Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Şu Anda Hangi Kitabı Okuyorsunuz / Kitap Önerileriniz

Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Kara kule 4 bitti bitecek imkan olsa beşe başlardık da kısmet işte :lol:

Kızıl Oda ve Diğer Öyküler

H. G. Wells

Bu kitabı okuyan varsa bana bir öm atsın nasıl bir şey merak ettim.
:lol:
Akai sora

Kara kuleyide devirdik.Şimdi ne okusak ki beyler bunu aratmayacak önerilere açığım pm pls .s .s

Allahını seven üzerime külliyat atmasın az biraz kısa olsun şimdilik :lol:
Kullanıcı avatarı
Akuraz
Favori Manga: One Piece, Toriko, Bleach
Favori Anime: Code geass, FMA: Brotherhood, Death Note

Zaman Çarkı 6. kitap - Kaos Lordu
Resim There is a place within each of us where we cannot hide from the truth, where virtue sits as judge. To admit the truth of our actions is to go before that court, where process is irrelevant. Good and evil are intents, and intent is without excuse. R.A. Salvatore
Kullanıcı avatarı
villain
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, Death Note
Favori Anime: Naruto, Fairy Tail, Death Note

Kitap değil ancak İnci Sözlük ilk açıldığı zamanlar liseli olmayan tayfa tarafından yazılan bazı hayat hikayeleri vardı. Denk gelirseniz okuyun derim. Romanlardan bile daha uzundu bazıları ancak yine de çok sürükleyici olduğu için kısa sürede bitiyordu. Başlıklar saçma sapan olduğu için linklerini bulamadım. Bulunca paylaşırım.

Edit: Bir tanesini buldum. Vakti olan okusun derim.

http://inci.sozlukspot.com/w/1995-%C5%9 ... 4%B1yorum/

Sözlük tasarımı değiştiği için yalnızca hikayeyi anlatan kişinin yazdığı mesajların olduğu link çalışmıyor. Yorumlarla beraber çok uzun olduğu için sadece hikayenin olduğu bir link bulmaya çalışacağım.

Dediğim linki bulamadım ancak sözlükte yer alan diğer hikayelere ait bir arşiv buldum.

http://volkanavcitr.blogspot.com.tr/201 ... rsivi.html

Bazı hikayeler gerçekten efsanedir. Bir çok kitaptan daha çok keyif veriyor. Tabi sözlük tasarımı değiştiği için rahat okuma seçeneği hiç olmuş. Neyse sağlık olsun.
insanların gerçeklik dediği şey sadece bir yanılgıdır.
mentatification
Favori Anime: Monster

villain yazdı:Kitap değil ancak İnci Sözlük ilk açıldığı zamanlar liseli olmayan tayfa tarafından yazılan bazı hayat hikayeleri vardı. Denk gelirseniz okuyun derim. Romanlardan bile daha uzundu bazıları ancak yine de çok sürükleyici olduğu için kısa sürede bitiyordu. Başlıklar saçma sapan olduğu için linklerini bulamadım. Bulunca paylaşırım.
► Spoiler Göster
Çok sağol aga ya bu iyi oldu :lol:

Uzun bir aradan sonra Otostopçu Serisine kaldığım yerden devam edeyim dedim :
Resim

Tam beklediğim yerden girdi kitap okuyoruz bakalım :lol:

Bunlardan sonra Buz ve Ateşin Şarkısı serisine başlayamayı düşünüyorum dizisini falan da izlemedim önceden ( evet mağara...Soğuktu ) , seri hakkındaki düşünceleriniz nedir ?
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Buz ve Ateş'in şarkısı çok karanlık. Benim gibi epik fantazya seviyorsan, okurken sıkım sıkım sıkılacak, ruhun daralacaktır.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Akai sora yazdı:Kara kuleyide devirdik.Şimdi ne okusak ki beyler bunu aratmayacak önerilere açığım pm pls .s .s

Dune oku, külliyat sayılabilir ama bir kara kule kadar değil. Kara kule kitaplarını üst üste koyunca gerçekten kule elde ediliyor.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
Yoruichi Shihoin
Favori Manga: Berserk, Vagabond, Kozure Ookami
Favori Anime: Berserk, Bleach, Durarara, FMA Brotherhood, Trigun, Gintama

Isaac Asimov - Sonsuzlugun Sonu
mentatification
Favori Anime: Monster

muaet yazdı:Buz ve Ateş'in şarkısı çok karanlık. Benim gibi epik fantazya seviyorsan, okurken sıkım sıkım sıkılacak, ruhun daralacaktır.
Ejderha Mızrağı,Unutulmuş Diyarlar gibi birkaç günde erimiyordur belki ama LOTR gibi ağır ağır ilerleyen orta çağ tadında bi şeydir diye düşünüyordum. Çok aksiyon yok sanırsam dizisinin isminden de anlaşıldığı üzere politika, entrika gırla gidiyor gibi. Arkadaşım bir ton karakter var hepsinin ayrı ayrı mevzuları var bilmem kaç koldan ilerliyor süper vs. gibisinden baya bi ballandırmıştı :lol: Makul derecede entrika varsa çekilir bir şekilde belki de ilgimi çeker de adama beyin *mcıklaması geçirtecekse kalsın hiç girişmeyeyim :lol: Teşekkürler hacı yanıtın için.
Akai sora

Deathwing yazdı:
Akai sora yazdı:Kara kuleyide devirdik.Şimdi ne okusak ki beyler bunu aratmayacak önerilere açığım pm pls .s .s

Dune oku, külliyat sayılabilir ama bir kara kule kadar değil. Kara kule kitaplarını üst üste koyunca gerçekten kule elde ediliyor.
Aklımda dune vardı ama yaza itekledim onu.Sayende bayağı güzel kitaplar okudum güneş sağolasın :lol:

Anahtar deliğinden esen rüzgar harici hepsi var bende harbiden kol kule gibi :lol:

“Kitaplar” sayfasına dön