Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Film & Dizi Önerileri

Kullanıcı avatarı
Borga-X
Favori Manga: Şimdi hangi birini yazayım ?
Favori Anime: Naruto , Death Note, Claymore , Code Geass , Gintama , 07 Ghost , D-Gray Man , Bleach , Samurai Champloo , HxH , Code Breaker , SAO , Dragon Ball

Arkadaşlar başka konulardan bazı film ve dizi önerilerini değerlendirip başladığım diziler oldu. Ve sitede böyle bir konu görmediğim için açılmasının faydalı olabileceğini düşündüm. Dizi ve film öneri isteklerimizi ve önerilerimizi bu başlık altında paylaşsak fena olmaz.

Hemen bi öneri istiyorum;
Felsefe ve akıl oyunlarının, zekanın ağır bastığı ''Dexter'' tarzı dizi ve film önerilerine açığım.
Güçsüzler herzaman sözlere tutunur. Ve güç için gücü elde edemeden ölürler. (Easley) Resim
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Exam, Küre (1,2,3 seri), Olağan şüpheliler(kesin izle) şimdilik bu kadar aklıma gelırse veya başka konularla ilgılı fılmlerde yardımci oliyim.
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Film işine girersek çıkamayız, ben dizi önereyim sana....

Eğer Sherlock Holmes tarzı polisiye seviyorsan, The Mentalist ile Sherlock izle,

Yok, ben polisiyeye bir de katil gözünden bakarım, bir de kendi adalet anlayışıma bayılıyorum diyorsan Dexter izle,

Ben hastane polisiyesi izlemek istiyorum, avladığım suçlu değil hastalık olsun diyorsan House M.D

Ben polisiye istiyorum ama arada bilimkurgu da olsun hastalığı da suçluyu da avlayalım diyorsan Fringe

Ben polisiye kavramını değiştirip suçluları suç işlenmeden yakalayan adamlar görmek istiyorum dyorsan Persons of interest

Yemişim Polisiyeyi bana eğlencelik bir şey olsn arkadaş çevresini anlatsın komik olsun diyorsan bu komik kişilerin sosyal olmasını istiyorsan How I Meet Your Mother, Asosyal olmalarını istiyorsan Big Bank theory izlemeni tavsiye ederim.

Ben komedi istemiyorum arkadaşım Kan istiyorum, Vahşet istiyorum diyorsan Rome, Spartacus Blood and Sand, Gods of the Arena ve Vegeanceleri izleyebilir.

Yok tarihi olmasın böye insanlık bitmiş olsun o zamanda geçsin vahşet diyorsan The Walking dead.

Vahşet olsunda azıcık da entrika olsun birazda fantastik olsun, diyorsan Game of Thrones

Ne vahşeti ya ben vahşet istemiyorum biraz komik fantastik bir şeyler olsun çok ciddi olmasın diyorsan Merlin'i

Biraz ciddi de olabilir, araya polisiye de kayabilir, içine bol bol fantastik öğede olabilir, az da komik olsun, diyorsan Supernatural,

Hem komik hem fantastik, hem bilim kurgu, istiyorsan Doctor Who

Ben sapına kadar bilim kurgu istyorum diyorsan Battlestargalactica izlenebilir...

Bu dizi tavsiyelerim, film tavsiyelerim çok daha uzundur. Umarım yardımca olabilmişimdir...
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Borga-X
Favori Manga: Şimdi hangi birini yazayım ?
Favori Anime: Naruto , Death Note, Claymore , Code Geass , Gintama , 07 Ghost , D-Gray Man , Bleach , Samurai Champloo , HxH , Code Breaker , SAO , Dragon Ball

@Dr.M
Teşekkür ederim.
Önerilerin üzerine Game Of Thrones ve Doctor Who'ya en kısa zamanda başlamayı düşünüyorum.
Güçsüzler herzaman sözlere tutunur. Ve güç için gücü elde edemeden ölürler. (Easley) Resim
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

http://www.imdb.com/title/tt0166924/

Bu filmi izle feci beynini yoracaksın anlamaya çalıştıkça çok daha zevkli gelecek film tekrar tekrar izleyeceksin ama hiçbir zaman düşüncelerinin doğruluğundan emin olamayacaksın.Beğenirsen yönetmenin hayranı olur aynı konseptteki diğer filmlerinede geçiş yapabilirsin.Yönetmenin filmlerini izlemediysen eğer daha önce görmediğin tarzda bir film izleyeceğine emin ol.Şiddetle öneririm.
Resim
Kullanıcı avatarı
valheru21
Beyaz Avcı
Beyaz Avcı
Favori Manga: One Piece, Naruto,Hellsing,Bakuman
Favori Anime: Gintama,One Piece, Naruto, Hellsing, Yu-Gİ-Oh, Bleach,Bakuman, Samurai 7

