Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fantastik,orta çağ RP

Mangatürkün rol yapma alanı, çeşitli karakterlere bürünebileceğiniz, kendi maceralarınızı yaşayacağınız yer...

Evren ne olsun?

Anket 22 Tem 2014 16:54 tarihinde bitecek

Naruto
0
Oy yok
Onepiece
0
Oy yok
Bleach
0
Oy yok
Anime olmayan
0
Oy yok
Hunter x Hunter
0
Oy yok
Fantastik,Orta çağ
5
71%
Sword Art Online
2
29%

Toplam oy: 7
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Fantastik ortaçağ varsa ben de gelirim
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Bu oyun tutmaz.
Resim
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Keşke stat vs gibi masaüstü kurallar yerine sadece RP olsa daha doğrusu eski usul hikayeyi devam ettirme olayı olsa. Ama sanırım onun içinde belli bir miktar fantastik kurgu bilgisi gerekiyor.
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Yakında rpgtürk açılır hacılar hiç kasmanıza gerek yok burada. Zaten bir süre sonra patlıyor burdakiler, oynama hevesiniz varsa da kaçıyor öyle.
Kullanıcı avatarı
Zettai
Favori Manga: Death Note, Rainbow
Favori Anime: Code Geass, FMA

Dostum orta dunya one gectigine gore dm olarak sana cok buyuk is dusuyor. Kurgunun saglam ve enteresan olmasi lazim, bir yerden sonra sikilip birakma olayinin olmamasi icin guzel bir amac belirlemen lazim. Bir de orta dunya hakkinda ne derece bilgiye sahipsin? Mesela kilic tipleri, irklar, joblar gibi. Bir de bu konuda Turkiye'nin onculerinden olan frpnet.net sitesini inceleyebilirsin.

Simdi fark ettim de ilk mesajda anlatmissin olayi. Haci bu orta dunya olmamis pek. Mesela cuceler buyuye yatkin degillerdir tam bir savascidirlar. Barbarlar ise bir irk degil ancak bir sinif olabilir. Bir de hic ayrintiya girmemissin, kurguyu yazmamissin, dunyayi olusturmamissin. Bu konularda bir hafta falan ugrasip genis capli bir seyler yap ki insanlar bunun kaliteli bir rp olacagini dusunup gelsinler. Bir de yeni teknik icin max 15 satir nedir abi :D Amac uzun uzun yazmak orada, minimum satir siniri koymak daha iyi olur diye dusunuyorum.

Bunlar sadece oneri tabi. Yine istedigin gibi bir rp olusturabilirsin ama cok oynayan olur mu bilemem.
Resim
Kullanıcı avatarı
UchihaGenzou
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,Naruto Shuppuden,Death Note

Doğruyu söylemek gerekirse hevesim kaçmadı ama biraz geliştirmem gerektiğini fark ettim konuyu kapatıp güzel bir rp için araştırma yapacağımı söylemeliyim (Konu kilit) SORRY
İmza Yok

“Role Play” sayfasına dön