Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Game Of Thrones'dan Favori Karakteriniz?

?

Jon Snow
7
12%
Joffrey Baratheon
3
5%
Tyrion Lannister
12
21%
Cersei Lannister
0
Oy yok
Ned Stark
7
12%
Robb Stark
1
2%
Jamie Lannister
4
7%
Daenerys Targaryen
5
9%
Khal Drogo
3
5%
Stannis Baratheon
3
5%
Jorah
0
Oy yok
Arya Stark
4
7%
Tywin Lannister
1
2%
Theon Greyjoy
0
Oy yok
Bran Stark
1
2%
Diğer(Belirtin.)
7
12%

Toplam oy: 58
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Celebhol yazdı:Joffrey şımartılarak büyütüldüğü için tam bir soylu piçi davranışları sergiliyor, üstüne küçük yaşta büyük güç kazanmas ve aşırı korumacı annesi de eklenince hiç iyi olmadı ama biraz büyüse çok iyi kral olabilecek potansiyele sahip, oyum ondan yana.
Yanılmıyorsam kitaba göre onun bu davranışlarının sebebi kardeş evliliğinden doğması. Kardeş evliliğinden doğanlar %50 ihtimalle deli oluyorlarmış.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
FlyingDagg3rs
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,Naruto Shippuuden

Benim oyum serçe parmak Lord Baelish'e :) Bu adamdaki zeka hiçbirinde yok
Sae

Daenerys Tagaryen'di ama aşırı iyi oldu sıkıcı bir hale geldi. Sandor Clegane ikinci sezonda ki performansı ile göze batmaya başladı. Drago tam bir barbar lideri süper bir karakterdi, ama oyumu ginede Daenerys Tagaryen ve Sandor Clegane için kullanıyorum.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Sae yazdı:
Celebhol yazdı:Joffrey şımartılarak büyütüldüğü için tam bir soylu piçi davranışları sergiliyor, üstüne küçük yaşta büyük güç kazanmas ve aşırı korumacı annesi de eklenince hiç iyi olmadı ama biraz büyüse çok iyi kral olabilecek potansiyele sahip, oyum ondan yana.
Yanılmıyorsam kitaba göre onun bu davranışlarının sebebi kardeş evliliğinden doğması. Kardeş evliliğinden doğanlar %50 ihtimalle deli oluyorlarmış.
Targaryen hanesin de soyunun saf kalabilmesi için ensest ilişki varmış bir aralar veyahut zorlanıyorlarmış enseste tam hatırlayamadım. O zaman onlarda %50 ihtimalle delidir her halde.
Resim
Sae

Outlaw yazdı:Targaryen hanesin de soyunun saf kalabilmesi için ensest ilişki varmış bir aralar veyahut zorlanıyorlarmış enseste tam hatırlayamadım. O zaman onlarda %50 ihtimalle delidir her halde.
Evet Çılgın Kral dedikleride o deli olanlardan birisi. Hatta bir sözden bahsetmişlerdi dizide ''Ne zaman bir Tagaryen doğacak olursa tanrılar yazı tura oynar'' diye.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Sae yazdı:
Outlaw yazdı:Targaryen hanesin de soyunun saf kalabilmesi için ensest ilişki varmış bir aralar veyahut zorlanıyorlarmış enseste tam hatırlayamadım. O zaman onlarda %50 ihtimalle delidir her halde.
Evet Çılgın Kral dedikleride o deli olanlardan birisi. Hatta bir sözden bahsetmişlerdi dizide ''Ne zaman bir Tagaryen doğacak olursa tanrılar yazı tura oynar'' diye.
O diyaloğu tam hatırlamıyorum, çılgın kralda büyük ihtimal Joffrey gibidir o zaman.
Resim
Kullanıcı avatarı
untarael
Favori Manga: Berserk
Favori Anime: Cowboy Bebop

Brynden Rivers.

''The strongest trees are rooted in the dark places of the earth. Darkness will be your cloak, your shield, your mother's milk. Darkness will make you strong.''
Resim “Salvation comes with a cost. Judge us not by our methods, but by what we seek to accomplish.”
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Khal Drogo'nun yeri ayrıdır.
Margeary Tyrell'i severiz.
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Uyarı : Diziyi yada kitabı bitirmediyseniz sizin için spoiler içerebilir.

Serideki karakterler gerçekten kaliteli oldukları için seçim yapması da zor olacak ama oylar gelsin bakalım.Daha çok diziye göre değerlendirirseniz sevinirim.Anket dizi baz alınarak açılmıştır.Kitaptan spoiler verecek olan varsa spoilera alarak önemle belirtsin lütfen.

Çok fazla karakter var.Hepsini alamadım doğal olarak ama en iyilerini seçmeye çalıştım.Zaten nette verilen oylara baktığımda da birkaç istisna dışında anketteki karakterlere yönelik bir ağırlık var.Diğer seçeneği eklemedim.Boşa kayıp oluyor.O yüzden anket içinden seçim yapın.En sevdiğim karakter şu ama ankette şuna oy verdim diyerek mesajınızda belirtebilirsiniz.

1 - Eddard 'Ned' Stark

► Spoiler Göster

2 - Arya Stark

► Spoiler Göster

3 - Robb Stark

► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Tyrion Lannister- Replikleriyle, zekasıyla, şüphesiz en sevdiğim karakterdir.

Jon Snow- Büyük işler bekliyorum reisten.

Oberyn Martell- Pek göremedik ama kendini epey sevdirdi, keşke daha uzun süre izleyebilseydik.

Son alarak da Stannis Baratheon.
Konu Dışı
Bu arada konu daha önce açılmıştı. diziler-filmler-f119/game-of-thrones-da ... t9090.html
Resim

“Diziler & Filmler” sayfasına dön