Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Linç Oyunu #3 (RP) [6. Gün]

Mangatürkün rol yapma alanı, çeşitli karakterlere bürünebileceğiniz, kendi maceralarınızı yaşayacağınız yer...
Kullanıcı avatarı
Simita
Favori Manga: Full Metal Alchemist
Favori Anime: -

Önemli linkler;
1. Gün Başlangıcı:
1. Gün Sonu - 1. Gün Batımı Başlangıcı: role-play-f123/mangaturk-linc-oyunu-3-r ... ml#p182832
1. Gün Batımı Sonu - 1. Gece Başlangıcı: role-play-f123/mangaturk-linc-oyunu-3-r ... ml#p182920
2. Gün Sonu - 2. Gün Batımı Başlangıcı: role-play-f123/mangaturk-linc-oyunu-3-r ... ml#p184030
2. Gün Batımı Sonu - 2. Gece Başlangıcı: ileti184292.html#p184292

Önemli Hatırlatmalar

1- Herhangi bir "SS" paylaşımı yasaktır.
2- Ne olursa olsun, mesaj editlemek yasaktır. İmla, noktalama vs. dahil.
3- Kendi aranızda özel mesaj ile konuşmanız yasaktır.
4- Bir güvence vererek rol açıklama KESİNLİKLE yasaktır. Rol yapma oyunu oynuyoruz. Yemin etmektir, ben öyle çıkmazsam onu linç edindir, yok bana oy verenenin bilmemnesi şöyle olsun tarzı mesajlar yasaktır.
5- Geceleri bu başlıkta yazmak kesinlikle yasaktır, geceleri herkes uyumaya gidiyor.
6- Gün döngüsü 42+3+3 şeklindedir. Son üç saatlik döngü gecedir.
7- Yabaniler tarafına kendi aralarında taktik yapabileceği ve kimliklerini öğreneceği bir platform vardır. Orada gün içi mesaj yazmak yasaktır, sadece geceleri mesaj atılacak.
8- Yabaniler takımı birbirlerini tanımaktadırlar.
9- Gün sonunda öldürülen kişinin kimliği açıklanacaktır.
10- Herhangi bir sorunuz olursa RP bölümü yöneticilerinden birine özel mesaj ile sorunuz.
11- Gün süresi uzun olacağı için herkesin oy mesajına ek olarak en az 1-2 mesaj atması önemle rica olunur.

Özel Not: Tüm hikayeleri Hokage_Minato yazmaktadır.

Hikaye

Yabaniler, önlerine çıkan bütün köyleri ele geçirerek sonunda ülkenin en güçlü köyüne gelmişlerdi. Bu köyün güçlü olmasının sebebi tıpkı kendileri gibi özel güçlü köylülerin olmasıydı. O yüzden planları köyü içten feth etmekti. Köye fark edilmeden yerleşmişlerdi çünkü köylülerin kendi aralarında da kavgaları oluyordu ara sıra.Yabaniler bu fırsattan yararlanarak sahte bir mektupla köyün ağasına köyde yabanilerin olduklarını bu yüzden köyde sık sık karışıklık çıktığını haber verdiler. Köy ağası mektubu alır almaz ne yapacağını düşündü. En doğru kararın bütün köylüleri bir araya toplamak ve yüzleştirmek olduğuna karar verdi. Köy ağası bütün herkese haber saldı ve ertesi gün meydanda toplanmalarına karar verdi. Eğer gelmek istemeyen olursa anında boynu vurulacaktı. Her gün oylama yapılacak ve en şüphe çekici kişi linç edilecekti. Yabaniler sinsi sinsi planlarının işlediğini gördüklerinde içten içe seviniyorlardı. Ama yabanilerin habersiz 1 düşmanları daha vardı. Köyü yabanilerce ele geçirilen birisi. Bu köye neden gelmişti ? Çünkü kendi köyünün yardım çağrısına aldırış etmemişti bu köy. Amacı intikamdı. Yabanilerinde burada olduğunu öğrenince artık intikamını alma vakti gelmişti.

Köylülerin planı basitti : yabanileri tespit et ve öldür.
Yabanilerin planı basitti : köylüleri olabildiğince kandırıp birbirlerini öldürtmek ve geceleri ayrıca birini yemek
Suikatçinin planı da basitti : ölmeden önce öldürebildiğin kadar köylü ve yabani gebert.

