Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kralkatili Güncesi [Kitap başlığı-Tartışma-Spoiler!!!]

Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Auri'nin kitap ne oldu çevirisi bitti mi var mı haberi olan ?
:lol:
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

http://frpnet.net/edebiyat-haberleri/pa ... bi-geliyor

Nisan gibi elimizdeymiş haydi bismillah.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

http://www.idefix.com/kitap/sessizligin ... QKKRQE1C4D
Sonunda çıkıyor. Kapak fena olmamış.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -

Nihayet ya.
Kapaktaki kız auri mi acep? :dry:

edit. Kitap arkası yazısını şimdi okudum. :P
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
droznan
Favori Anime: fullmetal alchemist

Bu 3. kitap değil galiba 3. kitap taş kapılar gibi ismi yok muydu?
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Hayır bu Auri'nin hikayesini anlatan bir novella, kısa roman.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Akai sora

Sessizliğin Müziği

Kitabı aldım en sonunda.Ama çok kısa ya 3. kitap gelene kadar günde bir sayfa falan mı okusam yine de biter gerçi :(
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren

Kitap hakkında duyduklarımdan ötürü biraz kararsız kaldım almak konusunda. Okuyan arkadaşlar varsa yorumlarını söyleyebilirler mi? Duyduğum kadarıyla çok çok soyut, belli bir olay örgüsünden yoksunmuş. Hani "Belki şurada bir dere vardır." kafasında geçiyormuş kitap, doğru mu?
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Akai sora

muaet yazdı:Kitap hakkında duyduklarımdan ötürü biraz kararsız kaldım almak konusunda. Okuyan arkadaşlar varsa yorumlarını söyleyebilirler mi? Duyduğum kadarıyla çok çok soyut, belli bir olay örgüsünden yoksunmuş. Hani "Belki şurada bir dere vardır." kafasında geçiyormuş kitap, doğru mu?
40-50 sayfa okudum şimdi zaten 180 sayfa bir şey aynen dediğin gibi kitap. Ön sözde diyor zaten bu kitabı satın almak istemeyebilirsiniz falan benim serideki favori karakterim auri olduğundan katlanabiliyorum ama sizi bilemem artık.birde duyduğum bir rivayete göre auri elodin kadar güçlü çıkıyormuş harbi öyle mi diye okuyorum :dry:
Kullanıcı avatarı
Yoruichi Shihoin
Favori Manga: Berserk, Vagabond, Kozure Ookami
Favori Anime: Berserk, Bleach, Durarara, FMA Brotherhood, Trigun, Gintama

Sessizligin muzigi Cok degisik bir kitap belki garip gelip okumayabilirsiniz cunku tek bir karakter var :D Benim favori karakterim oldugu icin sıkılmadım. Aurinin seyaltinda gecen yasamindan 6 gunluk bi kesit okumak cok guzeldi bence.

“Kitaplar” sayfasına dön