Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Cem Yılmaz'ın En İyi İşi?

Hangisi?

Bir Tat Bir Doku gösterisi
3
15%
Milenyum gösterisi
0
Oy yok
CMYLMZ Gösterisi
4
20%
2008 Soru Cevap
0
Oy yok
G.O.R.A
5
25%
Alibaba ve Yedi Cüceler
0
Oy yok
Her Şey Çok Güzel Olacak
1
5%
A.R.O.G
0
Oy yok
Arifv216
1
5%
Pek Yakında
1
5%
Fundamentals gösterisi
1
5%
İftarlık Gazoz
0
Oy yok
Av Mevsimi
1
5%
Organize İşler
1
5%
Vizontele
0
Oy yok
Yahşi Batı
1
5%
Hokkabaz
1
5%
Diğer(Konuda belirtin....)
0
Oy yok

Toplam oy: 20
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Resim Sizce, usta oyuncu ve komedyen Cem Yılmaz'ın gerek film olsun, gerek gösteri olsun, çıkardığı en iyi performans & iş hangisiydi?

Not: Çıkıntılık yapacak ne olur uğramasın konuya.

Oy hakkınız 3.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

CMYLMZ bu adamın zirvesidir. 1000 kere izledim 1001. kezde hala gülüyorum. :D
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

_[Emre]_ yazdı: 06 Kas 2018 17:30 CMYLMZ bu adamın zirvesidir. 1000 kere izledim 1001. kezde hala gülüyorum. :D
Bir Tat Bir Doku da çok iyidir.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Outlaw yazdı: 06 Kas 2018 17:36
_[Emre]_ yazdı: 06 Kas 2018 17:30 CMYLMZ bu adamın zirvesidir. 1000 kere izledim 1001. kezde hala gülüyorum. :D
Bir Tat Bir Doku da çok iyidir.
Bir Tat Bir Doku'da bazen çok ağır espiriler yapıyordu anlayamıyordum yahu. :D

Mesela şu ortopedi muhabbeti. Espiriye 2 yıl sonra güldüm. :D
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

@Emre

https://www.youtube.com/watch?v=z8DcLEW-ME8

1:15'den başla izle baba, çok bomba ya en sevdiğim kısım bu sanırım Cem Yılmaz gösterileri arasında.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Outlaw yazdı: 06 Kas 2018 17:49 @Emre

1:15'den başla izle baba, çok bomba ya en sevdiğim kısım bu sanırım Cem Yılmaz gösterileri arasında.
Bu adam Türkiye seviyesinin çok üstünde, bir daha onun gibisi gelmez. Benimde en çok güldüğüm şudur;

https://www.youtube.com/watch?v=BNTaJu2CVBg
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

_[Emre]_ yazdı: 06 Kas 2018 18:06
Outlaw yazdı: 06 Kas 2018 17:49 @Emre

Bu adam Türkiye seviyesinin çok üstünde, bir daha onun gibisi gelmez. Benimde en çok güldüğüm şudur;

https://www.youtube.com/watch?v=BNTaJu2CVBg
Adamın tüm gösterilerini + G.O.R.A filmini ezbere biliyorum artık. :D
Resim

“Diziler & Filmler” sayfasına dön