Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTürk Çizgi Roman Rp Oyunu#1 - Rp Başlığı

Mangatürkün rol yapma alanı, çeşitli karakterlere bürünebileceğiniz, kendi maceralarınızı yaşayacağınız yer...
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

5. GÜN SUİKASTİ

Hikaye

Dc ekibi oyunu kazanmayı başarmıştı.
Konu Dışı
Öklid (SHIELD Ajanı) öldürüldü.
Oyunun sona ermiştir. Oyunun sona erme sebebi 3 vs 3 de herhangi bir eleme olmadığında gece bir suikast olacak olmasıdır. Hulk vardı derseniz de Hulk'un kim olduğunu biliyorlardı :) Oyunu oynayanlara teşekkürler. Keşke daha güzel bir oyun olsaydı. Benim son oyun yapışımdır. Bundan sonra siz hazırlarsanız oyuncu olurum bi ihtimal. Herkese keyifli oyunlar.

OYUNCULAR

1 - redstak -Thor
2 - Jiraaya-Sama - Rogue
3 - galeme - Batman
4 - memoww - Ajan
5 - Beowulf75 - Ajan
6 - nara_fkd - Hulk
7 - Phinks - Kap. Amerika
8 - Tribalcain - John Constantine
9 - hyperbooster - Emma Frost
10 - elmer16 - Sue Storm
11 - engweng - Ajan
12 - Grimoire Slayer - Prof X.
13 - Neinel - Wonder Woman
14 - Light of God - Ajan
15 - Lorem Ipsum - Flash
16 - GreenMask - Martian
17 - Öklid - Ajan
18 - typhon - Ajan

Bu da ss. Resim[/align]
Kullanıcı avatarı
GreenMask
Favori Manga: si Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.
Favori Anime: Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.

Emeğine sağlık hacı, oyunun hazırlanışı 10 numaraydı da katılım olmadı :unsure:
Resim
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Aynen hocam, güzel oyundu bence de. Sonlara doğru insanların sıkılması bizim genjutsu'dan dolayı oldu, onu sayma. Gayet iyiydi oyun B)
Ama bi de kötü adam olarak görmek isteriz seni cidden :lol:
Kullanıcı avatarı
GreenMask
Favori Manga: si Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.
Favori Anime: Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.

Bu arada bu oyunuda kazanarak 2 de 2 yaptım :laugh:
2 eldir iyi adam olmak istememe rağmen hep kötü oluyordum, 3. sefer olursa iyi adam olmak isterim bıktım insanları kandırmaktan :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Sana bir daha, affedersin ama siksen inanmam. Eğer inanırsam, beni burada siksinler aq. :D
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

Ben de ilk oyunumda kazanan kötü olarak (üstelik sahte oy atan duble yalancı pislik rolünde) güzel bi giriş yaptım diye düşünüyorum, kendimle gurur duyuyorum. Ve son güne kadar da yıkılmadım ayaktaydım. B)

Da 5 gündür elimde telefon, kafamda kur kur, çok stres oldum ya :lol:

Villain olmak zor azizim. -_-
Kullanıcı avatarı
GreenMask

Arif oyun gereği yalan söyledim pampa kusura bakma :lol: Normalde yalancı değlimdir :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

İnanmıyorum kanka :D
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Arif bu ne lan?
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum

- Bir daha söyle!