriliyorlar. Castiel herhalde unuttu her şeyi. Hatırlarsa çok büyük depresyona girer o kadar hata yaptım şimdi doğruyu yapmalıyım derken tüm meleklerin düşmesine sebep oldu. Eğer o olmasaydı metatron yapamayacaktı bunu.

Metatron o kadın meleğe rol yapıp aniden saldırarak öldürmüş olabilir ama castielin boğazına kılıç dayamış bile olsa nasıl castieli bağlamayı başardı anlamadım. Kendisi bile söylemişti güçsüz olduğunu. Daha nephilime yumruk atmayı beceremiyor.

Şu savaşçı şeytandan neler çıkacağını merak ediyorum. Cehennemin başına belkide o geçer. Crowley ise insan olmadı ama artık karakter olarak şeytanda değil. O ya bizimkiler tarafından öldürülecek ya da artık bizim tarafımıza geçebilir.

Sığınakta ne olduğunu anlayamadım. Önce şeytanlar sandım ama o alarmlar ve haritadaki işaretlere bakarsak melekleri gösteriyor. Harflerin adamları meleklerin düşmesine karşı bile bir şeyler yapmış. Ya oradan bilgi bulup bizimkiler meleklere çözüm bulurlar ya da melek tableti ile yapılır bir şey herhalde. Ama ben yine kev. tableti okurken bizimkilerin zaman geçirmek için kurtadam öldürdüğü bölümleri izlemek istemiyorum. Umarım dolu dolu geçer sonraki sezon.
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Çok iyi finaldi ama göze batan kısımlar yok değildi.Mesela crowleyin o kadar kolay yakalanması.Sözleşmenin uzunluğunu görünce iyi güldüm :D Abaddonun geri gelmesini geçen bölüm sonu beklemiştim göstermemişler uyuz olmuştum.Crowleye ayarı verdi güzel oldu.Yalnız o bedeni yakmayacaktın Sam !

Oynayan bayan her kimse döktürüyordü tavırlar vs süper,şimdi başka oyuncuyla eski tadı verecekmi göreceğiz.

Metatron iyi rol yapmış.Zaten tanrıya o kadar yakın adamın öyle güçsüz olmasının imkanı yoktu.Ekstra bir yeteneği daha vardı diğer meleklerden ayrı olarak.Güçlü olduğunu düşünüyorum.

Crowleyi imana gelmişken gördük ya daha ne diyeyim :D İnşallah bir şekilde kurtulur.Crowleysiz olmaz.

Mitolojilerde hep düşmüş melek mitlerinden söz edilir.Dizinin bu olayı bünyesine katması güzel olmuş.
Bu arada castiel şu eski bölümlerdeki gücü alınan melek kadın gibi oldu tamamen insana dönüştü.Castiel iyice düştü yani :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Sonda meleklerin cennetten düşüşü ve bunların atalarından miras kalan sığınaktaki bir bölümün şeytanlar için değilde meleklerin inişini göstermesi ilginçti.Sanırım adamlar bunada hazırlanmışlar zamanında...
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
roncaTTo

Öncelikle yine müthiş bi sezon finaliydi.metatron un ihanet etmesi ve castiel i kullanması konusunda esasında adam kendi çapında biraz da olsa haklı ama yine de yaptığı tabi hoş değildi.sonra castiel in hala herşeyi hatırladığını düşünüyorum çünkü metatron sadece özünü aldı.zamanında anna nın da özü alınmıştı ve sadece geçici bi hafıza kaybı yaşamıştı o da küçük bi bebek olarak doğduğu için diye düşünüorum yani cass herşeyi hatırlayacaktır.sonrasında crowley adamım ne hallere geldi :D o ölmesi ya bi şekilde kurtulsun onun tek yolu da eğer abaddon cehennemin kontrolünü ele alırsa crowley onun düşmanı olur eskiden olan lucifer-crowley olayı gibi bu nedenle bizimkiler de abaddon a karşı koz olsun kendi içlerinde savaşsın şeytanlar die crowley i salabilir ne de olsa artık şeytanları alt etmenin bir sürü yolunu buldular..
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Son 2 sezondur bu diziden zerre kadar keyf almıyorum. Bir de her hafta beklemeyen, biriktirip tüm sezonu bir anda izleyen biriyim ben.

Şimdi ilk olarak crowley dediğimiz adam, plancılıkta level atlamıs biri, mal gibi oraya tek başına gelip bir kelepçeyle yakalanacak bi adam değil, öyle işi sikeyim.

