Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Beğenmediğiniz Kitaplar

Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Dan Brown - Cehennem, İçindeki Rönasans Floransa bilgileri için okuyun, aslında bunun için bunu okumanız gerekmez turist rehberini tercih edin....
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Solomon Kane
Favori Manga: One Piece, Berserk
Favori Anime: One Piece, Cowboy Bebop

Light of God yazdı:Karamazov kardeşler

Eminim güzel bir kitaptır ama ben tiksindim açıkçası. 30 sayfa betimlememi olur arkadaş. İçeri kadın giriyo yirmi sayfa şöyle güzel böyle ihtişamlı diyo. Sikiyim seni taş gibi kadındı de geç. Haksızmıyım ya? :angry:
Light of God yazdı:
Celebhol yazdı:Matrix'i çok severim, aksiyonu ve felsefeyi de severim, bol bol da okurum ama Olasılıksız'dan 30 sayfa okuyup sıkılınca bırakmıştım.

Söylediklerine hak veriyorum ama bence yanılıyorsun. Kendimden biliyorum 20 sayfa okuyup bıraktım kitabı. Arkadaşım zorladı beni bende zor da olsa ilk 100 sayfayı 7-8 günde anca bitirdim. Kalan 400 sayfa 4.5 saatimi aldı sadece. Bir anda bitirdim yani. Bence bu kadar önyargılı olmamalısın.

Bence Olasılıksız'da yaptığını Karamazov Kardeşler'de de uygulamalısın. Babalarını anlatırken ben de oldukça bunalmıştım ama çocukların anlatılmaya başladıktan sonraki kısımlarda alıntı defterime birçok sayfayı geçirdim.

Bence kitap deneme limitini yukarı çekmelisin %20 veya %30'una kadar oku, yoğun bir başlangıç yüzünden güzel eserleri kaybetme.
Kullanıcı avatarı
Jaqen H'ghar
Favori Manga: one piece,veritas,fairy tail,the breaker,berserk,noblesse...
Favori Anime: sekirei,one piece,rosario

Ejderhaların dansı-George r.r martin ananı sikiyim la senin
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Jaqen H'ghar yazdı:Ejderhaların dansı-George r.r martin ananı sikiyim la senin
Varys bu, Yapacak bir şey yok....
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Kratos
Fırtına Gardiyanı
Fırtına Gardiyanı
Favori Manga: Legend of Maian, Witch Hunter, To-love-ru, To-love-ru Darkness, Popcorn Avatar, Onihime VS, Sora no Otoshimono
Favori Anime: Anime izlemem

Şu ana kadar başlayıp da bitiremedim hiç kitap olmadı, bilmiyorum çok erken yaşta bu zevk aşılandığı için olabilir.

Bunun dışında sitemizde ne kadar çok "ham göt" diye tarif ettiğimiz insan evladı olduğunu gördüm. 20 sayfa betimleme var diye kitap mı bırakılır lan, hiç mi hayal gücün yok? Adam seni orda hissettirmek için yazıyor o betimlemeleri. Kafanda canlandır diye. Neyse fazla gitmeyeyim konu dışı olacak. Te allam...
'

Resim

Vengeance shall be mine, like a god
And it shall consume me, like a slayer

Resim
Kullanıcı avatarı
Elodin
Favori Manga: One Piece, Holyland, Berserk, Kokou no Hito, Liar Game, Vagabond
Favori Anime: One Piece, Death Note, Hellsing, Basilisk, Samurai 7, FMA Brotherhood, Kuro no Keiyakusha

Silmarillion( ya da herneyse ) "10 bin yıl önce o bunu öldürdü, 5 bin yıl önce şu bunu sevdi" diye anlatım mi olur? Seriye bi derinlik kazandıracaksan adam gibi yap, babanın şaheserini boka batırma Chris!
mentatification
Favori Anime: Monster

Alışveriş merkezlerinde Şölen gofretlerle aynı standda satılan beş liralık bütün kitaplar... Ne kadar peynir ekmek gibi satıyor deyimininin yolundan gitseler de yazın için hoş değil.
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

Adalet Ağaoğlu-Bir Düğün Gecesi
9. sınıfta bir ödev olmasa kitabı parçalardım herhalde! 400 sayfada bir düğün gecesi mi anlatılır lan düğün gecesinde 400 sayfa olacak kadar nasıl yazabildin manyak karı! Hem de bir adım atmayı iki sayfada anlatıyorken! Sözde düğün ama karakterlerin geçmişini anlatıyor valla şimdi tek bi insan bile hatırlamıyorum o kitaptan iyi ki!

Vampir Günlükleri 3. kitabı adını hatırlamıyorum.
Biraz güzel olan ilk iki kitaptan sonra anca bu kadar saçmalayabilirdin 3. kitapta seriyi saçma sapan başka yöne taşıyordu resmen yarısında bıraktım şimdi 5. 6. kitabı falan çıkmış serinin güzel diyolar ama yo bir daha beni bu seriye dokunduramazlar.
Resim

Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Rorschach
Favori Anime: Death Note

Böyle Buyurdu Zerdüşt, Nietzsche
Zayıflar ölsün veya köle olsun, güçlüler krallar gibi yaşasın kıvamında. Ahlakı aşmayı amaçladığını söyleyen, aslında sadece zayıf birisi olduğu için güç ile kafayı bozmuş ve ona tapan bir adamın saçmalaması. Kötülüğü haklı çıkarmaya çalışıyor.
Resim
The world will look up and shout "Save us." And I'll whisper "No."

“Kitaplar” sayfasına dön