Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTürk Çizgi Roman Rp Oyunu#1 - Rp Başlığı

Mangatürkün rol yapma alanı, çeşitli karakterlere bürünebileceğiniz, kendi maceralarınızı yaşayacağınız yer...
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Bir daha ki oyunda büyük ihtimal yöneten ben olacağım. O zaman bunun acısını çektireceğim kötü adamlara. :evil:
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

O değil de sen kötü adamken daha iyiydin @beowulf. Iyi olmayı beceremedin. Demek ki kodunda yok. :lol:
Kullanıcı avatarı
GreenMask
Favori Manga: si Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.
Favori Anime: Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.

Nara

Nara'ya oy verin yoksa sizi ham yaparım B)
Resim
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Green demiş şimdi onu kırmak olmaz :laugh: Nasıl olsa elenmiyorum benim için hava hoş B)

Nara_fkd
Kullanıcı avatarı
GreenMask
Favori Manga: si Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.
Favori Anime: Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.

Beni kırmadığın için teşekkür ediyorum ve bunun hatırına oyumu değiştiriyorum.

Typhon
Resim
Kullanıcı avatarı
NeineL
Favori Manga: Naruto - Fairy Tail
Favori Anime: Accel World - Sword Art Online - Fairy Tail - Full Metal Alchemist -Black Rock Shooter - Naruto Shippuuden

Typhon diyorum. (Mobildeyim kirmizi gorun lutfen :))
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

GREENMASK
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
GreenMask

Beawulf, yanlış sularda yüzüyorsun bak :evil:
Resim
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Sendeki Green'i asma azmine hayran oldum da öteki oyun geçersiz sayılacak o kadar da yazmıştın halbuki. :|
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

5. GÜN İDAM OYLAMASI

Hikaye

Oyunun sonlarına doğru ölümler fazlalaşmıştı.

Oyuncular :

4 - memoww - Typhon
5 - Beowulf75 - GREENMASK
6 - nara_fkd - Nara_fkd
13 - Neinel - Typhon
15 - Lorem Ipsum - Typhon.
16 - GreenMask - Typhon
17 - Öklid - ?
18 - typhon - Typhon

Konu Dışı
typhon(SHIELD Ajanı) öldürüldü.
[/size]

Gece saat 12 ye kadar gece bölümüdür. Bu bölümde Dc ekibi bir kişiyi seçip suikast düzenlemeye çalışacaktır. Başlığa yorum atmak yasaktır.

Lütfen aktif olun, saatler uymuyorsa bari erkenden oy verin. Oyunun zevki kaçmamış olur böylece diskalifiye olmazsanız. Keyifli Oyunlar.[/align]
Kilitli

“Role Play” sayfasına dön