Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The 100

Kullanıcı avatarı
Nero
Favori Anime: mssh

Resim

IMDB puanı: 7.6/10 97 yıl önce nükleer Armageddon, Dünya’nın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Hayatta kalan 12 farklı ulustan, toplam 400 kişi ise dünyayı terk etmiştir. Yıllar içinde uzayda kaldıkları bu yerde 3 nesil yetişmiştir ve insan sayısı 4000′e ulaşmıştır. Bu gruplarda ölüm cezası ve nüfus kontrolü gibi sert uygulamalarla kurulan bir düzen vardır. Şimdi kaynakları tükenme noktasına gelmiştir ve bu 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünya’ya dönmek akıllarına gelir fakat Dünya’nın halen yaşanabilir olup olmadığını bilmemektedirler. Bunu test etmek için de 100 adet mahkum genç insanı Dünya’ya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları; bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekmektedir.

Kendi görüşüm:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=buVWdktiO2A[/BBvideo]
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

1-2 bölüm izlemiştim ilk çıktığında sarmayınca bırakmıştım.

Forever izleyin. ;)
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Ilk bölümde mutasyonlu geyik, enteresan su yaratığı görünce aklımdan daha farklı şeyler geçmişti. Sonra herkes amerikan parti çocuklarına dönünce biraz soğudum. Ama 2. sezondan memnunum şuan.
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Revolution ile beraber yarım bıraktığım 2 diziden biridir kendisi.

Revolution'da yanılmadım,2.sezonda iptal oldu.Bakalım 3. sezonu görürse bir şans daha verebilirim.Gerçi CW dizisi,şansı hakedebileceğinden emin değilim.
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

equando yazdı:Revolution ile beraber yarım bıraktığım 2 diziden biridir kendisi.

Revolution'da yanılmadım,2.sezonda iptal oldu.Bakalım 3. sezonu görürse bir şans daha verebilirim.Gerçi CW dizisi,şansı hakedebileceğinden emin değilim.
Sanırım bir şans daha verme vakti geldi.Bu sene 3. sezona başlıyorlar.

“Diziler & Filmler” sayfasına dön