Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Favori Kitaplarınız

Kullanıcı avatarı
jamaican
Favori Manga: sayonara zetsubou sensei
Favori Anime: sayonara zetsubou sensei

Casey Maddox - Felsefenin Öldüğü Gün
Ernest Cline - Başlat
Chuck Palahniuk - Dövüş Kulübü
Douglas Adams - Otostopçunun Galaksi Rehberi
George Orwell - 1984
Aldous Huxley - Cesur Yeni Dünya
İmam Gazali - Düşünmede Doğru Yöntem
Samuel Beckett - Godot'u Beklerken
Hermann Hesse - Siddhartha
Yevgeniy İvanoviç Zamyatin - Biz
Ray Bradbury - Fahrenheit 451

http://super8bit.com/post/16492432508/s ... ox-the-day
En son jamaican tarafından 26 Oca 2012 02:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Xadexia
Favori Manga: naruto, bleach, the breaker, the breaker NW, unbalance x unbalance Sun Ken Rock, HSD Kenichi, Fairy Tail, OP, FMA, Noblesse, Gamaran, Hellsing,, Veritas
Favori Anime: Naruto, Death Note, FMA, Elfen Lied, Bleach, Hellsing, Kenshin, Basilisk..

J.R.R. Tolkien okuduğum her kitabı güzeldi..
Stephan King içinde aynı şey geçerli..
Jean Cristopher Grange biraz sıksada onun kitaplarıda güzeldir..
Ayrıca favori kitaplarım..

Kelebek
Uçurtma Avcısı
Bin Muhteşem Güneş..
Harry Potter Serisi..
Ejderha Dövmeli Kız Serisi..

Daha varda aklımda yok şuan..:f

Dip not: Alacakaranlık okuyan ağır geydir.. Riskte budur.. :evil:
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Ormancı
Favori Manga: One Piece, Toriko, D.Gray-man, Vagabond, Berserk, Holyland, Kokou no Hito, Liar Game
Favori Anime: Death Note, Ghost in the Shell, Shingeki no Kyojin, Darker than Black, Steins Gate, Tokyo Ghoul, Psycho Pass, NHK ni Youkoso

Ooooo! Herkes fantastik kitaplar yazmış, gerçi manga forumuna yakışır ama farklı kitaplar da okumak lazım.benim listem biraz uzun olacak galiba:

-Yüzüklerin Efendisi
-Harry Potter Serisi
-Buz ve ateşin şarkısı
Taht oyunları
Kralların çarpısması, George R. R. Martin
-Çanlar kimin için çalıyor,
Güneş de doğar, Hemingway
-Suç ve ceza,
Savaş ve barış, Tolstoy
Yüzbaşının kızı, Alex. Puşkin
Ölü canlar, Gogol..... Rus klasikleri
-Vadideki zambak
Goriot Baba
Eugenie Grandet, Balzac
Kızıl ile Kara
Parma Manastırı
Armance, Stendhal
Monte Kristo Kontu
siyah lale
Üç silahşörler, Dumas..... Fransız klasikleri alayı
- Cerrah, çırak, İkiz bedenler, Kan Gölü, Siliniş Tess Gerittsen kitapları
-Devlet, Platon
-Böyle buyurdu Zerdüşt, Nietzsche

Klasiklerden okumadığınız varsa kesinlikle okuyun derim, Bestseller kitapların hepsi aynı bokun kahverengisi, okumaya değmez
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Celebhol
Favori Anime: -

Fantastik çok yakın bir şey mangaya zaten. Farklı şeyler okumak konusunda haklısın, mutlaka okumalı insan. Ben okuyorum ama favorilerim genelde fantastikler. Hele ki sıkıntılı bi dönemimde kafa dağıtmak açısından çok rahatlar.
Kullanıcı avatarı
Ormancı
Favori Manga: One Piece, Toriko, D.Gray-man, Vagabond, Berserk, Holyland, Kokou no Hito, Liar Game
Favori Anime: Death Note, Ghost in the Shell, Shingeki no Kyojin, Darker than Black, Steins Gate, Tokyo Ghoul, Psycho Pass, NHK ni Youkoso

