Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Walking Dead

Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Hitman yazdı:
equando yazdı:
Hitman yazdı:Ben maraton şeklinde art arda izlediğim için sıkılmadım . Güncel şekilde takip etseydim seri hakkında düşüncelerim daha farklı olabilirdi belki bilmiyorum.

Ben bir bölümü 2, hatta bazen 2.5 saatte izliyorum haco.Bitmek bilmiyor acayip sıkıcı geliyor.İzlerken bir yandan da kafamdan ''Ulan bunu izleyeceğime bak bu var, bu var, bu var.'' diye 30 tane dizi,film geçiyor.
Valla doğrudur hocam zevkler renkler .
[thumbnail]http://static1.fjcdn.com/thumbnails/com ... 5bf99a.jpg[/thumbnail]
Hitman

equando yazdı: [thumbnail]http://static1.fjcdn.com/thumbnails/com ... 5bf99a.jpg[/thumbnail]
Resim
Concord
Favori Anime: ..

Bu seriyi orta okuldayken. lf4d nin dizisi çıkmış lan diye izlemiştim. Sonra sardı baya ilk sezonu iyidi baya. Sonra baya bir yayınlanmadı. Yeniden başlayınca sevindim. 2. sezonu izlerken sıkılıyordum ama gerçekci sonuçta ne olacakti sürekli savaşacaklar mı diyordum. Ama 3. sezonda oyunculukta kötüydü hele o şzofreni sahneleri hoşuma gitmedi, güncel takip ettiğimden olsa gerek yeter bu dizinin iyi bir yere geleceği yok deyip bıraktım, kardeşini kurtarmıştı şu motorsikletli oğlan 3. sezondu galiba. Sonra izlemeyi biraktım. Dizi fena ünlendi tabi. İlk sezon yayınlandığında diziyi çok nadir bir belgeselmiş gibi arardınız. Cidden türkçesini bulmakta zorlanmıştım. Keşke orda devam etmeyen bir yapıt olarak kalsaydı.

Hala çok izleniyor, anlam veremiyorum. Hitmanin dediği gibi güncel takipten dolayı galiba seriyi pek sevemedim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Cruzz
Favori Anime: Yok

4. bölüm bile bu bölümden doluydu. 5. bölüm bomboş, hiç bir ilerlemenin olmadığı sıkıcı bir bölüm olmuş maalesef. İlerleyen bölümlerde rick ve gudubet tayfasının buradan bir 3-4 kişiyle anca çıkabileceğini düşünüyorum. Zira geldikleri yeri dağıtıyorlar. :huh:
Kullanıcı avatarı
Cruzz

İlk 3 bölüme nazaran sıkıcı bölümler devam ediyor, koca bir bölüm sarı kafa ve çemçük ağızlı kadını dinledik.

6x07 promo:

[BBvideo 425,350]https://www.youtube.com/watch?v=wqAW1b5VA_Y[/BBvideo]
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

İzliyorum. Neden çünkü her türlü salaklığa rağmen zombi muhabbetini severim. Z nation gibi tamamen taşağa saran diziyi de izliyorum gerçi.
De arkadaş lütfen artık saatte iki adam giden zombiden 5 saat koşarak kaçabilsinler.

Bu ne amk bütün zombilerin götünde jet motoru takılı gibi.
Kullanıcı avatarı
Cruzz

Hikaye hiç bir şekilde ilerlemiyor maalesef. Her sezon bizim gudubet ekip yeni bir mekan bulup, onunda içine etmeyi başarıyorlar. Zombi salgınının nasıl durdurulacağı yada dünyadaki diğer insanların ne yaptığı ile alakalı en ufak bir bilgi geçilmedi. Ordu ne yapıyor, büyük siyasi liderler nerede, bilim adamları bununla ilgili çalışma yürütüyorlar mı? Salgın nasıl başladı tam olarak? Bir çok soru var fakat 6 sezondur ormandan ormana koşturuyorlar, sevişiyorlar falan. Resmen absürt komedi bu. :pinch:
Kullanıcı avatarı
Cruzz

Çöp gibi geçen başka bir bölüm daha, ilk 3 bölüm güzeldi fakat sonrası yine aynı terane. :(
Kullanıcı avatarı
Cruzz

İzlediğim açık ara en kötü bölüm ve sezon arasıydı. Mom, mom.. Ne var lan it diyeceksin orada, vuracaksın tokatı zombiler kemirsin götünü bu sarı pipinin. Ayar oldum ya.
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .

Cruzz yazdı:İzlediğim açık ara en kötü bölüm ve sezon arasıydı. Mom, mom.. Ne var lan it diyeceksin orada, vuracaksın tokatı zombiler kemirsin götünü bu sarı pipinin. Ayar oldum ya.
Bebe seni rahatsız ettiyse en kötü bölüm değildir hacı.
Hiçbir şey hissetmediğim bölümler oluyor, bu bölüm ortalamaydı bana kalırsa.

“Diziler & Filmler” sayfasına dön