Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Favori Fantastik Roman Serileriniz?

Favori Fantastik Roman Serileriniz?

Harry Potter
5
11%
Yüzüklerin Efendisi-Hobbit-Silmarillion
10
21%
Buz ve Ateşin Şarkısı
6
13%
Dune
2
4%
Yerdeniz
2
4%
Kralkatili Güncesi
8
17%
Kara Kule
4
9%
Zaman Çarkı
4
9%
Gedik Savaşları
0
Oy yok
Kozmik Üçleme
0
Oy yok
Otostopçunun Galaksi Rehberi
5
11%
Alacakaranlık
1
2%

Toplam oy: 47
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Tolkien reyize gitti oyum.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Bütün kitapları okumadım lakin okuduklarım içerisinde Kralkatili Güncesi ve Kule serisini tek geçerim.
LoR ve Hurinin çocukları vs okudum ama dili ağır anlatımı fazla dolambaçlı. Anlamak için kitabı en azından 2 sefere okumak lazım. O da bana ters. Filmlerini izleyin geçin, ben kastırdım kastırdım bir türlü tamamen okuyamadım.
Aynı durumu Vadideki Zambak isimli sikko kitabı okurken yaşamıştım. Ulan 3 kez başladım kitaba 150. sayfayı geçemedim hiç. :X
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

-Buz ve Ateşin Şarkısı
-Kralkatili Günceleri
-Harry Potter veee
-Alacakaranlık dedim. Neden Alacakaranlık aslında okuduğum seriler arasında muhtemelen sonlarda ama kitap okumaya ilk bu seriyle başladım yeri ayrıdır ilk göz ağrım diğer serileri okumayınca buna basayım dedim nasıl olsa başka basan olmaz pek :laugh:
Resim

Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Buckbeard
Favori Manga: Bleach / Dragon Ball Z
Favori Anime: Bleach

Dune denilen roman eğer C&C Dune: battle for arakis oyununun hikayesi ise iyi kitaptır diye düşünüyorum.
onun dışında Lord of the Rings efsane.
"The sealed King of the Quincy. Over 900 years, he shall recover his heartbeat. Over 90 years, he shall recover his intellect. Over nine years, he shall recover his power. And over nine days, he shall recover the world. Let us go forth. Uryū. Haschwalth. These nine days will be the end of this world."[/font]
mentatification
Favori Anime: Monster

Reyler LoTR, Potter ve Otostopçunun Galaksi Rehberine gitti. Ejderha Mızrağı,Miras Dörtlemesi vs de olaydı iyiydi ya

“Kitaplar” sayfasına dön