Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Vikings

Kullanıcı avatarı
Magistra
Favori Manga: One Piece, City of Darkness
Favori Anime: One Piece, Hunter X Hunter 2011

Spoiler vermiyim ama o Ragnar hakkaten büyük bir adam olacak, tarihe göre giderlerse.İlgilenen arkadaşlar araştırsın :D.

Bu arada küçük bir bilgi: Erik denen adamı Vladimir Kulich oynuyor.13. Savaşcı filminde Beowulf 'u oynayan adam aynı zamanda Skyrim oyununda Ulfric Stormcloak'un ses aktörüdür.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Witchking_06
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach,Death Note,Captain Tsubasa,Pokemon

Diziyi ilk gördüğümden beri izleyecem izleyecem zaman bulamadıydım bugün izleyebildim sonunda.gayet güzel ilerliyor dizi,spartacus bitmeye yakınken onun yerini (tabi kategori olarak farklı olabilir ama bir efsane bitip diğeri başlayacağı için) doldurabilecek bir dizi olarak düşünüyorum.böyle devam eder ve seviyesini yükseltirse en iyiler arasına girecektir,tavsiye ederim izleyin.(gerçi efsane dedim ama ragnar ın hikayesinin gerçek olduğu söylenir o da ayrı tabi)
Resim
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

En sevdiğim adamı öldürdü orospu çocuğu earl. Neyse bi sonra ki bölümde oluk oluk kan akıcak gibi duruyo
Kullanıcı avatarı
Despair
Favori Manga: Kingdom, One Piece,
Favori Anime: Black Lagoon, Claymore, One Piece, T.P.G.L

Fantistik öğeler var mı dizide? Varsa tatmin edici mi?
Teori ve karakter tanıtımlarım için tıklayın
Kullanıcı avatarı
Magistra

İlk bölümün başında Valkyrie ler ve Odin'in figürü biraz gözüküyor(oda heralde Ragnar'ın hayal gücü), onun dışında şu ana kadar fantastik öge göremedim.
Kısa Lm yazdı:En sevdiğim adamı öldürdü orospu çocuğu earl. Neyse bi sonra ki bölümde oluk oluk kan akıcak gibi duruyo
Evet bende çok üzüldüm bir Skyrim oyuncusu olarak :(.Ulfric'in sesini duyamayacağız daha.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi

Despair yazdı:Fantistik öğeler var mı dizide? Varsa tatmin edici mi?
History channel çektiği için daha çok tarihi gerçeklere dayanmakta hacı ama araya serpiştiriyolar işte Magistra'nın dediği gibi. İskandinav tarihini seviyorsan yada az biraz ucundan yakalamak istiyorsan sağlam dizi
Kullanıcı avatarı
Magistra

Kısa Lm yazdı:
Despair yazdı:Fantistik öğeler var mı dizide? Varsa tatmin edici mi?
History channel çektiği için daha çok tarihi gerçeklere dayanmakta hacı ama araya serpiştiriyolar işte Magistra'nın dediği gibi. İskandinav tarihini seviyorsan yada az biraz ucundan yakalamak istiyorsan sağlam dizi
History channel'ın yaptığı çoğu program tarihi yanlış ,taraflı anlatıoyor gerçi ama neyse :D.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
roncaTTo
Favori Manga: Bleach,Death Note
Favori Anime: Bleach,Death Note,Tsubasa,Pokemon

Yok dizi yine de güzel ya fantastik ögeler şimdilik öne çıkmadı zaten history channel yaptığı için abartı fantastik ögeler barındıracağını da sanmıyorum ama dizi gayet güzel
Resim
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm

2. sezon 10 bölüm olacak şekilde onaylanmış oh mis :D
roncaTTo
Favori Manga: Bleach,Death Note
Favori Anime: Bleach,Death Note,Tsubasa,Pokemon

Bu iyi haber oldu zaten yeni sezon onayı alacağı belliydi dizinin şimdiden büyük bi izleyici kitlesi oluştu daha da artacaktır..
Resim

“Diziler & Filmler” sayfasına dön