Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

South Park 23. Sezon (Spoiler Icerebilir)

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Hala takip edenleri vardir umarim sitede ben ve shirohige haricinde.
Ayin 14'unde yeni sezon basladi. Ilk bolum buradan.

White People Renovating Houses s21e01

Edit: Sezon boyunca haftalik bolum gunceligi bu konu basligi altinda verecegim, tartismalari burada yapacagiz.

Edit2: 22. Sezon 27 Eylül'de başlıyor.

Edit3: 23. Sezon başladı.
En son ugur_tatli tarafından 02 Eki 2020 19:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
Sebep: 24. Sezon
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Sonunda Heide'den kurtulduk, eski Cartman geri dönüyor. Alexa yengemizi çok sevdim.

Randy ve Sheron'lı kısımlar bayıktı kızıl saçlı reis işe girene kadar.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Sanirim serilestirilmis sezonlar burada son buluyor.
Sebeplerini de bu videoda daha iyi anlatir benden.
http://youtu.be/b8KUTZUqyzk

Heidi'yi seviyordum, Cartman'den ayrilmasina uzuldum yine de ama bitireceklerse de cok uzatmadan bitirmeleri iyi oldu.
Stan, Kyle ve Kenny'yi de eskisi gibi gormek istiyorum aktif olarak, bu bolum tamamen Randy ve Erik'e ayrildi o yuzden ileriki bolumlerde umudum var.

Bolumun ana tema gondermelerini pek anlamadim ama bolumle alakalu reviewleri okuyacagim.

People from the future took our job reyizleri tekrar gormek de guzel oldu. Hahahahaha

Sharon'nun tum bolum boyunca hissiz kalmasi dikkatimden kacmadi, var muhtemelen altinda birseyler.

Edit: Yeni bolum Tweek ve Creek'le alakali olacak.
https://twitter.com/SouthPark/status/909829923145097216

Onlarin iliskisi de mi tehlike altinda. :Lol:
En son ugur_tatli tarafından 18 Eyl 2017 19:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Bölüme puanım 6,5 bu arada. Standart South Park bölümlerinin biraz altındaydı.

Geçen sezonun ana karakteri Gerald'dı, umarım bu sefer de bir ebeveyni konu almazlar. Butters & Cartman bölümü istiyorum bi tane sağlamından. Ama Butters eskisi gibi olmayacak galiba, 20.sezon bunun işaretini vermişti epey.

Edit: Sheron'dan hiç bişey çıkmaz bence.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Outlaw yazdı: 18 Eyl 2017 19:46 Puanım 6,5 bu arada. Standart South Park bölümlerinin biraz altındaydı.
Aynen ben de pek begenmedim yalniz bolumun yarisini Erik ve Heidi'yi ayirmalarina ayirdiklarindan mecbur ana konusu yarim kalmis bir bolume donustu.
Alexa'nin serideki konumu ne onu da merak etmiyor degilim.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

@uğur

Episodik sisteme geri döndüysek, Alexa'lar kalıcı olmayabilir gibime geliyor. Ki bence bölümde fena olmamasına rağmen daha fazla üzerinde durulmamalı. 2 senedir Cartman'ın absürt faşistliklerini göremiyoruz onu özledim. PC Princibal vs Cartman yarıda kaldı hep, o bir tamamlanmalı. :D
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

http://youtu.be/FRE3RP-ocks

Hahahahaha yazik lan. :Lol:
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Yaoici Japon kızlar yedi güzelim Craig ve Tweek'i. Bildiğin gey olmaya zorladı South Park halkı adamları. :D Zaten Craig'in başına son 3 sezondur falan gelmeyen kalmadı. :laugh: Nerede eski bizim 4'lüye ayar veren Craig?
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Outlaw yazdı: 19 Eyl 2017 10:56 Yaoici Japon kızlar yedi güzelim Craig ve Tweek'i. Bildiğin gey olmaya zorladı South Park halkı adamları. :D Zaten Craig'in başına son 3 sezondur falan gelmeyen kalmadı. :laugh: Nerede eski bizim 4'lüye ayar veren Craig?
O serefsiz yaoiciler. Hahahahaha

Onun da sebebi var aslinda 19. Sezonda olup bitene daie. 5:20
https://youtu.be/MG7y8J0DXhU
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

@uğur

Mahallenin Tweek ve Craig'e tepkileri, ABD'deki politik doğrucuların bir kısmını özetliyor.(Geylere kötü muamele yapılsın demiyorum tabii, SP'deki olayı yorumluyorum sadece.) Hele Randy' Marsh'ın Tweek ve Craig'in babasına böyle "çok iyisiniz, süpersiniz." gibisinden sürekli işaret vermesi. :D Randy reis. :D

Stan Randy'den olmayabilir diyorum hatta. :D
Resim

“Diziler & Filmler” sayfasına dön