Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTürk Linç Oyunu #1 [Katılım ve Genel Bilgi]

Mangatürkün rol yapma alanı, çeşitli karakterlere bürünebileceğiniz, kendi maceralarınızı yaşayacağınız yer...
Medivh
Favori Anime: Shingeki no Kyojin

Simita yazdı:Ne gibi kurallar?
Karakter dışı konuşmalar ve rp iç içe girmiş. Ben dahil herkes bunu yapıyordu. [RP Başlığı] yazdığınız için bunu diyorum. RP şart değilse sorun yok.
Kullanıcı avatarı
Simita
Favori Manga: Full Metal Alchemist
Favori Anime: -

O kadarından sorun yok bence, rp başlığı yazmamın nedeni, ilk gün için kimin ne yapacağını tam kestiremeyeceğini düşünmemdi, ki sonradan rp'ye döndü gibi tam anlamıyla.
► Spoiler Göster
http://simita.deviantart.com/
Kullanıcı avatarı
GaaRa
Favori Manga: Veritas,Vagabond
Favori Anime: Slam Dunk

Herkes rolünü söyleyince çok çabuk ifşa olduk ya la bide arkadaşlar pek aktif de değildi konuşamıyorduk yoksa oyunun sonunu görürdüm diye düşünüyorum neyse sağlık olsun önümüzdeki oyunlara bakacaz. :evil:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
13sukka34
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Favori Anime:Naruto-Death Note

:evil: Güle güle gaara benim için bir zevkti :lol:
Malesef bende rol açıklamama taraftarıydım ama benide mecbur bıraktılar :whistle:

@Simita
gece başladımı
Resim
Kullanıcı avatarı
GaaRa

Çünkü rol açıklanınca çabuk eksiliyor yabani listesi bide ö.m yoluyla arkadaşlarına kendilerini köylü diye ispat ettirenler de vardır simita'dan gelen mesajları yollayarak,bu oyun daha beta aşamasındaydı diyelim gelecek oyunda bu hatalar ortadan kalkarsa inşallah gene yabani olurum. :evil:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
13sukka34
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Favori Anime:Naruto-Death Note

Hacı başta yabaniler produr kesin bunlar örgütleşmiştir düşünmüştüm ama hepiniz etliye sütlüye karışmayan tipler çıktınız :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Ölümsüz yabani konusunda bug var sanki. Ölümsüzlük hiç bir işe yaramıyo ertesi gün linç ettiriliyo adam. :lol: Bence ölümsüz yabaninin özelliğini değiştir.
Kullanıcı avatarı
GaaRa

Ölümsüz yabani bug,kasap bug kasapta bi kere tek kullanabiliyo dediğim gibi arkadaşlar aktif olabilseydi daha iyi bi sonuç ortaya koyardık ayrıca sukka yemişler la seni. :D
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Light of God yazdı:Ölümsüz yabani konusunda bug var sanki. Ölümsüzlük hiç bir işe yaramıyo ertesi gün linç ettiriliyo adam. :lol: Bence ölümsüz yabaninin özelliğini değiştir.
Mantıklıydı. Çünkü gece bir köylü daha gidiyor.
Kullanıcı avatarı
Simita
Favori Manga: Full Metal Alchemist
Favori Anime: -

Sorun yok aslında onlar, oyun bitince birkaç taktiği paylaşacağım o zaman hak vereceksiniz.
► Spoiler Göster
http://simita.deviantart.com/
Kilitli

“Role Play” sayfasına dön