Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Berserk Ciltlendi, İyileştirildi -skydrive link-

Editin Einstein'ı, Çevirinin Fuzulisiyiz.
.a.
Favori Manga: Gamaran,Vagabond,Veritas...
Favori Anime: One Piece, Gintama

Ellerine sağlık
Kullanıcı avatarı
Z.K
Favori Manga: One Piece, Berserk, Slam Dunk, Shingeki no kyojin, Bleach
Favori Anime: Rurouni Kenshin, Slam Dunk, One Piece

Ellerine sağlık. :) 5. Cilt'e geldim. Gayet güzel, şöyle bir durum var bu gün başladım, 2. cilt de bırakayım dedim sonra devam etmek için, bir baktım 5.ciltteyim. :D
Resim
Kullanıcı avatarı
RownikaL
Favori Manga: One piece,Berserk,naruto,beelzebub,
Onepunch-man,HSD kenichi
Favori Anime: opm hariç yukarda yazılan serilerin animeleri işte :D

30.12.2013 24.cü cilt eklenmiştir. 24.cü cilt 197'den - 206.cı bölüme kadar olan kısımları içermektedir.
Turkcraft'ta da aynı şekilde numaralandırılmıştır.Keyifli okumalar ve takip eden herkese teşekkürler.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
kürşat senju
Favori Manga: Berserk, Naruto, Claymore, One piece, Bleach, Terra formars, gigantomakhia
Favori Anime: Naruto shippuuden, One piece, Death note, fairy tail, Bleach, Stains gate, Claymore, Berserk, ae no Ae no exorcist, Claymore

Ellerinize sağlık.
[thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 2000_n.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
"Eğer Tanrı'yla karşılaşırsan, ona beni rahat bırakmasını söyle. Hiçbir zaman bir mucize beklemedim, işleri hep kendim hallettim"
-Berserk
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Bende tam seriyi indirecektim, gördüğüm iyi oldu burayı, benim bilgisayar bir ara kafayı yemişti manga serileri gitmişti, uğraşan arkadaşların eline gözüne sağlık ;)
argon45
Favori Anime: -

En son 219 var sanırım güncel olarak. Merakla bekliyorum ben gerisini; emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Tahmini ne zaman yeni çevirileri de gelir acaba? Birde merak ediyorum bu Berserk bitti mi yoksa devam ediyor mu? Türkçesini bulamadan önce ingilizce olarak bakayım demiştim biraz, ama çok uç yerlerdeydi olaylar, birşey anlayamam diye devam etmedim okumaya.
Resim
galeme
Favori Anime: .

argon45 yazdı:En son 219 var sanırım güncel olarak. Merakla bekliyorum ben gerisini; emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Tahmini ne zaman yeni çevirileri de gelir acaba?
Her pazar günceli verilen mangatürk çeviri tarafından çevriliyor seri. Çevrildiği zamanlarda gelir yeni bölüm.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

argon45 yazdı:En son 219 var sanırım güncel olarak. Merakla bekliyorum ben gerisini; emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Tahmini ne zaman yeni çevirileri de gelir acaba? Birde merak ediyorum bu Berserk bitti mi yoksa devam ediyor mu? Türkçesini bulamadan önce ingilizce olarak bakayım demiştim biraz, ama çok uç yerlerdeydi olaylar, birşey anlayamam diye devam etmedim okumaya.
İngilizce ve Japonca olarak 333. sayı çıktı en son. O da bir yıl kadar önce ama. Mangaka seriye devam edeceğini söylemişti. Umarım devam eder. :(
Kullanıcı avatarı
kürşat senju
Favori Manga: Berserk, Naruto, Claymore, One piece, Bleach, Terra formars, gigantomakhia
Favori Anime: Naruto shippuuden, One piece, Death note, fairy tail, Bleach, Stains gate, Claymore, Berserk, ae no Ae no exorcist, Claymore

Allah bilir ne zaman devam edicek :D Adam altın yumurtlayan tavuğu kesmeye çalışıyor ya :D
[thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 2000_n.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
"Eğer Tanrı'yla karşılaşırsan, ona beni rahat bırakmasını söyle. Hiçbir zaman bir mucize beklemedim, işleri hep kendim hallettim"
-Berserk
Kullanıcı avatarı
RownikaL
Favori Manga: One piece,Berserk,naruto,beelzebub,
Onepunch-man,HSD kenichi
Favori Anime: opm hariç yukarda yazılan serilerin animeleri işte :D

03.03.2014 26.cilt eklenmiştir26.cilt 217'den 226.cı bölüme kadar olan kısımları içermektedir.Turkcraft'ta da aynı şekilde numaralandırılmıştır.Keyifli okumalar ve takip eden herkese teşekkürler.
► Spoiler Göster
Kilitli

“MangaTurk Çeviri” sayfasına dön