Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kitap Paylaşım Alanı

Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Malumunuz sitemiz son derece elit bir kesimi temsil ediyor.
Ayrıca okur yazar oranımızda ziyadesiyle yüksek.
O nedenle bu başlığı açma gereği duydum..

Sizde benim gibi e-kitap zımbırtısını sevmiyor ve bir türlü okuyamıyorsanız. İllede elime kitabı alıcam, sayfalarını çeviricem, kokusunu içime çekicem diyorsanız..
Elinizin altında bulunan fazla kitapları..
Alıp okuduğunuz sonra bir köşeye attığınız..
Yada alıpta okumadığınız aman be sokarım kitabına dediğiniz
Kitapları burada bizlerle paylaşabilirsiniz arkadaşlar..

Nasıl mı olacak?
Örneğin elinizde üstte saydığım şekilde yada farklı şekillerde kitaplar vardır ve paylaşmak istersiniz. Gelip burada "Yahu arkadaşlar bende şu şu kitaplar var, okudum hatimettim. Varsa okumak isteyen göndereyim okusun" tarzında yazarsanız elbet bir isteyen çıkacaktır.
Veyahut kitap isteyen bir arkadaş birazdan benimde yapacağım şekilde istediği kitapları belirtebilir.
Varsa bir hayır sahibi babayiğitte kendisine yardımcı olur.

Kitapların illaki roman olmasına gerek yok arkadaşlar.
Soru bankası olur, dergi olur, ansiklopedi olur. Olurda olur..

Bu sayede diyipte konunun getirilerini yazmak istemiyorum gençler. Eminim alanda verende memnun kalacaktır.

Tabi bir takım şartlarımız var.
Öncelikle kitabı gönderen arkadaşımız karşı ödemeli gönderecek. (birde cebinden kargo parasımı versin insaf yani)
Daha sonra kitabı talep eden vatandaş kitap eline ulaştığında burada kitabın yada kitapla kendisinin(artık selfie mi yaparsınız blmem) bir resmini paylaşarak kitabın eline ulaştığını ve okumaya başladığını belirtecek.
Ve tabi gönderimi yapan vatandaşa teşekkür etmeyi unutmayacak. (sığırlığın lüzumu yok arkadaşlar)

Bu kurallara uyulmadığı taktirde konu içerisinde kara liste oluşturacağım arkadaşlar..

Son olarak şunuda ekleyeyim.

Atıyorum a kişisi b kişisinden bir kitap aldı. O kitap ilelebet a kişisinde kalmayacak. Okuduğu taktirde aynı şekilde kendiside bir başka isteyene gönderecek.

Hepinizi seviyorum arkadaşlar eminim bu konu tutacaktır.
HAdi hayırlı olsun.

Hemende kitap isteklerimi yapıyorum..
Elinde Harry Potter'ın ve Buz ve Ateşin Şarkısı'nın kitapları olanlar bana gönderirse çoook ama çok sevinirim.
Ayrıca her türlü fantastik konulu kitabada kapım açık arkadaşlar.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 00:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Aslında güzel konu da, her insan kitapları insan gibi kullanmıyor maalesef. Hani kitap ödünç verip yalnız kapağını almışlığım var, oradan biliyorum. Ona dikkat etmek lazım. Projenin ilk adımı bizden olsun, Todo game of thrones'u yollayayım sana, adres ver özelden.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Canımı isteyin kitaplarımı istemeyin abi. İkisini de vermem.Ama faydalı güzel konu.Ben vermeyeceğime göre istemekte ayıp olur galiba :S
:lol:

“Kitaplar” sayfasına dön