Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Rp Öneri Başlığı

Mangatürkün rol yapma alanı, çeşitli karakterlere bürünebileceğiniz, kendi maceralarınızı yaşayacağınız yer...
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Constantine iblis çağırsın ve iblis de 1 oy atsın.Toplam 2 oy atmış olsun.
galeme
Favori Anime: .

Hyperbooster'ın önerileri çok güzel. Jirayaflash'tan gelecek önerileri de bekliyorum. Genel olarak güzel öneriler var.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Oyun için diğer bir önerim ise oynamayı bilen kişiler gelsin. Daha zevkli olur.

Bu arada marvel vs dc ama belli ekipler mi olacak ? Yoksa karışık mı
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Ne zaman başlayacak?
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Dc vs Marvel olacak sanırım beyler. Bu akşam yazarım katılım başlığını açarım yada yarın arkadaşlar.
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Öneriler baya güzel cidden. Spidey görmek istiyorum yalnız ben bi tane de. Örümcek hissi falan olsun işte, ağ atsın bi şey yapsın ne bileyim. İyiler kötüler olsaydı bi tane Alistair Smythe tarzı eleman koyardık, Spidey'i isterse Venom'a dönüştürebilirdi, hoş olurdu bence.

Bi dk hakkaten, bi tane eleman koysak, çift taraflı oynayabilse ya? Daha doğrusu o bi kişi, bi tarafa çekilebilse.
Ya da bi eleman koyalım az kişi olan gruba, karşıdan bi kişiyi kendi saflarına çeksin işte.
galeme
Favori Anime: .

Aynen bence de bir tane karakter olsun, istediği tarafa çalışsın. Hatta o karakter ben olayım. Tecrübeliyim bu konuda.
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Evet o da güzel çift taraflı çalışmak falan, ama diğeri daha bi güzel. Çünkü ben olsam o ajan karakterin kim olduğunu yakaladığım anda hangi tarafta olduğunu umursamam, kafadan silerim mesela, direk onu yazarım kara listeme.

Ama diğeri öyle olmaz. DC tarafında birisi sürekli kimin kim olduğuna bakacak ya, diyelim birini öğrendiler, onun gücü hoşlarına gitti. Atıyorum o gün işlerine yarayacak, ona göre güzel bi taktikleri var falan. Sadece o elemanı kendi yanlarına çekebilsinler, ve o eleman mevcut gücünü kullanabilsin DC lehine. Ama bi seferlik bi güçse, yani ne bilim kullandım bitti bi şeyse tekrar kullanamasın taraf değiştirse bile, bu da DC için dobroski olsun.

Eğer daha bi kızıştırmak istenirse ortam, şöyle de yapılabilir. Kendi taraflarına çekme işini gece yaparlar, o gece suikast yapamazlar (sonuçta karşıdan bi kişi azaldı, daha da öldürmesinler), böylece suikastin olmadığı gece Marvel cephesi anlar ki bi hain var. :lol:
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Aslında John constantine'in yeteneği ölen bir kişinin yeteneğini kullanmak olabilir daha mantıklı :D

Beyler ilk önce marvel dc taraflarını dolduralım sonra ikili ajanları düşünürüz tavsiye verin.
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Olabilir, ölen kişinin yeteneğini alabilir biri. Ama fos çıkma ihtimali olsun, aynı yetenek iki kere kullanılamasın kesinlikle.
Yalnız ölenin yeteneğini kullanmada şöyle bi problem çıkabilir, bazı yetenekler ölürken kullanılıyor zaten, mesela ölürken birini de götürme, ya da ilk atışta öldürülememe falan. O durumlarda iş karışır. Ya yetenek kullanıldığı için fos olacak (ölürken bi kişiyi daha götürme gibi), ya da öldürülememe yeteneği gibi kullanılmış olacak, ölmeyecek de, alınamayacak da diğer grup tarafından falan...

Bi de bu hain olmasının şöyle bi avantajı oluyor, oyun uzar o zaman. Çünkü ister istemez herkesin tarafı belli olacak, böyle bi olay olması ikinci kez şüpheyle bakmaya neden olur. Tabii sayı dağılımı ona göre yapılsın. Marvel sayısı fazla olsun biraz.

Ya önce bi ne güçler olsun, kaç kişi olsun, ona karar verelim. Naruto'daki gibi şeyler mi olacak? İki kere öldürülme, sahte oy falan... Ona göre karakterleri yerine yakıştırırdık.

Rolleri hatırlayamıyorum. Bakacaktım aslında eski oyuna, ama bakamıyorum, malum. :cheer:

“Role Play” sayfasına dön