Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Favori Kitaplarınız

Kullanıcı avatarı
Elodin
Favori Manga: One Piece, Holyland, Berserk, Kokou no Hito, Liar Game, Vagabond
Favori Anime: One Piece, Death Note, Hellsing, Basilisk, Samurai 7, FMA Brotherhood, Kuro no Keiyakusha

insomniac yazdı:Mülksüzler
Hayvan Çiftliği
Ben,Robot
Yer Altından Notlar
Nietzsche Ağladığında
Ekmek Arası
Aşk Ve Gurur
Uğultulu Tepeler
Küçük Prens
Oz Büyücüsü
Şeker Portakalı
Harry Potter Serisi
Ejderha Dövmeli Kız Serisi
Özdemir Asaf ve Cemal Süreya'nın tüm şiir kitapları
1984 ben bu listede neden yokum, diyor.
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Çoğu kitabı severim ama Yüzüklerin efendisi serisinin yerini doldurucak bi kitap yoktur. :) Dünya ikiye ayrılmıştır, Yüzüklerin efendisini okuyanlar ve okumayanlar :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

Elodin yazdı:
insomniac yazdı:Mülksüzler
Hayvan Çiftliği
Ben,Robot
Yer Altından Notlar
Nietzsche Ağladığında
Ekmek Arası
Aşk Ve Gurur
Uğultulu Tepeler
Küçük Prens
Oz Büyücüsü
Şeker Portakalı
Harry Potter Serisi
Ejderha Dövmeli Kız Serisi
Özdemir Asaf ve Cemal Süreya'nın tüm şiir kitapları
1984 ben bu listede neden yokum, diyor.
Henüz okunmaya fırsat bulunamadığından.
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Kısa Lm yazdı: Tanrı ve Devlet - Bakunin
Bir Devrimcinin Anıları - Kropotkin
Evet sevdiğim elemanlardan bu kişiler ayrıca Anarşizm'in ağır babalarıdır, bunlara "Jean-Jacques Rousseau" - "Pierre-Joseph Proudhon" - "Henry David Thoreau" - "Max Stirner" - "Benjamin Tucker" - "Errico Malatesta"da eklenilir ... bunların hepsinin kitaplarını okudum, bazılarını satın aldım, bazılarını da kütüphaneden ödünç alıp okudum ;)

O kadar çok kitap okudum ki çoğunu unuttum, animeler gibi :lol: artık kütühaneye gitmiyorum okuyacak kitap kalmadı benim için diye, romanlardan pek haz etmiyorum, genelde felsefeme uygun kitapları ve dünya klasiklerini okudum ;)

Bir ara okuduklarımın listesini yayarım buraya ;) Kuran-ı Kerim okurum canım sıkıldığında ve umutsuzluğa düştüğümde, ayrıca ebul ala el-maarri'nin divanı benim için ayrı bir güzellik, aynı şekilde ömer hayyam'ın rubai'leri B) bunları arada sıra açar okurum feyz almak için

Ben daha ebul ala el-mearri gibi şiirler yazan birini görmedim, duymadım da...ömer hayyam bile onun yanında öğrencisi gibi kalıyor > http://aynadakisayfalar.wordpress.com/2 ... el-maarri/

Ey yollarını şaşırmışlar; uyanınız, uyanınız! Sizin dininiz eskilerin uydurdukları bir aldatmacadır. Onlar, bununla dünyalık toplamağa koyulmuşlar ve ele geçirmişler, nihayet ölüp gitmişlerdir.

Şu kadar ki alçakların koyduğu bu kaideler, bu inançlar yasaya gidiyor. Eğer büyük suç işleyen kimse, Allah’ın takdiriyle -alnının yazısı icabı olarak- bunu yapmağa mecbur ise onun bu yaptıklarından dolayı ceza görmesi, zulümdür; haksızlıktır.

Allah, madenleri yarattığı zaman, kılıçların ondan yapılacağını biliyordu. Bir takım insanlar, onunla kan döktüler. Bir takımı da bineklerinin gemlerini, nallarını yaptılar.

Sen sakın vicdanının ateşinde pervane olma !.. Göğsün, vicdanın en büyük ızdırapları, bir nevi parlayan yangınlardır.

Dünya üzerindeki insanlar ikiye ayrılır:

Beyinleri olan ama dinleri olmayanlar

Ve dinleri olan ama beyinleri olmayanlar

Kader bizi sanki camdanmışız gibi kırıyor,

Ve bu parçalar bir daha asla yapışmıyor
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Tatar çölü sadece o.
:lol:

“Kitaplar” sayfasına dön