Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Linç Oyunu #2 [Katılım Başlığı]

Mangatürkün rol yapma alanı, çeşitli karakterlere bürünebileceğiniz, kendi maceralarınızı yaşayacağınız yer...
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Şu edit hatasını yapmasam equando dışındaki yabanileri de gönderecektim ama olsun.
Kullanıcı avatarı
GaaRa
Favori Manga: Veritas,Vagabond
Favori Anime: Slam Dunk

Sabırsızlıkla saat 14.00'ü bekliyorum kimin yabani olduğunu çözdüm tek ihtiyacım olan insanların beni dinlemesi bana göre hareket etmesi.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
typhon
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: Code Geass

Ben bu son oylamada hean-burak'ın yabani olduğundan emin oldum. Hiç bir yabaniye oy atmayan tak diye katıldı. Artık güvendiğim insanların oyladıklarına katılacağım. 2. kez yanıldım çünkü.
Bir adamın rüyası asla ölmez!
Marshall D. Teach
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

hean_burak
Favori Manga: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach , Rainbow , King of Hell , Gantz
Favori Anime: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach

Yorum atmamam da planın parçasıydı.
Resim
Frostguard yazdı:Rainbow okumak her babayiğidin harcı değildir.
Kullanıcı avatarı
Simita
Favori Manga: Full Metal Alchemist
Favori Anime: -

Dr.M = aizen
► Spoiler Göster
http://simita.deviantart.com/
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı

Ölümüm planın bir parçasıdır beyler.Mal gibi ölmedim.
Kullanıcı avatarı
-kingroad-
Favori Manga: Noblesse,Toriko,One Piece,Naruto,Bleach,Vagabond,Berserk
Favori Anime: Fate Zero,Death Note,HunterxHunter,Bleach,Naruto,One Piece,One Outs

La oğlum yorum atmıyım diyorumda.Saçma sapan şeyler yazmıyın yav.Ölümü planın parçasıymış.Olum löp diye eledik seni neyin parçasındasın sen.Hean_burak'ta plandaymış.Bi gidin işinize.

Köylülerin kaybetmesinin sebebi online olmıyan oy atmıyan köylülerdir.
Resim
[wave=blue]Kizaru-Borsalino-Yellow Monkey[/wave]
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Yazık oldu beyler... Yapılan bütün oyunlar köyü ele geçirmek içindi, Bu arada ben Jagen'i öldürdüğümde onun gücünü de çaldım yani bir oyum ikilikti aslında yani bugün avenged elenmeseydi de siz yolcuydunuz. Aslında Lazuri'yi Kingroad'ın öne sürmesi benim açımdan iyiydi, Lazuri köylü çıkınca şüpheli Kingroad oldu. Yazık oldu, Gaara bir su büyücü olarak iki akşam beni koruduğun için teşekkür ederim. Sana yalan söylemek istemezdim ama ne yapalım kader...

Ben ipleri elime almadan önce Teddy ile Hokage vahim bir hata yaptılar, Gobalin oyununa düştüler, ilk gün konuşamadığımız için sıkıntılıydı. O sıkıntı yüzünden bu kadar kıvrandık yoksa uğraşmazdık. Ama Teddy'i dört gece boyunca elendirtmedik özellikle Jimmy Dimitri ismini öne atması ortalığı kızıştırması iyiydi hem de risksizdi güçsüz bir adamdı ve bir çok adam kazandık böylece ayrıca tüm tahminlerim de tutuyordu, Jagen, Dimitri, Ligth of God gibi. Onları eledikçe sizlerde korku bastırdı ben tabi Teddybeardam ve kimse benden şüphelenmemişti. En sonunda teddynin gitmesi gerekiyordu ve orada vahim hata yaptınız.

Oyun boyunca gerçeğe karışık çok yalan söyledim Dversio'yu korudum onu ölümsüz gibi gösterttim sizlere çünkü D versionun gücü önemliydi. Equando'yu yolladıktan sonra dikkatleri buna çekerek kingroad a attım sonra Jiraya hean burak denilince iyi bu bize gün kazandırır diye düşünerek hean'e de oy verdim. Bir yabani olarak 8 gece de sadaace iki linç oyununda köylülere verdim. Her zaman farklı yerlerde bulunup farklı görüşler belirttik, Dversio özellikle ters görüş belirtip farklı oy veriyordu. Jimmy milleti fişekliyordu, burak uzakta duruyordu. Equando analizcimizdi. Hokage masum ayağına yatanımızdı. E Teddy de baş şüpheliydi. E bende bu yönlendirmelerin nasıl yapılacağını arkadaşlara söylüyordum. Bir daha ki oyunda dikkatli olmanız dileğiyle....
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı

-kingroad- yazdı:La oğlum yorum atmıyım diyorumda.Saçma sapan şeyler yazmıyın yav.Ölümü planın parçasıymış.Olum löp diye eledik seni neyin parçasındasın sen.Hean_burak'ta plandaymış.Bi gidin işinize.

Köylülerin kaybetmesinin sebebi online olmıyan oy atmıyan köylülerdir.
Yorum at la.
Biz kazandıktan sonra sizin ''ben size dedim yuaaa'' yazılarınızı okumak için hazırlanıyorduk. :lol:
Kilitli

“Role Play” sayfasına dön