Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Beğenmediğiniz Kitaplar

Kullanıcı avatarı
Goncam
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Death Note, Soul Eater, Kaichou wa Maid sama

Shades of Grey :D
Arkadasim ödünc olarak vermisti. Bitiremedim zaten, sadece bi kac sayfa okudum. Kendimden utandim bide..
Resim Wenn der Krieg ausbricht, war der Frieden offenbar ein Gefängnis.. Resim
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Amaranth yazdı:@hercaiebabil
Romeo ve Juliet kitabının etkisi okuyucunun aşkı algılaması ve hissetmesine göre değişir.Çünkü aşk, herkeste farklı bir tat bırakır.
Romeo gibi şıpsevdi ve ileri derece yalancı bir adamı ölümsüz bir aşkın başkahramanı olarak tanıtan bir hikayede önemli olan okuyanın aşkı nasıl algıladığı değil, mantığını nasıl kullandığıdır. Kötüydü. Aşkı çok büyük göstermek adına saçmalamış Shakespeare ya da artık her kimin eseriyse.

Balzac-Vadideki Zambak.
Bundan dolayı kendimden utanıyorum. Ama dünya klasiklerini okuyamıyorum bir türlü. :dry:
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Hitman
Favori Anime: .

.
En son Hitman tarafından 11 May 2020 04:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
unreal_tr
Coder
Coder
Favori Manga: One Piece, Sun Ken Rock, Kenichi
Favori Anime: One Piece, Full Metal Alchemist, Hellsing
İletişim:

Fahrenheit 451 - O diyaloglar, o anlatım düşününce bile çıldırabilirim.
Resim
"Information is power. But like all power, There are those who want to keep it for themselves"
Kullanıcı avatarı
İkarus
Favori Anime: Van pis forevır

Hitman yazdı:Sergüzeşt

1 sayfa süren bir cümle olur mu ? Bahsettiğimiz kitap Sergüzeşt ise olur . Cümlenin sonuna geldiğinde başını unutmuş oluyorsun. Adam dili ustalıkla kullanmış ama okuyucunun ağzına etmiş afedersin. Dili expert seviye yapmış , world class.

Dostum adamlar daha yeni romanla tanışmış. İyi emsal oluşturacak kimse yok. Bi zahmet kötü olsun.

Bana göre en kötü kitap ''Hayatınızı Değiştirecek 14 Öykü'' . Bok gibi amk. Hayatım yine ot gibi
Kullanıcı avatarı
13sukka34
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Favori Anime:Naruto-Death Note

Yılkı Atı-Okulda kitap okuma listesindeki bir kitap.Çok boktan bir kitap bunu okuduktan(okuyamadım) sonra 1 ay kitaplara el sürmedim amk.Sakın yanından bile geçmeyin
Resim
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Klasiklerin bazılarından tiksindim. Romeo ve Jüliet, Hamlet gibi.

Ahmet Hamdi Tanpınar Sahnenin Dışındakiler

ve neredeyse bütün Tanzimat eserleri. Hepsini okudum mu hayır ama hepsi aynı tiksinçlikte hepsinin sonu kötü bitiyor ve tamamı karamsar ayrıca tipik yeşilçam filmlerindeki saçmalıklara sahipler.
callfuble
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Olasılıksız, empati, açlık oyunları, game of thrones. Daha da çok satan kitap okumam.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
İkarus
Favori Anime: Van pis forevır

Light of God yazdı:Klasiklerin bazılarından tiksindim. Romeo ve Jüliet, Hamlet gibi.
.
Hamlet'in mezar sahnesi feci epictir.Ve en sevdiğim klasiğe laf attın :angry:
Fuck your headache
Celebhol
Favori Anime: -

Bütün kişisel gelişim kitapları ile astroloji ve benzeri kitaplar. Astroloji alan pek yok da ciddi diyorum, hayatta başarısının ne olduğunu anlayamadığınız tiplerin yazdığı abidik gubidik kişisel gelişim kitaplarına -yani hepsine- para vermeyin. Falcılık gibi bir şey, acayip büyük bir dolandırıcılık mesleği. Elimde yetki olsa zaten astroloji ile kişisel gelişim safsatalarını yasaklarım.

@Diabolus
Raistlin ve Sturm Ejderhamızrağı'nda en sevdiğim iki karakterdir :D

“Kitaplar” sayfasına dön