Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Çeviri Grubu

Editin Einstein'ı, Çevirinin Fuzulisiyiz.
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Todomedanin dedigi gibi şu an bir şey söylemek zor ama koh'un bir kısmı ve berserk batotoya yüklendi oradan devam ediliyor. Diğer seriler editor ve çevirmen arkadaşlarin durumuna göre şekil alır.
Resim
galeme
Favori Anime: .

Merhaba 21.yüzyılda hala ingilizce bilmeyen cahil takipçiler. Berserk hakkında bir iki şey söylemek istiyorum. Pazartesi benim finallerim başlıyor, sonrasında doğal olarak memlekete gitcem büyük ihtimalle. Orada da bazı işlerim var falan filan net sıkıntısı da var. Ortadoğuda yaşıyorum çünkü. Neyse işte özetle siz kendinizi çok uzun süre bölüm gelmeyecek diye hazırlayın. Ne zaman yeni bölüm gelir hiçbir fikrim yok. Zaten yaz da geldi. Bu güzel yaz günlerinde yapacak daha iyi şeyler de bulabilirsiniz. Hadi görüşürüz.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

İLK SAYFADAKİ PROJE DURUMLARI, ÇEVİRMEN/EDİTÖR DURUMLARI VE İNDİRME LİNKLERİ KISMI GÜNCELLENMİŞTİR. Not: Birkaç serinin indirme linki kırıldığından ve elimde arşivi bulunmadığından sadece online okuma kısmı vardır. Bölüm sayıları az olduğundan sıkıntı olmaz.
darkcity87
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

koishu radio nun 14-18 bölümlerindeki dosya bozuk yenileyebilirmisiniz.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
İletişim:

Bakıyorum hemen.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
İletişim:

Sadece 18'de sıkıntı vardı, tekrar yükledim.
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Çevirmen olarak görev almak istiyorum ben.Yetkili abiler bir bakabilir mi?
Bitmiş olan ama forumda bulunmayan serileri çevirebilirim mesela.Çok güvenmem ingilizceme ama dene(n)mekten bir zarar gelmez herhalde.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
İletişim:

Oğlum skype'dan yazdık ya o kadar. Ne tekrar buraya yazıyorsun? :D
Kullanıcı avatarı
LilacScent
Favori Manga: Ao Haru Ride
Favori Anime: Special A

Iıım, öncelikle merhabalar :)
Ben direkt konuya dalacağım, çünkü cidden uykum var. :blush:
Ao Haru Ride'ın çevirisine destek olmayı çok isterim. Bu konuda HİÇBİR deneyimim olmamasına rağmen. Çevirme konusunda sıkıntı yaşamayacağımı biliyorum, ama bu olay nerden yapılır nasıl yapılır zerre kadar fikrim yok açıkçası. Bu zamana kadar sadece okudum.
Şimdi. Siteye yeni kaydoldum ve bu da sevdiğim mangaları arkadaşlarıma öneremememden dolayıydı. Ben shoujo, josei ya da school life, slice of life tarzı mangaları baya baya tükettim manga reader veya kiss manga gibi sitelerde.
Ama ne zaman 'Kouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu <3' diye bağırmak istesem (bilen bilir şimdi onu :woohoo: :woohoo: ), bizim kızlar bön bön bakıyorlar suratıma, çünkü ingilizce okuyamıyorlar.
Ve Ao Haru Ride okunmalı. Tamam, belki Kou'yu duvar kağıdı yapmam biraz abartı :whistle: :whistle: ama cidden okunmalı. 13-18 yaş arası kızlar bayılır bu mangaya ya. Benim okuduğum sitelerdeki yorumlardan görüyorum, bir ay beklemek eziyet gibi geliyor millete. Burada neden 14. bölümde sadece :( :(
Şimdi bu siteyi gerçekten bilmiyorum, belki erkek ağırlıklıdır ve One Piece ya da ne bileyim Naruto'dan başınızı kaldırAmıyorsunuzdur.
Eğer öyleyse bu yazdıklarımı hiç sallamayın. Cidden alakam olmaz :P :P
Ben sadece Ao Haru Ride takıntımdan dolayı buradayım, ve destek olmak isterim.
Şimdi kaçtıım :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
Sodakazam
Favori Manga: Slam Dunk, One Piece, Liar Game, Sun-ken Rock, Bakuman, 20th Century Boys, Veritas, Area no Kishi, Eyeshield 21, Kingdom
Favori Anime: Slam Dunk, FMA: Brotherhood, Hajime no Ippo, Death Note, TTGL, Giant Killing, Code Geass, Steins: Gate, GTO, Kaiji, One Outs, Hunter x Hunter, Major

İnsanların Mangaturk online okuma sitesi ile Mangaturk çeviri grubunun farklı şeyler olduğunun bir farkına varması için ne yapmamız gerek bilmiyorum.
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster

“MangaTurk Çeviri” sayfasına dön