Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Son İzlediğiniz Film

Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Godfather maratonu yaptım. Bu 4. maratonumdur belkide. Her izleyişimde seriyi hayran kalıyorum ve bunun değişeceğini sanmıyorum.
11/10.
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 02 Şub 2018 00:50 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Crooks
Favori Manga: Bleach
Death Note
One Piece
Favori Anime: Bleach
Naruto
One piece
İtazura Na Kiss
İletişim:

Ben Efsaneyim filmini izledim ve tavsiye ederim
Resim

Bilinmedik bir yolun yolcusuyuz...
Gol D. Roger

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 02 Şub 2018 00:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Lazurii
Favori Manga: One Piece, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: One Piece, FMA, Death Note

Geçenlerde Indiana Jones maratonu yapmıştım şimdi de James Bond maratonu yapıyorum. Dün Goldfinger izledim, bugün de Thunderball. Film çıktığı seneye göre çok çok iyi. Filmdeki kadınlar da ayrı bir güzel, Bond Girl diye boşuna demiyorlarmış. :D Sırada You Only Live Twice var.
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Kült film Manatonu yapıyorum.A z önce izlediğim film: Scarface

Resim
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
jaggerjack
Favori Manga: Bleach, Hellsing, Death Note, Basilisk,
Favori Anime: Bleach, Hellsing, Death Note, Basilisk, Avatar the lastairbender, avatar the legend of korra

'' 13 TZAMETİ '' . - insanin kafasina balyoz gibi inen epi topu 80 dakikalik film. Uzun zamandır seyrettiğim en heyecan verici filmdi.
Resim
callfuble
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Looper adlı film.

Resim

imdb :7.7

Kesinlikle kötü bir film. Zamanda yolculuk konu alınmış ve senaryoda ilk izlediğinizde bile farkedilen açıklar var. Tavsiye etmem.
► Spoiler Göster
Gol D. Roger

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 02 Şub 2018 00:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Amazing Spiderman

Beğenmedim, peter parkerı liseli yapmaları ve gerçek kişiliğinden bu kadar koparmaları uyuz etti. Tamam eskisi de uymuyodu ama bu hiç olmamış, nargile içmeye gidip facebooka fotoğraf koyan ergenlere benzemiş. Bir tek emma stone adının hakkını vermiş taş gibiydi sağolsun.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.

“Diziler & Filmler” sayfasına dön