Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Son İzlediğiniz Film

Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 23:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Gol D. Roger

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 23:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Resim

Agatha Christie's '' Murder On The Orient Express ''

IMDB : 7.3

Yapım yılı : 1974

Güzel bir polisiye
Gol D. Roger

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 23:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Gol D. Roger yazdı: 30 Kas 2017 23:43 @Naruto-Bijuu

Dayı bunun yenisini izledim de, şuanda vizyonda olan. İzledin mi sen yenisini ?
Yeniside varmış, izlemedim ama izlerim bir ara.
Gol D. Roger

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 23:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Gol D. Roger

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 23:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

Resim
Kral Arthur:Kılıç Efsanesi
Klasik Arthur hikayesi alternatif bir evrende anlatılmış.Aslına bakılırsa film benim hoşuma gitti.Klasik bir hikayeye böyle bir yorum ilginç.Son savaştan önceki Arthur'un askerlerle dövüşü hariç görüntü olarak da güzeldi.Son dövüş biraz anlaşılamıyordu ama genel olarak beğendiğim bir filmdi.
Resim
Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu
Fragman ben geliyorum demişti ama tamamen hayal kırıklığı bir film.Her şey çok tahmin edilebilir ve basitti.Film kurgu yönünden berbat.Hikaye çok iyi başladığı halde durgun ilerledi.Boş zamanda izlenir.En güzel sahne Rihanna nın sahnesiydi.Epey eğlendim.
Resim
Kullanıcı avatarı
demkir

Resim
BLAME
Mangasını hiç okumadığım bir seri ama cidden hayran kaldım.Konu çok ilgimi çekti.Baskın karakterler vardı.Tabi mangayla paralel miydi bilmiyorum ama mangayı da okuyacağım.Tek üzüldüğüm nokta fragman Japonca'ydı seslendirmeler çok hoşuma gitmişti.Bir arkadaş bana bunun Japonca seslendirmesini bulsa ne güzel olurdu.Birisi de bana mangadan bahsetse keşke.
Resim
Kullanıcı avatarı
demkir

Resim
Blade of the Immortal(Ölümsüzün Kılıcı)
Samuray kökenli uzak doğu filmlerini sevdiğim için baktım.Japonların konuşma şekline bayılıyorum.Film konu olarak çok durağan ilerliyor.Özellikle iki ana karakterin beraber diyalog kısımları çok monoton.Mükemmel değil ama izlenebilecek bir film.
Resim

“Diziler & Filmler” sayfasına dön