İzlemediysen Batman-The Dark Knight'ı Dublajsız altyazılı izle.Heath Ledger sanki öleceğini biilirmiş gibi enfes bir performans sergiliyor filmde.
Mangatürk'te olduğun için animasyonu seviyorsundur eğer gotik tarzıda seviyosan gotik ile animasyonun muhteşem bir birleşimi olan Ölü Gelin'i izle.Yönetmen Tim Burton seslendiren Johnny Deep olunca ortaya bir şaheser çıkmış.Eğer beğenirsen bu ikilinin yine birlikte çalıştığı diğer 2 animasyonuda izlersin.
Resim "Dünyaca ünlü bilim adamları tarafından söylense bile saçmalık her zaman saçmalık olarak kalacaktır"
John Lennox
Kullanıcı avatarı
reshado
Favori Manga: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko,veritas ve the breaker.
Favori Anime: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko

Dr.M yazdı:Film işine girersek çıkamayız, ben dizi önereyim sana....

Eğer Sherlock Holmes tarzı polisiye seviyorsan, The Mentalist ile Sherlock izle,

Yok, ben polisiyeye bir de katil gözünden bakarım, bir de kendi adalet anlayışıma bayılıyorum diyorsan Dexter izle,

Ben hastane polisiyesi izlemek istiyorum, avladığım suçlu değil hastalık olsun diyorsan House M.D

Ben polisiye istiyorum ama arada bilimkurgu da olsun hastalığı da suçluyu da avlayalım diyorsan Fringe

Ben polisiye kavramını değiştirip suçluları suç işlenmeden yakalayan adamlar görmek istiyorum dyorsan Persons of interest

Yemişim Polisiyeyi bana eğlencelik bir şey olsn arkadaş çevresini anlatsın komik olsun diyorsan bu komik kişilerin sosyal olmasını istiyorsan How I Meet Your Mother, Asosyal olmalarını istiyorsan Big Bank theory izlemeni tavsiye ederim.

Ben komedi istemiyorum arkadaşım Kan istiyorum, Vahşet istiyorum diyorsan Rome, Spartacus Blood and Sand, Gods of the Arena ve Vegeanceleri izleyebilir.

Yok tarihi olmasın böye insanlık bitmiş olsun o zamanda geçsin vahşet diyorsan The Walking dead.

Vahşet olsunda azıcık da entrika olsun birazda fantastik olsun, diyorsan Game of Thrones

Ne vahşeti ya ben vahşet istemiyorum biraz komik fantastik bir şeyler olsun çok ciddi olmasın diyorsan Merlin'i

Biraz ciddi de olabilir, araya polisiye de kayabilir, içine bol bol fantastik öğede olabilir, az da komik olsun, diyorsan Supernatural,

Hem komik hem fantastik, hem bilim kurgu, istiyorsan Doctor Who

Ben sapına kadar bilim kurgu istyorum diyorsan Battlestargalactica izlenebilir...

Bu dizi tavsiyelerim, film tavsiyelerim çok daha uzundur. Umarım yardımca olabilmişimdir...
Müdür ben bunların hepsini'de günceli yakaladım (biten'leri bitirdim).Bana bi önerin varmı ???
Resim
UlquiorraSchiffer
Favori Manga: Gantz, Veritas, The Breaker, Bleach
Favori Anime: Bleach, Gintama, Slam Dunk , KHR, DBZ

russian institute 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Resim
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

O halde senin aradığın tarz daha çok mindfuck ve plot twist ending'li filmler. Onla ilgili ufak bi liste çıkartıyım sana.

şaşırtmalı/süpriz sonlu:
the usual suspects
oldboy
citizen kane
the prestige
fight club
saw
the sixth sense
the game
vertigo
psycho
memento
the shawshank redemption
se7en
it's a wonderful life
american beauty
shutter island
the sting
lucky number slevin
witness for the prosecution
primal fear
planet of the apes

mindfuck:
memento
mulholland drive
eternal sunshine of the spotless mind
donnie darko
oldboy
the usual suspects
fight club
2001: a space odyssey
the sixth sense
the matrix
shutter island
total recall
a beautiful mind
the game
brazil
se7en
dark city
lucky number slevin

Önce bi The Game ve Usual Suspects'i öneririm. Tabi Usual'ı sonuna kadar izlemek lazım. Olay sonunda bunun.
Kullanıcı avatarı
Jaqen H'ghar
Favori Manga: one piece,veritas,fairy tail,the breaker,berserk,noblesse...
Favori Anime: sekirei,one piece,rosario

Borga-X yazdı:@Dr.M
Teşekkür ederim.
Önerilerin üzerine Game Of Thrones ve Doctor Who'ya en kısa zamanda başlamayı düşünüyorum.
Game of thrones'a başlama daha en azından ilk5 kitabı çevrilene kadar yada 2.sezon bitip 3.sezon başlayana kadar :silly: .Şahsen üşenmeden erinmeden ingilizcesini okumaya başlıcam o kadar sarıyor diziyle yetinemezsin :whistle: :silly:
Resim Resim

“Diziler & Filmler” sayfasına dön