Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fantastik Dünyanın En Fantastik Karakteri ?

Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

Deathwing yazdı:Roland Deschain. Başına sürekli pişmiş tavuğun başına gelmeyecek şeyler gelmiş fakat hepsine rağmen amacına doğru yoluna devam edebilmiştir. Odun, ruhsuz görünüşünün altında derin bir kişilik vardır. Fakat iyi denemez, amacı uğruna her şeyi feda edebilecek potansiyele de sahiptir.

Onun haricinde henüz bitiremediğim Dune'dan Müeddip Paul Atreides. İmparatorluğu ele geçirmesi, ele geçirdikten sonra savaşlarla milyarlarca insanın ölümüne sebep olması, yaşayacağı gelecekten korkup tahtını terketmesi, tahtını kardeşine devrettikten uzun yıllar sonra ortaya çıkıp da aynı imparatorluğu yıkmaya çalışması kendisini gerçekçi karakter konusunda zirvelere taşıyor.

Roland Deschain için daha çok fantastik dünyanın en bahtsız karakteride diyebiliriz. Neden en bahtsız olduğunu yazardım fakat tam anlamıyla spoiler vermiş olurum.
Kullanıcı avatarı
Yoruichi Shihoin
Favori Manga: Berserk, Vagabond, Kozure Ookami
Favori Anime: Berserk, Bleach, Durarara, FMA Brotherhood, Trigun, Gintama

Matrim Cauthon yazmaya gelmiştim ama zaten yazılmış :D
Bunun dışında benim için fantastik dünyanın en fantastik karakteri Luna Lovegood'dur. Hayata bakış açısı, çatlaklığı, absürd halleri ve gerçekdışı olaylara yada "şeylere" gözü kapalı inanması (buruşuk boynuzlu hırgür :lol:) en fantastik seçmemdeki en büyük etken :P

“Kitaplar” sayfasına dön