Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Linç Oyunu #2 (RP Başlığı) [8. GÜN]

Mangatürkün rol yapma alanı, çeşitli karakterlere bürünebileceğiniz, kendi maceralarınızı yaşayacağınız yer...
Kullanıcı avatarı
-kingroad-
Favori Manga: Noblesse,Toriko,One Piece,Naruto,Bleach,Vagabond,Berserk
Favori Anime: Fate Zero,Death Note,HunterxHunter,Bleach,Naruto,One Piece,One Outs

Yanlış yazmışız la artistliğe gerek yok. Kafam dolu.Hata olabilir.Tekrar ediyorum köylü kardeşlerim ya listeme güvenin oyu kazanın ya da bu oyunu kaybederiz.
Resim
[wave=blue]Kizaru-Borsalino-Yellow Monkey[/wave]
Kullanıcı avatarı
typhon
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: Code Geass

D'versio yabani çıkarsa oyunu biz kazanırız. Benim D'versio diye ısrar etmemin sebebi budur.
typhon yazdı:Bütün yorumları tek tek okudum. Arka sayfalara bakan arkadaşlar akla karayı anlayacaklar.

Hokage-Minato
Jimmy McNulty
D'versio

Bu üçünü kesinlikle yabani görüyorum. Lütfen herkes üşenmeden eski sayfalara baksın.
Hala aynı düşünüyorum. Eski sayfaları okuyun sizde anlayacaksınız. Sakın oyuna gelip Kingroad'a vermeyin. Oyunda buz büyücüsü başkası çıkmadığına göre o.
Ayrıca bu gece Kingroad, Dr.M'yi dondursun. Simita'nın söylemesi lazım kaç kişi birlikte yediklerini eğer kişi sayısı eksik çıkarsa Dr.M yabanidir. Bu kadar basit.
Bir adamın rüyası asla ölmez!
Marshall D. Teach
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Hacı kafa karışıklığından böyle birşey yazılabilir kabul ama insanın bu tür konulardan dolayı kafası karışıksa ancak köylü, yabani gibi karışıklığa gidebilir. Oyunda herkes bir hata yapıyor veya yapabilir sanırım senin yaptığın en büyük hata da bu oldu.
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

typhon, bu kingroad'In şüpheli listesinde, Lazuri yok muydu vardı. Ben ne dedim ona eğer onu yersek eğer yabani çıkarsa senin yanındayım köylü çıkarsa da seni yiyeceğiz kabul mu dedim evet dedi ama sonra yan çizdi. Sonra da dikkatler heanburak'ın üzerine çekti, ben sizi uyardım beyler. Adam bakın panik halinde ve bu yazım hataları adamın psikolojisinden ibaret ben bunu ilk gündür söylüyorum En başından beri Teddybear dedim inanmadınız, bu sefer de kingroad deyin. Göreceksiniz dün de söyledim bugün de söylüyorum kingroad yabani çıkmazsa beni yazın yarına...
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
-kingroad-
Favori Manga: Noblesse,Toriko,One Piece,Naruto,Bleach,Vagabond,Berserk
Favori Anime: Fate Zero,Death Note,HunterxHunter,Bleach,Naruto,One Piece,One Outs

Dr.M yazdı:typhon, bu kingroad'In şüpheli listesinde, Lazuri yok muydu vardı. Ben ne dedim ona eğer onu yersek eğer yabani çıkarsa senin yanındayım köylü çıkarsa da seni yiyeceğiz kabul mu dedim evet dedi ama sonra yan çizdi. Sonra da dikkatler heanburak'ın üzerine çekti, ben sizi uyardım beyler. Adam bakın panik halinde ve bu yazım hataları adamın psikolojisinden ibaret ben bunu ilk gündür söylüyorum En başından beri Teddybear dedim inanmadınız, bu sefer de kingroad deyin. Göreceksiniz dün de söyledim bugün de söylüyorum kingroad yabani çıkmazsa beni yazın yarına...
Kingroad'ı yazsınlar sonra sizde akşam 1 kişiyi yiyin.Oyun olsun 5-5 sonra da siz kazanın dimi.Yav az mantıklı düşünen zaten oyun boyunca doğru düzgün mesaj atmıyan insanların şimdi totosunun tutuştuğunu,son sayfalarda kaç tane mesaj attıklarını görür.Bundan bile bu adamların yabani olduğunu anlıyabilir.Neyse daha fazla şey yazmıcam.Liste ortada.Verdiğim oy da belli.Daha fazla konuşmaya gerek yok.
Resim
[wave=blue]Kizaru-Borsalino-Yellow Monkey[/wave]
Kullanıcı avatarı
typhon
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: Code Geass

