Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Yerdeniz

Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Maksim yazdı:Ilk sefer yanlis kitabi almistim :whistle: Kisa kisa hikayelerdi sanirim, bitirdim onu.
SImdi de ilk kitabini aldim, okicam diye bekliyor. Bakalm okumam gereken cok sey var, ders falan. Bos bi ara bulsam buna baslicam.
Ahaha 5. kitabı almışsın puchito aynen onda bu diyar hakkında kısa kısa hikayeler vardı :lol:
:lol:
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

5. kitabı bitirip 6yı yarıladıktan sonra diyorum ki hakettiği popülerliği görememiş bir seridir. Özellikle üçüncü kitabının kalitesine erişen fantastik roman çok nadir vardır.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
tabibitosan
Favori Anime: FMA;B, Slam Dunk, Seirei No Moribito,

Bugün 4. kitaba başladım ben de. Çok etkileyici bir seri gerçekten. Her bir kitabı okuduktan sonra bir boşluk oluyor insanda. Ancak tüm kitaplar elimin altında olduğu için bu boşluk fazla sürmüyor neyse ki. 4. kitapta Tenar da geri döndü. Aradan epey yıllar geçmiş olmasına rağmen çok sevindirici.

5. kitabı da bitirdikten sonra 6'yı sonraya bırakacağım. Yüzüklerin Efendisi de bekliyor epeydir, onu merak etmeye başladım. :laugh:
Kullanıcı avatarı
Akuraz
Favori Manga: One Piece, Toriko, Bleach
Favori Anime: Code geass, FMA: Brotherhood, Death Note

Bu serinin ilk 4 kitabını okudum ve şunu söylemeliyim ki 5. ve 6. kitabı hemen alıp okumayı düşünüyorum.
Yazar gerçekten çok güzel bir dünya yaratmış. İnce eleyip sık dokunduğu her halinden belli.
Karakterler, özellikle ged, güzel tasarlanmış. Şahsen Ged'in bir çocuktan büyüyüp başbüyücü olana kadar geçen zamanda
yaşadıkları ve karakterinin gelişimi çok güzel işlenmiş. Yalnız 4. kitapta Ged'i pek beğenmedim ya da onu o şekilde görmek
karakteri sevdiğim için beni memnun etmedi.
Ayrıca kitapları dikkatli bir şekilde okursanız, içindeki tema buradayım diye bağır bağır bağırıyor. Ayrıca bu kadar açık olması
kitaba ayrı bir hava katıyor. Kitapların akıcılığıda hat safhada olduğu için 2-3 güne kalmadan bitiyor kitap.

Diyeceklerim bu kadar. Herkese okumasını tavsiye ettiğim bir kitap serisidir.
Resim There is a place within each of us where we cannot hide from the truth, where virtue sits as judge. To admit the truth of our actions is to go before that court, where process is irrelevant. Good and evil are intents, and intent is without excuse. R.A. Salvatore

“Kitaplar” sayfasına dön