Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Her Şey İçin Teşekkürler

Editin Einstein'ı, Çevirinin Fuzulisiyiz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
RownikaL
Favori Manga: One piece,Berserk,naruto,beelzebub,
Onepunch-man,HSD kenichi
Favori Anime: opm hariç yukarda yazılan serilerin animeleri işte :D

Merhaba sayın mangatürk ahalisi belki çoğunuz beni tanımıyacaktır tabi bunun sorumlusuda benim.Bundan 1,5 yıl önce forumlarda sürekli berserk diye yakınıp duruyordum.Sonunda burada bana berserk'i yapabilme fırsatı sundular.Bu olunca da tabi çok mutlu olmuş seriyi kendimden bir parçaymışçasına benimseyerek kingroad ve galame sayesinde iteliye kakalıya bu günlere kadar getirmeyi başardım.Dediğim gibi forumda
hiç bir zaman aktif olmadım katılım gösteremedim çünki bu platformu malesef benimsiyemedim tabi bunun sorunuda dediğim gibi benle alakalı.Artık bu ekip için çok fazla bir değerimin kalmadığını düşünüyorum bazı sebeplerden dolayı o yüzden artık mangatürk ekibinden ayrılıyorum.Foruma üye olduğum zamandan bu zamana kadar şayet farkında olmadan saygısızlık ya da kusur ettiğim birileri olduysa onlardan çok,çok özür dilerim.Yaptığım diğer başka hatalar varsada beni affetmenizi ümit ediyorum. Bundan sonra editörlüğü ve berserk'i başka bir grupla ilerletebildiğim yere kadar götüreceğim.Bu zamana kadar serimizi takip eden beğenen,beğenmiyen herkeze çok teşekkür ederim.Başka bir grupla da olsa çizgimizi bozmadan elimizden gelen en iyi şekilde berserk'i devam ettireceğim.Şayet ufacıkta olsa bir hakkım var ise sizlere halal hoş olsun.
Tüm mangatürk ekibine canı gönülden teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.
Saygılarımla Rownikal
Kullanıcı avatarı
.^.sharingan.^.
Favori Manga: Berserk-Vagabond-One piece-One Punch Man, liar game.
Favori Anime: GİNTAMA-Shingeki no Kyojin-Hagane no Renkinjutsuş.

Sayenizde berserker serisini adam akıllı okuyabildik bu gune kadar.

Teşekkürler.
Resim
Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Bu zamana değin yaptığın işler adına teşekkür ederim dostum..
Yolun açık olsun..
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Şimdiye kadar yaptıkların için teşekkürler, oldukça emeğin oldu.
Editörlüğünde başarılar diliyorum yine takip etmeye devam edeceğim, umarım güzelce devam ettirebilirsin :)
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Teşekkürler emeğin için, Yapacak birşey yok, seçimini yapmışsın, Berserk'i takibe devam ;)
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

Eyvallah.
Allah selamet versin.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Olm ne oliyi yahu, benim birşeyden haberim bile yok ayrılanlar gelenler falan. *-*
Sağol hacıto.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Tüm emeklerin için teşekkürler. Sayenizde kaliteli manga okuyoruz, Allah günceli de göstersin ;)
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Emeklerin için teşekkürler. :)
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Yeni yolunda başarılar.Sayende sağlam bir seriyi devam ettirme imkanı bulduk.Umarım çizgiyi bozmazsınız diğer grupta kolay gelsin :)
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kilitli

“MangaTurk Çeviri” sayfasına dön