Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece Rpg:Şeytanı Aramak! Yorum Başlığı

Kullanıcı avatarı
Escar
Favori Manga: Onepiece, Berserk, Beelzebub, Hajime No Ippo,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Toriko, Code Geass, One Piece

Ben size demiştim İce'yi, Ecloge kurtarsın diye dinlemediniz şansınız yaver gitmeseydi kız az kalsın ölecekti :D
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Zaten bi ben kurtarabilirdim. David parmaklarını mahvetmiş, jack ve kaptan yaralıydı. Tek kurtaracak kişi ben kalmıştım. :)
Kullanıcı avatarı
Escar
Favori Manga: Onepiece, Berserk, Beelzebub, Hajime No Ippo,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Toriko, Code Geass, One Piece

Bu arada hayatımda David'in silahları kadar dandik silahlar görmedim
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Bir dahakine ben birilerini kurtaracağım. Biriniz çabuk bir tehlikeye girin. :angry:
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Suya girdiklerinde yine sen aciz kalacan hercai. Meyvesiz hayatımdan memnunum. 2. Garp olacam. :)
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Hatırlatırım. Meyve de şansa bağlı. :(
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

hercaiebabil yazdı:Hatırlatırım. Meyve de şansa bağlı. :(
Hercai bu dokunamama olayını sen mi çıkarttın?Çünkü meyveler açılır kapanır halde kullanılamıyor mu?Yani biri sana dokununca neden çatırdayasın ve millete zarar veresinki?Mr.1 gibi istediğin zaman açmıyor musun bu yeteneği?(Ellerine yaptığın gibi)
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Keşke hepsi ölseydi.O zaman yeni karakterlere ihtiyaç duyulurdu. :evil:
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Escar yazdı:Bu arada hayatımda David'in silahları kadar dandik silahlar görmedim
Para vardı da almadık mı? Çalıp çırptıklarımla anca bunları alabildim. Onlarda elimde patlıyor anasını satayım. Elime para geçerse ilk işim sağlamından iki pistol, bir de kısa kılıç almak olacak.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

equando yazdı:Keşke hepsi ölseydi.O zaman yeni karakterlere ihtiyaç duyulurdu. :evil:
Ölüme en çok yaklaşanlardan biri olarak bi ara ölecem diye düşünmüştüm :lol: Böyle vsler olursa ve şanssızlıkla fazla sürmez zaten 1-2 kişinin ölmesi :lol:
Kilitli

“One Piece” sayfasına dön