Celebhol yazdı:Fantastik çok yakın bir şey mangaya zaten. Farklı şeyler okumak konusunda haklısın, mutlaka okumalı insan. Ben okuyorum ama favorilerim genelde fantastikler. Hele ki sıkıntılı bi dönemimde kafa dağıtmak açısından çok rahatlar.
Bende tam tersi etki yaratıyor: Kitabı elime aldım mı psikopata bir bağlıyorum 5,6 saatte 400- 500 sayfalık kitapları bitiriyorum yarın 2,3 sınavım olsa da fark etmiyor, okuduğum dandik fantastik kitaplar da var olimposlular falan
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Celebhol
Favori Anime: -

Olimpos'lu nasıl dandik oldu :lol: O değil de Yunan Efsanelerini okurken tanrılarının ne kadar yavşak olduğunu anladım, Gossip Girl terkler. Kim kimin arkasından iş çeviriyor belli değil.
Kullanıcı avatarı
Articuno
Favori Manga: One Piece,The Breaker,Beelzebub
Bleach,Naruto,Code:Breaker
Favori Anime: Naruto,One Piece

Batı Cephesinden Yeni Haber Yok.Savaşı,yarattığı yıkımı,askerlerin pskolojilerini,savaş travmasını çok iyi anlatan bir kitap.Militarist devletlerde savaş karşıtı bir kitap olduğu için yasaklanmışlığı vardır.

Oliver Twist,Yaşlı Adam ve Deniz,David Copperfield,İki Şehrin Hikayesi,Çanlar Kimin İçin Çalıyor,Huckleberry Finn,Yüzüklerin Efendisi...(Devamı gelecek)
Resim
Kullanıcı avatarı
iloque
Favori Manga: One Piece , Vagabond, Kingdom
Favori Anime: One piece

Batı Cephesinden Yeni Haber Yok.Savaşı,yarattığı yıkımı,askerlerin pskolojilerini,savaş travmasını çok iyi anlatan bir kitap.Militarist devletlerde savaş karşıtı bir kitap olduğu için yasaklanmışlığı vardır.

Gerçekten mükemmel bir kitaptır vurgulamak istedim ben de ....
Yeni yeni çıkan fantastik kitaplardan tavsiye edebileceğiniz kaliteli bişey var mı beyler ben isimlerinden midir coşkulu kapak tasarımlarından mıdır nedir bi türlü güvenemiyorum da
[thumbnail]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m609v ... r1_500.gif[/thumbnail]
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Ormancı

@iloque
Rüzgarın Adı, Bilge Adamın Korkusu - Patrick Rothfuss okumadıysan hemen koşa koşa git al oku. beni Hemingway'den bile çok etkiledi. İlki 736 ikincisi 1139 sayfa ikisini 3 günde okudum hem de 3 sınava girdim. Söyleceğim o ki kitabı elinden bırakamazsın
Seri üçleme olacak, İthakiden çıkmış iyi bir çeviri

http://www.kayiprihtim.org/portal/2011/ ... -raflarda/
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
valheru21
Beyaz Avcı
Beyaz Avcı
Favori Manga: One Piece, Naruto,Hellsing,Bakuman
Favori Anime: Gintama,One Piece, Naruto, Hellsing, Yu-Gİ-Oh, Bleach,Bakuman, Samurai 7

Seriler
-Zaman Çarkı
-Kralkatili Güncesi
-Kara Kule
-Ölüm Kapısı
-Amber Yıllıkları
-Gedik Savaşları
-Taht Oyunları
-Yerdeniz

Tek Kitaplar
-Edgar Allen Poe Bütün Hikayeler
-Elif Şafak - Aşk
-Yaşar Kemal - İnce Memed
-Dostoyevski - Suç ve Ceza
-Victor Hugo - Sefiller
-Vladimir Bartol - Alamut
-Neil Gelman - Amerikan Tanrıları
-Youssef Ziedan - Azazil
-Amin Malouf'un tüm eserleri

ayrıca
-Mevlana - Mesnevi
-Ömer Hayyam - Rubailer
Resim "Dünyaca ünlü bilim adamları tarafından söylense bile saçmalık her zaman saçmalık olarak kalacaktır"
John Lennox

“Kitaplar” sayfasına dön