1. Gün
1. Gün 28.07.2013 tarihinde saat 18:00 de sona erecektir ve bunu 3'er saatlik gün batımı ve gece takip edecektir. Aşağıdaki 20 kişiden biri için oy kullanabilir, kimse linç edilmesin şeklinde oy kullanabilir, ya da hiç oy kullanmamayı seçebilirsiniz.

ugur_tatli
daenerys
shirohige
kızıl baron
Grimoire Slayer
d'versorio
carnac
zettai
neinel
typhon
medivh
Jiraiya-Sama
equando
jimmy mcnulty
lightofgod
hean_burak
teddybear01
gobal
escar
GaaRa

Ayrıca Dr.M "köyün ihtiyarıdır", kendisine istediğiniz zaman danışabilirsiniz ve ayrıca kendisi oyunu daha zevkli (herkesin daha aktif olacağı) olması için mesaj atacaktır.
En son Simita tarafından 01 Ağu 2013 23:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 9 kere düzenlendi.
► Spoiler Göster
http://simita.deviantart.com/
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

Anlaşılan millet ilk mesajı atmaya korkuyor. Bu sefer biz köylüler kazanacağız tabi birlik içinde oynarsak.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.
Kullanıcı avatarı
carnac
Favori Anime: SNK

Köyümüz kendi halinde bir köy.. Ne istiyor bu pis yaratıklar..
Selamlar olsun ahali.

-Bismillah, az önce gördüm daha konuyu.. :lol:
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Jiraiya ilk mesajı attı.Ben köylüyüm diyor.Bu onun yabani olduğunu gösterir.

Neyse beyler şaka bi yana günaydın.Güzel bir 1. gün geçiririz umarım. :lol:
Kullanıcı avatarı
Zettai
Favori Manga: Death Note, Rainbow
Favori Anime: Code Geass, FMA

Köyümün engin yeşil ovasına göz attım. Biz köylüler olarak bu hainlere karşı ne yapacaktık? "Bütün köylü kardeşlerime sesleniyorum; Metaneti elden bırakmayın. Bu bir oyunsa oyunlarda ne kadar iyi olduğumuzu göstereceğiz!"
Resim
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Günaydın köylü kardeşlerim. Umarım zevkli, güzel ve köyümüze yararlı bir ilk gün geçiririz.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Medivh
Favori Anime: Shingeki no Kyojin

Umarım ürkekliğin cıvkı çıkmaz.
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Dr. M oldukça yaşlanmıştı, bir sürü yüze bakarken eksik dişleriyle sırıttı:

"Ey enik yavruları, köyün meydanında dolanıp durur yabani mi ararsınız. Bundan yetmiş sene evveldi bu köyü yedi arkadaşımın kanı pahasına ele geçirdik, o zamanlar bize yabani diyorlardı. Şimdi köylü olduk, güçlendik yine daha güçlü bir yabani sürüsü geliyor bize, Benim yetiştirdiğim çocuklar için güzel bir sınav zamanında biz de bu köyü kanla aldık alabiliyorlarsa yabanilere helal der geçerim, amma aranızda bir intikamcı var ona dikkat eyleyin. Bizim zamanımızda yaralama yoktu yaralama yoktu direkt öldürürdün. Bu yaralama çok şey değiştirecek, arada burada gezip duracam bakalım ne yapmışsınız.

Özel konuşmaya da gelebilirsiniz, herkese tavsiyem vardır. O İntikamcı suikastçiye bile, Unutmayın ben eski bir cinim şimdi benim gibi bir varlık kalmadı buralarda gençken öldürdüğüm adamların güçlerini ele geçirirdim, o yüzden beni öldürmeden önce iki kez düşünün. Benden gerçeği saklamayın, hepinizin yüzünden anlarım kim olduğunuzu ama korkmayında ben adil yaşlı bir cinim sadece siz eniklere tavsiye vereceğim...
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
carnac
Favori Anime: SNK

Bize akıl hocalığı yapacak tecrübelere daima ihtiyacımız vardır ihtiyar.. Umarım vereceğin tavsiyeler köyümüzün geleceğini düşünür nitelikte olur...
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Selam köy ahalisi nasılsınız?Bugün köy dışında olabilirim ama diğer günler dahada kaynaşırız umarım :)
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kilitli

“Role Play” sayfasına dön