Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Çeviri Grubu

Editin Einstein'ı, Çevirinin Fuzulisiyiz.
Kullanıcı avatarı
kürşat senju
Favori Manga: Berserk, Naruto, Claymore, One piece, Bleach, Terra formars, gigantomakhia
Favori Anime: Naruto shippuuden, One piece, Death note, fairy tail, Bleach, Stains gate, Claymore, Berserk, ae no Ae no exorcist, Claymore

RownikaL yazdı:BErserk bekliyenlere mesaj var belirtilen tarihte başlıyoruz.Ayrıntılara dikkat ;)
► Spoiler Göster
Off süper bi haber valla şirkette olmasam bağırıcam oley diye :D Hadi kolay gelsin ^^
[thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 2000_n.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
"Eğer Tanrı'yla karşılaşırsan, ona beni rahat bırakmasını söyle. Hiçbir zaman bir mucize beklemedim, işleri hep kendim hallettim"
-Berserk
Kaplan Miranza
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One Piece

Kingdom ekibi değişmiş sanırım. 2 bölüm yüklenmiş . Devamı gelicekmi yoksa yine askıyamı alındı
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Kaplan Miranza yazdı:Kingdom ekibi değişmiş sanırım. 2 bölüm yüklenmiş . Devamı gelicekmi yoksa yine askıyamı alındı
Devamı gelecek.
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Kaplan Miranza yazdı:Kingdom ekibi değişmiş sanırım. 2 bölüm yüklenmiş . Devamı gelicekmi yoksa yine askıyamı alındı
Ekip değil editörümüz değişti sadece çevirmenimiz halen çevirmekte. Ayrıca çeviri grubumuzdaki kişilerde güncellenmiştir ilk sayfaya bakabilirsiniz.
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kaplan Miranza
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One Piece

Evet biraz değişiklik olmuş kingdom çevirisi hızlanmış ellerinize sağlık.

Acacia dinlendikden sonra aranıza döner inşallah.

Not : Kingdomun 28 29 30 cevirileri gelmiş ama Güncellerde yer almıyor . Veya Kingdom sayfasında
Kullanıcı avatarı
Simita
Favori Manga: Full Metal Alchemist
Favori Anime: -

Kaplan Miranza yazdı: Not : Kingdomun 28 29 30 cevirileri gelmiş ama Güncellerde yer almıyor . Veya Kingdom sayfasında
28-30 bugünkü güncelde verilecek.
► Spoiler Göster
http://simita.deviantart.com/
Kullanıcı avatarı
kürşat senju
Favori Manga: Berserk, Naruto, Claymore, One piece, Bleach, Terra formars, gigantomakhia
Favori Anime: Naruto shippuuden, One piece, Death note, fairy tail, Bleach, Stains gate, Claymore, Berserk, ae no Ae no exorcist, Claymore

Berserk bugün gelirmi acaba ?
[thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 2000_n.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
"Eğer Tanrı'yla karşılaşırsan, ona beni rahat bırakmasını söyle. Hiçbir zaman bir mucize beklemedim, işleri hep kendim hallettim"
-Berserk
galeme
Favori Anime: .

kürşat senju yazdı:Berserk bugün gelirmi acaba ?
Bakalım kısmet. Ama her hafta bence sormayın gelir mi gelmez mi diye. Çünkü bir aksilik olmadığı sürece haftada en az 2 bölüm geliyor.
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

City of Darkness II çevirisi devam edecek mi?
Resim

Resim
► Spoiler Göster
galeme
Favori Anime: .

~KötükarakteR~ yazdı:City of Darkness II çevirisi devam edecek mi?
Hayır, bıraktık o seriyi.

“MangaTurk Çeviri” sayfasına dön