Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Vikings

Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

İlk başladığı zamanlar 1-2 bölüm bakmıştım ama sarmamıştı pek.Devam etmedim sonra da.
Resim
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Umduğumu bulamadığım dizi ,kalite eksikliği var.Got'un üzerine hiç gitmiyor.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Zamanı vaktinde
Kısa Lm yazdı:Heil Earl Lagnar !
demiştim şimdi de
► Spoiler Göster
desem ayıp etmem sanırım

D.N: Orspu çocuğu horik
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Floki yan çizmeye başladığından itibaren olayın bir oyun olduğunu farketmiştim ama Siggy'nin de bu oyunun parçası olabileceğini düşünmemiştim. O mantarlarda herhalde şu kafa yapanlar Rollo'nun kafası güzel olsun diye vermiştir Floki.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi

Bunu seven büyük ihtimal şunu da sever : https://www.facebook.com/NorthmenMovie?fref=nf
Amon Amarth'ın hayvani vokali olan Johan abimizde var kadroda

Önde duran bebe de thorda oynayan bebe mi la ?
Resim
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm

3. sezon 1. bölüm geldi gençler. 2. bölüm efsane olucak nitelikte eğer özet olarak gösterdikleri sadece 2.bölümse eğer okullarda ders diye okutulacak cinsten bi şey geliyo benden söylemesi
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm

Vee 3. sezona über bi bölüm ile el salladık. Hala inatla '' all hail King Ragnar !! "

Ayrıca : Floki ... you killed athelstan !

2016 da görüşürük..
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Sezon finali iyiydi. En sonunda Bjorn'un bir ayıyla dövüştüğünü gördüm. Ne yapıyon len kerata?
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

► Spoiler Göster

“Diziler & Filmler” sayfasına dön