Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kung Fury (Legal Tam Film)

Celebhol
Favori Anime: -

Çetinceviz bir polis, Kung Führer'i, yani Hitler'i öldürmek için geçmişe gider. Seksenler stilindeki, yarım saatlik bu kısa, komedi ve aksiyon dolu film, Youtube'dan bedava olarak paylaşılmış durumda. Bir benzetme yapacak olursam, seksenlerin aksiyon filmlerini absürt fakat çekici bir şekilde sunması, Jojo serisindeki abartılara benziyor.

https://www.youtube.com/watch?v=bS5P_LAqiVg
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Epey önceleri izlemişti :D Sağlam bir kolaj ve "retro" çalışması idi.
Resim
Celebhol

JiraiyaFlash yazdı: 13 Şub 2018 09:21 Epey önceleri izlemişti :D Sağlam bir kolaj ve "retro" çalışması idi.
İkincisi çekiliyor :D Retro, daha doğrusu New Retro'yu bayağı seven bir insan olarak, filme bayıldım ben. Dövüş sahnelerinde aktör cidden o hareketleri yapıyor bu arada, öyle ilginç bir detay da var.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Celebhol yazdı: 19 Şub 2018 13:55İkincisi çekiliyor :D
Nice. Bu güzel haber
Celebhol yazdı: 19 Şub 2018 13:55Dövüş sahnelerinde aktör cidden o hareketleri yapıyor bu arada, öyle ilginç bir detay da var.
Bak bunu bilmiyordum şimdi daha da etkileyici oldu. Bana böyle biraz stop-motion gibi geldiydi dövüş sekansları ama değilmiş.
Resim
Celebhol

JiraiyaFlash yazdı: 19 Şub 2018 14:17
Celebhol yazdı: 19 Şub 2018 13:55İkincisi çekiliyor :D
Nice. Bu güzel haber
Celebhol yazdı: 19 Şub 2018 13:55Dövüş sahnelerinde aktör cidden o hareketleri yapıyor bu arada, öyle ilginç bir detay da var.
Bak bunu bilmiyordum şimdi daha da etkileyici oldu. Bana böyle biraz stop-motion gibi geldiydi dövüş sekansları ama değilmiş.
Şöyle bir örnek atayım; http://0.media.dorkly.cvcdn.com/18/63/c ... 87b_13.mp4
galeme
Favori Anime: .

.

“Diziler & Filmler” sayfasına dön