Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

İzlediğiniz Diziler

Concord
Favori Anime: ..

@gol d. rager
Rome öneririm sana, spartacus kadar bol dövüş olmasada roma dönemini çok iyi veren kaliteli bir tarih dizisidir.

En son izlediklerim veya devam ettiklerim:Rm,preacher,firefly(1 bölüm baktım),seinfeld.

Kaçırılmaması gerekenler; Rome,Legion,Futurama,Rm,South park(hala izlemediyseniz yuh),Doctor Who,Daredevil,Penny dreadful,Breaking Bad,Fargo,Dexter,House M.D,Vikings

Bizdende önereyim;Leyla ile Mecnun,İşler güçler,Kardeş payı
Resim
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Şu anda devam eden takip ettiğim diziler.

American Gods

American Horror Story

Arrow

Ash vs. Evil Dead

Fear The Walking Dead

Game of Thrones

Gotham (Bunu bıraktım geçen sezon bir yerde bakalım devam ederim belki)

House of Cards (2013)

Into The Badlands

Legion

Lucifer

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

Marvel's Daredevil

Marvel's Iron Fist

Mr. Robot

Narcos

Once Upon a Time

Orange is the New Black

Preacher

Stranger Things

Supernatural

The 100

The Big Bang Theory

The Blacklist

The Flash

The Last Man On Earth

The Walking Dead

Vikings

Westworld

Z Nation
galeme
Favori Anime: .

.
En son galeme tarafından 29 Eyl 2018 20:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

True dedective : Kesinlikle izlenmesi gerekir özellikle 1.sezon efsane .Opening müziğinede bayılıyorum.

Game of thrones : İlk 4 - 5 bölüm biraz sarmaya bilir ilerledikçe oooooOOOOOOOO diyeceğiniz bir dizi. Spoiler yemeden izleyebilirseniz büyük başarı.

Westworld : Güzel beyni çalıştıran bir dizi. :)

Supernatural : 13. Sezon sanırım çıkacak. Güzel dizi, her türden yaratık barındıran dizi. Devam konusunda arka sokaklar ile yarışıyolar sanırım.

American Gods : Kaliteli bir dizi izleyin. Yeni sezonu çıkmadan başlayın.

Stranger things : İlk başlarda oyuncular çok ufak yaşlarda olduğundan çekinmiştim ama izlenmesi gereken dizilerden.

The strain : Yeni biten dizilerden. Fazla abartmadan bitirdiler diziyi ki çokta iyi oldu. 5 sezondu sanırım. Tavsiye ederim.

Breaking Bad : Başlangıçta yavaş başlayıp 1.sezon sonundan itibaren nirvana yapan bi dizi. Kesinlikle izlenmeli.

Fargo : İlk sezonunu izledim sadece. Kesinlikle izlenmeli.

Sherlock : Başka bir efsane dizi. Favorilerimden.

Leyla ile Mecnun : İzleyiniz kalite nokta

İşler gücler : İzleyiniz kalite nokta

How i met your mother : İzlenebilir bir komedi dizisi. Arada rastgele bi bölüm açıp izleyebileceğiniz türden.

Black Mirror : Her bölümü ayrı konu içeren bir dizi. Kaliteli dizilerdendir. Tavsiye ederim.

Aklıma geldikçe yazarım...
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Şuan hiç izlemiyorum. Ama bıraktığım yerden devam etmeyi planladıklarım ve yeni sezonunu beklediklerim:

Penny dreadful (bıraktığım sezonu hatırlamıyorum)

The flash (çıktığı yere kadar izledim. Baştaki tadı yok ama yeni sezon iyi olacak gibi duruyor)

The arrow (belki devam etmem. Boş vaktim olursa 10-15 bölüm biriktirip izlerim. 4. Sezonda da öyle yapmıştım)

Gotham (yeni sezona başlamadım.batman dizisini beğeneceğim aklımın ucundan geçmezdi. İlk sezondan sonra senaryo berbatlaşsa da bazı villian'lar diziyi izletiyor.)

Game of thrones (yeni sezon bekliyorum.)

The 100 (bırakalı 2 sezon falan oldu. Devam etmeyi planlıyorum)

The walking dead (negan için izliyorum.)

Vikings (izlemediğim 1 veya 2 sezon var. İzlediğim son bölümde çocuklar yeni büyümüştü)

Supernatural (izlemediğim 1 veya 2 sezon var. En son izlediğim bölümde sanırım sam yine ölmüştü :D buna devam edeceğimi sanmıyorum)

How i met your mother (son sezonu izlemedim. Ve sanırım bi arkadaşla izlemeye başladığım için ortalardan başlamıştım. Baştan başlamayı planlıyorum)

Black mirror (kaliteli dizi. Yeni sezon çıkacak diye duydum)

Yakında başlamayı planladığım:

Friends ve big bang theory
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Yeni sezon beklediklerim; Game of Thrones, Vikings, Mom, Big Bang Theory
İzlediklerim yorumlarıyla;

Friends - Mutlaka izlenmesi gereken komedi. Zaten duymayan yoktur.

