Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hunter X Hunter RP

Mangatürkün rol yapma alanı, çeşitli karakterlere bürünebileceğiniz, kendi maceralarınızı yaşayacağınız yer...
Kullanıcı avatarı
NeineL
Favori Manga: Naruto - Fairy Tail
Favori Anime: Accel World - Sword Art Online - Fairy Tail - Full Metal Alchemist -Black Rock Shooter - Naruto Shippuuden

Hazır ramazanın bitmesine az kalmışken ve canım da acayip sıkıldığı için can sıkıntısı nedeni ile :) HxH ile ilgili bir rp düzenlemek istiyorum . ( Elbetteki katılım olursa ve tabi izin gerekiyorsa izin verilirse ... )

Kafam da sürü ile farklı rp fikri var HxH ile ilgili örneğin :

Avcı cemiyeti vs Karıncalar,
Mafya vs Örümcekler ( Zoldyk ailesi de mafya ile birlikte tabi ki )

Gibi gibi daha çok fikir var ben sadece katılım olursa ne kadar katılım olur bir de oynamak isteyenler hangi rp yi oynamak ister. Yada farklı senaryo önerileri olanlar varsa onların fikirlerini almak için konu açtım .

Eğer katılım olursa hikaye kafam da tamam . Diğer rp lerden farklı olarak bir de tarafsız bir sınıf yapmayı planlıyorum . Bu sınıfta bizim masum iyilerimiz gibi birbirlerinin kimliklerini bilmiyor. Tarafsızların bir diğer özelliği ise sadece bir kereliğine istedikleri takıma geçebilirler. ( Burada bahsettiğim " bir kere " o takım da sadece 1 günlük bulunucaklar anlamında değil sadece bir oyunda oyun esnasın da bir takım seçebilicekler " öyle girim çıkim diğer takımın havası suyu nasılmış gibi birşey yok :D " . Ayrıca yetenek sisteminde de farklı düşüncelerim var . Örnek vermek gerekirse diyelim ki gonsunuz atıyorum gon her gece birine jajanken ile gömüyor 3 defa vurduğu nalları dikiyor . O gece atıyorum kite öldü ekstra olarak gon gaza geliyor " men ve yemin " moduna geçip kite öldürene atlıyor . Tabi burada dikkatli olmak da lazım isterse gon "men ve yemini kullanmayabilir " ama kullandığında da öldüreceği kişi kendi takımından olursa sorumluluk ona ait.

Yada diğer bir konu atıyorum bu biraz uç bir örnek olabilir . Meruem hiç bir şekilde linç edilemez ne sabah ne de akşam . Fakat o gece atıyorum netero öldü fukara gülü ile o an yanında birini daha götürebilir . Tabi bu kişi meruem olursa da işinize yarar gibi gibi ...

Kafamda rp oyunu hazır karakterlerin güçleri gibi detayları da hazırladım. Tarafsızlar için ise takım dengeleri bozulmasın diye seçtikleri takıma göre yetenekleri olucak. Ayrıca karakterlerin ekstra yeteneği olmicak . Oyun ilk 2 gün için de ( bu tartışılabilir :) ) başlamıcak tarafsızları kendi tarafınıza çekmeniz için ( tarafsızlar da biraz nazlansın lütfen ) bu arada belirtmekte fayda var atıyorum 6 tarafsız var bunların hepsi de tek bir tarafa geçemez yarı yarıya olmak zorunda burada takımlara düşen kendilerine daha çok tarafsız almaktan ziyade işlerine daha çok yarayan tarafsızı almak. Her zaman ki gibi iyiler birbirlerini tanımıcak , kötü takım ise birbirinden haberdar.

Herneyse fikirlerinizi belirtirseniz ve katılmayı düşünüyorsanız yazarsanız sevinirim.
Kullanıcı avatarı
UchihaGenzou
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,Naruto Shuppuden,Death Note

HxH değilde başka olsaydı katılırdım ama diğer oyunculara ve size bağlı güzel olabilir :)
İmza Yok
Kullanıcı avatarı
dirtyhuman
Favori Manga: Bleach , One Piece
Favori Anime: Bleach , Code Geas , Gintama , Guilty Crown , HunterXHunter , Steins Gate , Fate serisi ,Tonari no Kaibutsu-kun

Forum üzerinden frp oynamışlığım yok ama katılım olursa denemeyi isterim.
Resim " A sword with power alone is not powerful."

Dracule Mihawk
► Spoiler Göster
Resim

“Role Play” sayfasına dön