Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Çeviri Grubu

Editin Einstein'ı, Çevirinin Fuzulisiyiz.
_Kyoukasuigetsu
Favori Anime: Steins;Gate

20th Century Boys'a devam etmeyi düşünüyor musunuz?
Kullanıcı avatarı
Sodakazam
Favori Manga: Slam Dunk, One Piece, Liar Game, Sun-ken Rock, Bakuman, 20th Century Boys, Veritas, Area no Kishi, Eyeshield 21, Kingdom
Favori Anime: Slam Dunk, FMA: Brotherhood, Hajime no Ippo, Death Note, TTGL, Giant Killing, Code Geass, Steins: Gate, GTO, Kaiji, One Outs, Hunter x Hunter, Major

İstiyoruz, ama şu an öyle bir olanak yok.
Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster
_Kyoukasuigetsu
Favori Anime: Steins;Gate

Tamamen vazgeçmediğinizi bilmek yetti. Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

-DUYURU-

Grubumuz uzun bir zaman önce çeviri defterini kapatmıştır. Duyurması ise anca bu zamana kaldı, şartlar işte. :D Şu anki ekip artık çeviri vermeyecektir ama grup siteye ait olduğundan, başka üyeler -adminin de izni olursa- yeni bir MT Çeviri Grubu toplayıp bu işe devam edebilir. Etmezlerse de grup tümden kapanır. Neyse işte, biz artık devam etmeyeceğiz, güncel bekleyen kaldıysa beklemesin diye haber vermeye geldim. Bizden bu kadar efenim, sağlıcakla kalın..

Not: Liar Game'in akıbeti Sodakazam'a bakar, ne olacak diye merak eden varsa iletişime geçsin. Vagabond ise Tortuga'da zaten. Bunlar dışındaki serilerin ise sahibi yoktur, isteyen devam edebilir.
Resim
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Mesajı yeni gördüm bu zamana kadar ki tüm emekleriniz için teşekkürler. :) Umarım bir ara geri dönersiniz.
Kullanıcı avatarı
SaBeR
Favori Manga: One Piece , Vagabond , Berserk , Slam Dunk
Favori Anime: One Piece , H x H 2011

20th Century Boy a devam eden çıkmadi ya : (
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

galeme
Favori Anime: .

Edit yapabilecek kimse var mı? Hobi olarak devam etmeyi düşünüyorum ben çevirmenliğe. Varsa bir partner tekrar aktifleştirelim burayı?
Kullanıcı avatarı
Einzbern
Favori Manga: Akatsuki no Yona
Favori Anime: Fate

Merhaba , Çevirmen arıyor musunuz acaba ? Arıyorsanız talibim bu göreve ^.^
galeme
Favori Anime: .

Einzbern yazdı: 19 Nis 2017 23:59 Merhaba , Çevirmen arıyor musunuz acaba ? Arıyorsanız talibim bu göreve ^.^
Grup kapandı uzun süre önce. Yine de editör olsaydı ben bir seriyi çevirmeyi düşünüyordum kısa süre önce. Fakat şu an onun için de vaktim yok.

“MangaTurk Çeviri” sayfasına dön