Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Orta Dünya Tartışma ve Paylaşım

Celebhol
Favori Anime: -

Resim
Kullanıcı avatarı
reshado
Favori Manga: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko,veritas ve the breaker.
Favori Anime: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko

Celebhol yazdı:Resim
Ilık legolas hiç sevmiyorum bu herifi.
Resim
Kullanıcı avatarı
kürşat senju
Favori Manga: Berserk, Naruto, Claymore, One piece, Bleach, Terra formars, gigantomakhia
Favori Anime: Naruto shippuuden, One piece, Death note, fairy tail, Bleach, Stains gate, Claymore, Berserk, ae no Ae no exorcist, Claymore

Dünya ikiye bölünmüştür, denir Tolkien'in yapıtı söz konusu olduğunda: Yüzüklerin Efendisi'ni okumuş olanlar ve okuyacak olanlar.
Bence dünyanın en iyi Bilimkurgu kitabı en iyi 100 kitap arasındada 1. zaten adam tek başına dil olulturmuş dünyayı yeniden tsaarlamış elinede sağlık bize böyle bi eser bıraktığı için ve keşke o kadar erken ölmeseydi tamamlayıp bari öyle ölseydi (şaka yapıyorum burda :D ) Mesela daha kafasında çok şey varmıştı daha yazması gereken ama yapamadan vefaat etmiş. İyiki biraz not bırakmışta oğlu tamamlamış kitabı bunada şükür :laugh:
Silmarillion(yazılışını pek bilmiyorum) okumadım daha ama çok karışıkmış okuyan 2-3 kere okuması gerekiyormuş tam anlaması için çok isim felan varmış. Okuyan varmı acaba bilgilendirse az :whistle:
[thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 2000_n.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
"Eğer Tanrı'yla karşılaşırsan, ona beni rahat bırakmasını söyle. Hiçbir zaman bir mucize beklemedim, işleri hep kendim hallettim"
-Berserk
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

reshado yazdı:
Odunlukta son noktayı geçtin, tebrik ediyorum.

Orada Feanor gibi adama saçının telini vermemiş Galadriel'in Gimliye nasıl üç tel verdiğini anlatıyor. Burada Legolas'ın ılıklığından bahsediyorsun.
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
reshado
Favori Manga: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko,veritas ve the breaker.
Favori Anime: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko

Dr.M yazdı:
reshado yazdı:
Odunlukta son noktayı geçtin, tebrik ediyorum.

Orada Feanor gibi adama saçının telini vermemiş Galadriel'in Gimliye nasıl üç tel verdiğini anlatıyor. Burada Legolas'ın ılıklığından bahsediyorsun.
Konuya hakimim resimde gimlinin neyi anlattığınıda biliyorum,küçük bir şaka yapayım dedim,ne bu saldırganlık ?
Resim
Kullanıcı avatarı
kürşat senju
Favori Manga: Berserk, Naruto, Claymore, One piece, Bleach, Terra formars, gigantomakhia
Favori Anime: Naruto shippuuden, One piece, Death note, fairy tail, Bleach, Stains gate, Claymore, Berserk, ae no Ae no exorcist, Claymore

Hobbit'inde animesi varmış. Günün animesi olmuştu orda gördüm :D baya eski miş ondan görüntüler kötü zaten normal neyse ucu buraya dokunduğu için buraya atım dedim :D
[thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 2000_n.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
"Eğer Tanrı'yla karşılaşırsan, ona beni rahat bırakmasını söyle. Hiçbir zaman bir mucize beklemedim, işleri hep kendim hallettim"
-Berserk

“Kitaplar” sayfasına dön