Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Linç Oyunu #2 [Katılım Başlığı]

Mangatürkün rol yapma alanı, çeşitli karakterlere bürünebileceğiniz, kendi maceralarınızı yaşayacağınız yer...
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Bir sonraki oyunda yabaniler Dr.M dediklerini örnek alabilirler.Gerçekten Dr.M degisik stratejiler, güzel fikirlerle tasidi bizi.Hakkimizla kazandik bence...
Sonuçta 18 kisiye karsi 7 kisi oynadik.
Medivh
Favori Anime: Shingeki no Kyojin

Bizim köylüler ota boka diskalifiye oldular. Kutlayın zaferinizi.
Medivh yazdı:Şüphelendiğim kişileri yazıyorum.

Sırayla

Hokage_Minato
D'Versorio
hean_burak
Jimmy McNulty
AvengedSevenfold
Bana güvenen yok arkadaş. A7x Dr.M hariç tüm tahminlerim doğruydu.

Köylüler de sonuna kadar dağınık oynadı.

Herkese tebrikler.
Kullanıcı avatarı
-kingroad-
Favori Manga: Noblesse,Toriko,One Piece,Naruto,Bleach,Vagabond,Berserk
Favori Anime: Fate Zero,Death Note,HunterxHunter,Bleach,Naruto,One Piece,One Outs

Yorumlar oyunda.Oylamalar açık.Listeler açık.Ben daha yorum atmıcam.
Birşeyide söyliyim önemli kişileri farkedebilmenizin tek nedeni sizin birbirinizi tanımanızdı.Kendi güçlerinizi gördüğünüz için güçlerin kimde olduğunu tahmin edebildiniz.
Ayrıca d'versorio'nun hiçbirşey şaşırttığını ben görmedim.Sizin planınızda tek bir şeyi takdir edebilirim o da Dr.M 'in en başından beri teddybeara oy vermesidir.Onun gazına gelip lazuriyi elemişliğimiz var.Ama ordada suçlu lazuridir.Adam oyuna girip iki çift laf bile etmedi.Yanlış yapıyorsunuz ben köylüyüm demedi.Zaten dr.m'in foyası ortaya çıktı.Ama gene doğru düzgün online olmıyan köylüler sayesinde son oylamadada kaybettik.

Tekrar ediyorum oyunu kaybetmemizin tek sebebi var o da köylülerin online olmaması-oy vermemesi.
İnşallah 3'üncü oyunda bu sıkıntılar çözülür.
Tebrik ediyorum hepinizi,ama kimse kendini aizen zannetmesin. :evil:
Resim
[wave=blue]Kizaru-Borsalino-Yellow Monkey[/wave]
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

0. Gece benim falci olduğumu tespit etmek şans olayının doruk noktasıdır. Yabanileri tebrik ederim, köylüler çok dağınık oynadı. Birde şüphe olayının suyu çıktı. Bari mantıklı şüphelenin.
Resim
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Beyler, diskalifiyenin arkasına sığınmayın. Redstak o gün gitmeseydi ertesi gün gidecek adamdı, ayrıca bugünkü Avenged'in durumu size bir şey ifade etmiyorum oyum ikilikti. Bir sukka'yı söyleyebilirsiniz ama adam banlandı beyler Yapacak bir şey yok yukarıda yazdıklarım stratejimin ufak bir parçasıydı. Detaylı isteyene uzun mesaj da yazabilirim....

Kingroad, dikkatini çekerse ilk el, D versio teddybeara vermiş ama ona vermedi Gobale verdi. Bunun gibi stratejiler ortaya çıktı. Ayrıca, Gaara ile p.m leri atabilirim Gaara en başından beri yanımdaydı. Equando ise Light of God ile konuşuyordu. Orada da suçlu Lazuri falan değildir. Oyunu dikkatli oku Lazuri abi iki gün bir yere gidiyorum gelemem herhalde dedi bir yerde ben bunu kaçırmadım, sen onun adını verince direkt bir senaryo çaktım dedim ki ilk ikisi yabani bunların diğeri değil.Kingroad oyun oynuyor olabilir. Lazuri dedim yabani çıkarsa yanındayım dedim Sen de bana güvendin Kingroad, seni suçlayana kadar benim yabani olduğum aklınızdan bile geçmedi.

Ayrıca benim grup değil oyun yöneticisi diyor Aizen diye...
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Şimdiden söylüyorum bi sonraki oyuna çakma sherlocklar kendini cinyıs zannedenler katılmasın bu oyundan gördük bok olmasın yine oyun. Oyun için herkesi tebrik ederim bi kaç arkadaş hariç genel olarak herkes iyiydi. Ayrıca online olma konusunda da bi kurala ihtiyacımız var gibi.
Kullanıcı avatarı
-kingroad-
Favori Manga: Noblesse,Toriko,One Piece,Naruto,Bleach,Vagabond,Berserk
Favori Anime: Fate Zero,Death Note,HunterxHunter,Bleach,Naruto,One Piece,One Outs

Dr.M yazdı:Beyler, diskalifiyenin arkasına sığınmayın. Redstak o gün gitmeseydi ertesi gün gidecek adamdı, ayrıca bugünkü Avenged'in durumu size bir şey ifade etmiyorum oyum ikilikti. Bir sukka'yı söyleyebilirsiniz ama adam banlandı beyler Yapacak bir şey yok yukarıda yazdıklarım stratejimin ufak bir parçasıydı. Detaylı isteyene uzun mesaj da yazabilirim....

Kingroad, dikkatini çekerse ilk el, D versio teddybeara vermiş ama ona vermedi Gobale verdi. Bunun gibi stratejiler ortaya çıktı. Ayrıca, Gaara ile p.m leri atabilirim Gaara en başından beri yanımdaydı. Equando ise Light of God ile konuşuyordu. Orada da suçlu Lazuri falan değildir. Oyunu dikkatli oku Lazuri abi iki gün bir yere gidiyorum gelemem herhalde dedi bir yerde ben bunu kaçırmadım, sen onun adını verince direkt bir senaryo çaktım dedim ki ilk ikisi yabani bunların diğeri değil.Kingroad oyun oynuyor olabilir. Lazuri dedim yabani çıkarsa yanındayım dedim Sen de bana güvendin Kingroad, seni suçlayana kadar benim yabani olduğum aklınızdan bile geçmedi.

Ayrıca benim grup değil oyun yöneticisi diyor Aizen diye...
Lazuride haklısın ama sen beni suçlayınca olayı çözmedim.Zaten geceden mesajımı atmıştım.Seni çözmüştüm.Yorumlara bakarsan görürsün.Benim listemden sonra siz beni suçlamaya başladınız.
Burayı düzelteyim dedim.Tekrardan tebrik ederim iyi oynadınız.
Resim
[wave=blue]Kizaru-Borsalino-Yellow Monkey[/wave]
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

ShiRoHige yazdı:0. Gece benim falci olduğumu tespit etmek şans olayının doruk noktasıdır. Yabanileri tebrik ederim, köylüler çok dağınık oynadı. Birde şüphe olayının suyu çıktı. Bari mantıklı şüphelenin.
Ehuhe teddy kimi gözlesem dedi.Niyeyse içimden sen geldin usta :evil:
Bu arada yaptığımız en ustaca hareket teddy'i oyunda tutmaktı.Sanırsam 4-5 kişinin yeteneğini öğrendik.Hepside önemli yeteneklerdi.Şans bizim yanımızdaydı kara büyücü konusunda.Tabi şansın yanımızda olmasıda planın bir parçasıydı :woohoo:
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kilitli

“Role Play” sayfasına dön