Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Berserk Ciltlendi, İyileştirildi -skydrive link-

Editin Einstein'ı, Çevirinin Fuzulisiyiz.
turki32
Favori Manga: Veritas
Favori Anime: One Piece

Emeğinize sağlık, devamını bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
RownikaL
Favori Manga: One piece,Berserk,naruto,beelzebub,
Onepunch-man,HSD kenichi
Favori Anime: opm hariç yukarda yazılan serilerin animeleri işte :D

31.03.2014 27.cilt eklenmiştir.27.cilt 227'den 236.cı bölüme kadar olan kısımları içermektedir.Turkcraft'ta da aynı şekilde numaralandırılmıştır.Ek olarak cilt içine karakter tanıtım sayfası'da eklenmiştir.Keyifli okumalar ve takip eden herkese teşekkürler.
► Spoiler Göster
Tofiq
Favori Manga: Death Note
Favori Anime: Death Note

Selam. Önceliklle Ellerine sağlık. Çok güzel bir seri. Bir soru sorucaktım. Ben "Berserk golden age arc" filmlerini izlemiştim. Hoşuma gitti. Manga hangi chapteri filmin bittiği yerden başlıyor onu sorucaktım. Çok vaxtim olmadığı için filmin devamını okumak istemişdim. Şimdiden Teşekkürlerş İşlerinizde başarılar.
Kullanıcı avatarı
RownikaL
Onepunch-man,HSD kenichi

05.05.2014 28.cilt eklenmiştir.28.cilt 237'den 246.cı bölüme kadar olan kısımları içermektedir.Keyifli okumalar ve takip eden herkese teşekkürler.
► Spoiler Göster
zabuza
Favori Manga: berserk
naruto
Favori Anime: berserk
Ninja scroll

selam.çıkan çeviriler için çok teşekkür ederim öncelikle. son sayıya kadar bi solukta geldik devamı yok : /.. bundan sonra çevirmeyecek misiniz acaba .?
Kullanıcı avatarı
.^.sharingan.^.
Favori Manga: Berserk-Vagabond-One piece-One Punch Man, liar game.
Favori Anime: GİNTAMA-Shingeki no Kyojin-Hagane no Renkinjutsuş.

Emeği geçen herkese teşekkürler..
Resim
Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
galeme
Favori Anime: .

zabuza yazdı:selam.çıkan çeviriler için çok teşekkür ederim öncelikle. son sayıya kadar bi solukta geldik devamı yok : /.. bundan sonra çevirmeyecek misiniz acaba .?
Okul kapandıktan sonra çevirmeye devam ettim ama ramazan ve sıcaklardan dolayı baya yavaşım. Şimdi de yaz okulu sürprizi çıktı. Birkaç hafta daha böyle devam eder. Sonra eski haline döner belki, kesin bir şey diyemem.
Kullanıcı avatarı
furkan61
Favori Manga: Naruto,Noblesse,Sunken Rock,The Breaker,Vegabond,Gantz,Shamo
Favori Anime: Naruto-Naruto Shippuden,Rainbow,Deat Note,Code Geass,Golden Boy

Şimdi bu iyleştirilmiş berserk bölümleri online okumada bulunuyormu.Yoksa eski halimi var online okumada.
Resim
Kullanıcı avatarı
RownikaL
Onepunch-man,HSD kenichi

21.07.2014 29.cilt eklenmiştir.29.cilt 247'den 256.cı bölüme kadar olan kısımları içermektedir.Ek olarak bu ciltteki 250.ci bölümün adı ''DÖNÜŞ'' olarak değiştirilmiştir.Ayrıca sonia'nın da yer aldığı yeni karakter tanıtım sayfası eklenmiştir.
► Spoiler Göster
neo-kimimaro
Favori Manga: naruto, shingeki no kyojin, bleach, rurouni kenshin, lone wolf and cub, berserk, one piece.
Favori Anime: rurouni kenshin, naruto, naruto shippuuden, shingeki no kyojin, bleach, berserk, death note, one piece, basilisk, gintama, wolf's rain.

Harika bir çalışma olmuş.
Şimdi yolda giderken okumak için
Cilt cilt telefona atıp tekrar en baştan başlicam.
Emeğinize sağlık.
Resim
Kilitli

“MangaTurk Çeviri” sayfasına dön