Naomi orospusuna uyuz oluyordum, metatron reyisin naomiyi delip yarmasına bayıldım. Metatron gibi biri güçsüz falan olmayacagını crowleyin elinden kevin aptalını kurtardıgı anda zaten anlamıstım coktan. İyi rol kesti bizimkilere ve naomiye en son söylediği "bu yaptıklarının karşılıksız kalacagını mı sanıyorsun" sözü cok cok cok cok cok cok cok cok iyiydi ve hakkını da verdi.

Şeytanları mühürlemelerini beklerdim açıkçası, sam kendini kurban etmelydi.

Sezon finalini beğenmedim, crowleyi o halde görmeyi hiç mi hiç sevmedim. Tüm meleklerin cennetten atılması coogkk güzel old coggk eyi oldu. Melek diyorsun, şeytanlardan daha ırıspı cıcıgı cıkıyolar o nasıl melek amk.

Artık diziyi bitirmeleri lazım, çok uzadı daşşak gibi oldu konu kalmadı amk. Şimdide metatron düşman olur herkes onu yenmeye calısır.
Şu anda şeytanlar krall, tüm melekler düştü, şeytanlar impospprrruuuu oldular.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
roncaTTo

Bu dizi her türlü izlenir ben bunu bilir bunu sölerim :D
Resim
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

https://twitter.com/jumblejim/status/356977726269304832

Jim Beaver (Bobby) 9. sezonda diziye dönüyormuş.

Spoiler'a almıyorum.Dizide güncel olmayıp son sayfaya gelen biri varsa spoiler yemeyi hakediyor. :lol:
Kullanıcı avatarı
Horus
Favori Manga: Vagabond, Gantz, Berserk, One piece, Naruto, Slam Dunk, Veritas, Beelzebub,
Favori Anime: Fate Zero, Bleach, Steins Gate, Ergo Proxy, Naruto, One Piece, Code Geas, Death Note, Gintama, FMA, Bakuman, GTO, One Outs, Cowboy Bebop, Slam Dunk, K-ON, Sakurasou no Pet na Kanojo

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Son 2 sezondur bu diziden zerre kadar keyf almıyorum. Bir de her hafta beklemeyen, biriktirip tüm sezonu bir anda izleyen biriyim ben.

Şimdi ilk olarak crowley dediğimiz adam, plancılıkta level atlamıs biri, mal gibi oraya tek başına gelip bir kelepçeyle yakalanacak bi adam değil, öyle işi sikeyim.

Naomi orospusuna uyuz oluyordum, metatron reyisin naomiyi delip yarmasına bayıldım. Metatron gibi biri güçsüz falan olmayacagını crowleyin elinden kevin aptalını kurtardıgı anda zaten anlamıstım coktan. İyi rol kesti bizimkilere ve naomiye en son söylediği "bu yaptıklarının karşılıksız kalacagını mı sanıyorsun" sözü cok cok cok cok cok cok cok cok iyiydi ve hakkını da verdi.

Şeytanları mühürlemelerini beklerdim açıkçası, sam kendini kurban etmelydi.

Sezon finalini beğenmedim, crowleyi o halde görmeyi hiç mi hiç sevmedim. Tüm meleklerin cennetten atılması coogkk güzel old coggk eyi oldu. Melek diyorsun, şeytanlardan daha ırıspı cıcıgı cıkıyolar o nasıl melek amk.

Artık diziyi bitirmeleri lazım, çok uzadı daşşak gibi oldu konu kalmadı amk. Şimdide metatron düşman olur herkes onu yenmeye calısır.
Şu anda şeytanlar krall, tüm melekler düştü, şeytanlar impospprrruuuu oldular.
Aynen, bu diziyi 4. sezondan itibaren takip ediyordum. 5. sezondan sonra bir sikolaşma evresini girdi. En son boby naları dikince, sıkıldım bıraktım. Böyle deyince izlesem mi, izlemesem mi diye ikilemde kalmadım değil.
Resim
Kullanıcı avatarı
cabbarcan97
Favori Manga: Üç büyükler
Favori Anime: Üç büyükler

Benim için 2. Lost deneyimi olmuştur. Tek farkı Lost bozup hemen bitmiştir bu dizi bozmuştur bozmaya devam etmektedir. Ergen kızların bu diziyi ayy Dean ne tatlı ya diye takip etmeleri diziden soğumamda ikinci bir etken olmuştur.
I would not have thought I would meet with you two brothers again in a situation like this. It is regretable. Please make your preparations to be defeated. Sarutobi Hiruzen

“Diziler & Filmler” sayfasına dön