HIMYM - İzlemeyen ya da bilmeyen yoktur. Ama bir süre sonra çok sıkıcı oluyor kendini tekrar ediyor. Son sezonu izleyemedim.

Da Vinci's Demos - Çok uçuk ama izlenir yine de. Vlad adamımdır :)

The Following - İlk sezon güzeldi, 2. sezonu izleyemedim.

Supernatural - Bu da diğerleri gibi bir süre sonra sıkıyor. Çok iyi konusu yok ve bütün mitolojik olaylar komik oluyor bir süre sonra :D İlk 3-4 sezon izlenebilir.

Modern Family - Gloria için izleyin. Komik değil ama ödülü var :S

Bir Litre Gözyaşı (İçi Rittoru no Namida) - İzlediğim tek Japon dizisi. Çok duygusal. Normalde bu tarz şeyleri izlemem ama izlemiş bulundum çok da hoşuma gitti. Tavsiye edilir.

Evlenemeyen Adam - Bu da izlediğim tek Kore dizisi. Bir arkadaşla takılıyorum diye izledim. İzlemeyin. Japon dizisinden uyarlama miş, belki aslı daha güzeldir.

Abnormal Summit (Sıradışı Zirve) - Türkiye'de Elin Oğlu diye uyarladılar ama Kore versiyonu eğlenceliydi.

Yerli dizilerden izlediklerim ve tavsiye ettiklerim ise Kardeş Payı ve İşler Güçler.
Resim
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

galeme yazdı: 10 Eki 2017 15:12 Ash vs Evil Dead: Mükemmel bir eğlence dizisi. Kan, vahşet, komedi, absürtlük vs hepsi yerinde. İlk sezonu bitirdim, ikincisine başlayacağım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Ash vs Evil Dead

Ben de başladım, güzel gidiyor hadi hayırlısı.
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Supernatural'ı kimler izliyorda hala devam ediyor diyordum hep. Gerçi zevkli bir şey de 5 den sonra artık sezonluk konularla ilerlemiyor mu? 8 de bıraktım ben.

Malcolm in the Middle: TNT de yayınlanırdı. Nedense hala en sevdiğim dizi deyince bu aklıma geliyor.

GoT, R&M ve Vikings'i beklemekte arasıra House izlemekteyim. GoT senaristlerine bin bela okurken RM ile coşmaktayım. Vikings de güzel işte. South Park'ın da geçen sezonunu izleyeceğim.

Artık diziler sanki git gide kötüleşiyor. Güzel başlayıp sansasyondan ekmek yiyorlar gibi gelmeye başladı. Ya kendini tekrar ediyor yada ortada nedensellik falan koymayıp çorba yapıyorlar. Herhalde 5 sezon bir dizi için ideal süre.

Neyse telefondan yazmak güç yazıyı daha sonra editlerim veya kalanları yazarım.

The Mentalist: Bu arada en fena s.çan diziyi atlamak olmaz müthiş zevk alıp tatminsizlikle ayrılırsınız bu kadar sorumsuzluk olmaz.

Bu arada Gol D. Roger hayır izlemedim çünkü hoşlanmadım. Rome, Vikings, Game of Thrones falan izledim onun yerine.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Ben güncel olarak söylemiştim ama madem genel konuşabiliyoruz;

Friends her zaman bir numaramdır.

Two and a Half Man'in Charlie Sheen'li sezonları efsanedir.

Game of Thrones, izliyoruz yerli gelinde tartışıyoruz. Zaten en bilindik şey.

TBBT, eskisi kadar keyif alamasam da bazen sarıyorum böyle 3 günde sezonu falan bitiriyorum. Amy gelmeden önce ne güzel diziydi. Amk senin Amy.

South Park'ın her zaman ayrı, 20.sezonu kötü olsa da bu sezon iyi gidiyor.

Shameless, keşke 4 sezon falan sürseydi, ilk sezonlarını mum gibi arıyorum. Yine de severim hala, çıksın izleriz.

Avrupa Yakaası, Behzat Ç, Ezel, İşler Güçler, L&M(İlk 2 sezon.) önerebileceğim yerli yapımlar.

Breaking Bad'i severim.

Spartacus öbür sayfada belirttiğim gibi ilk sezonu çok iyidir.

Narcos, ilk 2 sezonu iyidir, ondan sonra devam etmesi biraz zorlama oldu.
Resim

“Diziler & Filmler” sayfasına dön