Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Linç Oyunu #2 [Katılım Başlığı]

Mangatürkün rol yapma alanı, çeşitli karakterlere bürünebileceğiniz, kendi maceralarınızı yaşayacağınız yer...
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Yazıklar olsun yabaniler,gördünüz potansiyeli yiyin hemen.Ne uyanık adamlarsınız. :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Gobal

Oyunda oyunuların hiç tahmin etmediği 2 tane yabani çıkıcak.Can sıkıntısı ve merakla izliyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
carnac
Favori Anime: SNK

@Gobal

1. oyunda yabanilerin taktiği fazla konuşmamak üzerineydi. Unutulmalarını sağladı da bu. Sen 2. oyunda çok konuşunca da tahminimce "geçen oyunda susanların yabani olduğu gerçeği yine devam edecekmiş gibi düşünmemiz için konuşuyor olabilir" fikri uyandı çoğu kişide. Zaten asıllı asılsız sallıyordun tahminleri de. Mantıklı bir tez olmadan kimse de inanmadı tabii. :D

3. oyunda (hala katılabileceğime dair ümitlerim var ^^) ciddi anlamda çok güzel bir macera olacak gibi bence. Bu iki oyun strateji geliştirme üzerine etkili oldu çünkü az çok. :)
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

-kingroad- yazdı:Bu seferki oyundan herhalde fazla zevk alınmadı herkes soğuk gibi oyuna :dry:
Usta bir laf söylüyoruz adam diyor yok sen 1. oyunda böyleydin şimdi şöylesin yoksa sen bu musun?Doğal olarak ilk oyunu oynayan çoğu kişi bu oyunda daha sessiz.O yüzden sürekli diyorum 2. oyunun rp evreninde 1. oyun yok ama millet yine aynı :lol:
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Jaqen H'ghar
Favori Manga: one piece,veritas,fairy tail,the breaker,berserk,noblesse...
Favori Anime: sekirei,one piece,rosario

Tamda cini öğrenmiştim cin göte getirdi ya la beni :lol:
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Escar
Favori Manga: Onepiece, Berserk, Beelzebub, Hajime No Ippo,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Toriko, Code Geass, One Piece

oylamalara baktım redstak gene son anda yırtmış XD
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Escar yazdı:Oylamalara baktım redstak gene son anda yırtmış XD
Redstak serinin buglu karakteri :lol:
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Jimmy McNulty yazdı:
Ege göte bala kurtuluyo valla :lol:

Buradan Simitaya sesleniyorum.

Yabani sayısının biraz fazla olduğunu düşünüyorum en azından 6 kişiye düşürülebilir. Oyuncu sayısı artması köylüler için çok riskli bir durum yabaniler birbirini tanıdığı için sorun yok da köylüler birbirini tanımıyorlar o yüzden orantılı bir artış ile köylü ve yabani sayısını artırmak pek mantıklı değil.
Kullanıcı avatarı
Simita
Favori Manga: Full Metal Alchemist
Favori Anime: -

Light of God yazdı:
Jimmy McNulty yazdı:
Ege göte bala kurtuluyo valla :lol:

Buradan Simitaya sesleniyorum.

Yabani sayısının biraz fazla olduğunu düşünüyorum en azından 6 kişiye düşürülebilir. Oyuncu sayısı artması köylüler için çok riskli bir durum yabaniler birbirini tanıdığı için sorun yok da köylüler birbirini tanımıyorlar o yüzden orantılı bir artış ile köylü ve yabani sayısını artırmak pek mantıklı değil.
10 Normal köylü 8 Kahraman
5 Kahraman 2 Normal yabani

Aslında dengeli, ama köylüler güçlü karakterleri kaybettiği için şu an gerideler.
► Spoiler Göster
http://simita.deviantart.com/
Kullanıcı avatarı
Gobal

Köylülerin Seri Acil linçlerle yabanileri bitirmesi lazım.Sadece şu oylamada son anda yırtanlara baksan ne olduğunu anlarsın bide bu oyunda Gün 10 saat gece 2 saat olmalı.Özelliklede köylü bile olsa mesajlarına dikkat edilmeli aah ulan köylüler böylemi oynanır bu oyun .
Resim
Kilitli

“Role Play” sayfasına dön