Ben dediğimin arkasındayım. Benim şüpheli listemde değildi. Umarım yanlış yapmazsınız ey ahali. Oy birliğiyle D'versio'yu yollayalım arkası gelecek. Ben Jimmy ve Hokage'den şüpheleniyorum. Onların ısrarla oy verdiklerine oy vermem. Bu tutumuyla bende Dr.M'den şüphelenmeye başladım. Fakat oyumu değiştirmiyorum hala D'versio.
Bir adamın rüyası asla ölmez!
Marshall D. Teach
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Kingroad zaten yabani olduğunu iddia ediyorum.Ancak Dr.M ve kingroad'ın bu anlaşmaları herşeyi karıştırdı.Kingroad sürekli teori yaptı ve olayları hep köylülere yıktı.Arada equandoyu yok ettiler ki zaten güçsüz yabani.Böylece benim de yabani olduğuma 3-4 kişiyi inandırdılar.Ayrıca dünde hean_burak'ın ölümsüz olduğu ortaya çıktı.Bir anda equando yabani çıkarsa D'versorio da yabanidir onu linç edelim fikri varken aniden hean_burak'a yüklendiler ve böylece ölümsüz olan burak ölüp tekrar geldi.Bu sadece falzdan 1 köylü ki Şövalye mizin yenmesine neden oldu ayrıca kendilerinin de %100 köylü olduklarına ikna ettiler.

Ayrıca bugün sürekli kingroad Cin'i yok etmekten bahsetti ve kendisinin buz büyücüsü oldğunu iddia ediyor.Ya kendisi Cin ise ki artık öyle olduğunu düşünüyorum ve Kasap a yönelim yani Dr.M'ye evet oda kasap ve ikisi güçlü yabaniler olarak bir birlerine sürekli beraber ve zıt kutupta gösteriyolar...Acil Linç Dr.M
Kullanıcı avatarı
Simita
Favori Manga: Full Metal Alchemist
Favori Anime: -

Hokage_Minato: kingroad
hean_burak
Avenged Sevenfold
GaaRa
Jimmy McNulty: kingroad
Grimoire Slayer: D'versorio
D'versorio: dr.m
brsykt: dr.m
-kingroad-: D'versorio
Dr.M: kingroad
Jiraiya-Sama: D'versorio
typhon: D'versorio
Konu Dışı
-kingroad- (buz büyücüsü) linç edildi.
8. Gece 23.59'a kadar sürecektir, bu süreç içerisinde mesaj yazmak yasaktır.
► Spoiler Göster
http://simita.deviantart.com/
Kullanıcı avatarı
Simita
Favori Manga: Full Metal Alchemist
Favori Anime: -

8. Gece Sonu - Oyun Sonu
Konu Dışı
typhun (köylü) yabaniler tarafından yenildi.
Konu Dışı
AvangedSevenFold diskalifiye edildi. (uzun süre aktif olmama)
An itibariyle yabaniler tarafının sayısı daha fazla olduğu için, oyunu uzatmaya gerek yok. Yabaniler tarafı kazanmıştır, katılan herkese teşekkür ederim.
► Spoiler Göster
http://simita.deviantart.com/
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

Rolleri açıklayabilir misin ?
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.