Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Rp Öneri Başlığı

Mangatürkün rol yapma alanı, çeşitli karakterlere bürünebileceğiniz, kendi maceralarınızı yaşayacağınız yer...
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Olur, orası farketmez bana. Spidey Sasuke'nin gücüne denk oluyor, direk kimlik öğrenmesin bence zaten.

Bi de bence her durumda bi kişi daha ekleyelim, DC güçlü oldu. Superman'i öldürmenin çok oy gerektirmesi, Constantine falan derken... Bu arada biraz önce bi şey söylemiştim, eşitlik sağlanınca mı bitiyor oyun diye. Düşündüm de demin, Superman son kalan adam olsa, karşısında eğer 2 Marvel varsa oyunu kazanıyor. Üç varsa kaybediyor da, iki varsa kazanıyor yani. :D

Edit: Xavier kalsın, Emma suikast için hedef göstersin, o gece kesin onu öldürsünler. :D Uçtum tamam çok yazdım, susuyorum arkadaşlar. :lol: Hepsi çok güzel oldu bence, oyuna gelirim artık diğer başlık açılınca. Esen kalın. :)

Edit2: Bu arada Thor'un Marvel'den de birini öldürebilmesi iyi olmuş. Constantine'in içine şeytan soktuğu kişi bi şekilde anlaşılırsa, Thor ölürken onu götürme imkanına sahip gibi oldu. Güzel.
En son Lorem Ipsum tarafından 12 Tem 2014 20:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Marvel fazla olacak zaten.14-16 arası bir sayı iyi bence marvel için.
Celebhol
Favori Anime: -

Forumdaki tanınmış üyeleri içeren kendi evrenimizi yaratabiliriz. Örneğin;
Todomeda= Yeteneği; sinirlenince ettiği kombo küfürlerden oluşan büyüyle rakiplerden birisini bir el kilitlemek.
Ugur_tatli=Yeteneği; inatla saçmalama yöntemiyle karşı taraftan birisinin kontrolden çıkıp dost&düşman farketmeksizin rastgele birisine saldırması.

Çok yakın olabilir bu konu ancak şu son zamanlardaki forum aksiyonlarından güzel hikaye ortamı çıkabilir diye düşünüyorum :laugh:
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Sen yazabilirsin bence. hikaye yaz evreni yarat. :) Gerisi bizde.
Celebhol
Favori Anime: -

redstak yazdı:Sen yazabilirsin bence. hikaye yaz evreni yarat. :) Gerisi bizde.
Alınmaca olmazsa tamam. Zaten olayları abartarak ve kurguyla oynayarak yazarım. Oyun oynatacak adam (GM) olması gerek ama, bir anlamı kalmaz yoksa.

“Role Play” sayfasına dön