Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Rpg:Şeytanı Aramak! Bilgilendirme Başlığı

Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

2
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Bana da 1 kalmış. Hadi bakalım.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Celebhol
Favori Anime: -

Hacı 4 kişi bir tayfaya az gibi ama senin açından da ilk oyunda kolay olur, hayırlı olsun. İleride yeni bir tayfa açılırsa katılmayı düşünüyorum.
Kaptan da aynı hiyerarşi sırasına göre belirleniyorsa bir dahaki oyun için tayfama beklerim katılamayanları B)
Kullanıcı avatarı
Escar
Favori Manga: Onepiece, Berserk, Beelzebub, Hajime No Ippo,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Toriko, Code Geass, One Piece

Ben ilk defa rol rp oynayacağım o yüzden başta iyice bir izleyeceğim oyunu dört kişi olmasıda sanırım rp'lerde partilerin genelde dört kişiden oluşmasından kaynaklanıyor.
Kullanıcı avatarı
Zettai
Favori Manga: Death Note, Rainbow
Favori Anime: Code Geass, FMA

Bence 4 kişi bir DM'in yönetmeye alışması ve oyuncuları tanıması için ideal rakam. DM ve oyuncular biraz ısındıktan sonra onları gözlemleyen bekleyiciler oyuna katılırsa daha iyi olur bence de. 4 kişiyi geçtiği zaman başlangıç için (olay tam oturmadan önce) kargaşa çıkacaktır.
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Bu arada sitedeki adlar yerine oyundaki karakterlere özel isimler seçilirse daha iyi olur ve atmosfere daha çok girilir, karaktere daha çok bürünülür diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Escar yazdı:Ben ilk defa rol rp oynayacağım o yüzden başta iyice bir izleyeceğim oyunu dört kişi olmasıda sanırım rp'lerde partilerin genelde dört kişiden oluşmasından kaynaklanıyor.
Benim de ilk oyunum, benden çok bir şey öğrenebileceğini sanmıyorum bu yüzden.
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Escar
Favori Manga: Onepiece, Berserk, Beelzebub, Hajime No Ippo,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Toriko, Code Geass, One Piece

Celebhol yazdı:Bu arada sitedeki adlar yerine oyundaki karakterlere özel isimler seçilirse daha iyi olur ve atmosfere daha çok girilir, karaktere daha çok bürünülür diye düşünüyorum.
Bencede sonuçta bu forum kimliğimiz ve oyunda karakteri ve ismi ile yeni bir kimlik yaratmak oyunu çok eğlenceli bir hale sokacaktır.

Edit:Şimdi aklıma geldi eğer farklı isimler olacaksa herkes D ismini almak ister D ismi yasak olsun :D
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Escar yazdı:
Celebhol yazdı:Bu arada sitedeki adlar yerine oyundaki karakterlere özel isimler seçilirse daha iyi olur ve atmosfere daha çok girilir, karaktere daha çok bürünülür diye düşünüyorum.
Bencede sonuçta bu forum kimliğimiz ve oyunda karakteri ve ismi ile yeni bir kimlik yaratmak oyunu çok eğlenceli bir hale sokacaktır.

Edit:Şimdi aklıma geldi eğer farklı isimler olacaksa herkes D ismini almak ister D ismi yasak olsun :D
Şöyle yapabiliriz. Herkes ismini "D" yerine bir tane harf koyar. Daha sonra D yerine geçecek bir harf yazar. Artık tutturan olursa, o olur, olmazsa hepimiz patlarız.
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Zettai
Favori Manga: Death Note, Rainbow
Favori Anime: Code Geass, FMA

Bence rp'leri güzel bir anlatımla yazana ve olaya heyecan katana ödül olarak d. lakabı verilsin :)
Resim
Kilitli

“One Piece” sayfasına dön