Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTürk Naruto Rp Oyunu#1( 7. GÜN)

Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Light of God yazdı:İtiraf ediyorum Mert abi sayesinde Hercaienin kimliğini öğrendim. Keşke o da Akatsukiye katılsaydı. Gerçi işi varmış müsait olsa daha rahat yenerdik. Orochiye şükranlarımı sunuyorum. :lol:
Duy bunu kalemşör. Başım senin ve oyun yöneticisinin yüzünden yandı. :unsure:

:lol:
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
shikamaru2
Favori Manga: Naruto,One Piece,Bakuman
Favori Anime: Naruto Shippuden,Death Note,Ano Hana,Bakuman,One Piece

Vay anasını bildiğin 'Derin Konoha' örgütü kurmuşsunuz olan bizim gibi kurbanlara oldu :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Ben burada olsaydım seni koruyacaktım hercai tabi benim hokageliğimi kabul edersen ki etmiştin diye hatırlıyorum =)
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Orochiden hokagemi olurmuş ya. :lol:

Hercaieden bi şekilde kurtulurduk çünkü o koyunluk yapmamıştı. :woohoo:
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist

Light seni yanımda götürürdüm eğer Danzou olayı patlak vermeseydi ya da kalemşör sana beni baktırmasaydı.
Bir şey kabul ettiğimi de hatırlamıyorum. :whistle:
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Benim hokage olmama evet diyordun mesajları göstertme bana Light....

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

Kullanıcı avatarı
Light of God

Bana ne yapabilirdin ki? Bütün köy arkamdaydı. Valla bi akatsukili dememe bakardın. :lol:
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor

Benim akatsukiden olmadığım belli, benim işim de bir edo tenseiye bakardı, Ayrıca Danzou ve grubu ve hercai ile birlikte seni yazacak çoğunluğa sahip olurdum sonuç stratejiyse benim için gerisi tefarruattır. Bunu Equando'ya sor o söylesin sana..

Kullanıcı avatarı
Light of God

Dr.M yazdı:Benim akatsukiden olmadığım belli, benim işim de bir edo tenseiye bakardı, Ayrıca Danzou ve grubu ve hercai ile birlikte seni yazacak çoğunluğa sahip olurdum sonuç stratejiyse benim için gerisi tefarruattır. Bunu Equando'ya sor o söylesin sana..
Light of God yazdı:Bana ne yapabilirdin ki? Bütün köy arkamdaydı. Valla bi akatsukili dememe bakardın. :lol:
Yanlış anlaşılma olmasın abi. Ben bu sözü sana söylemedim. Hecaiebilin şu yorumu üzerine söyledim. :lol:
hercaiebabil yazdı:Light seni yanımda götürürdüm eğer Danzou olayı patlak vermeseydi ya da kalemşör sana beni baktırmasaydı.
Bir şey kabul ettiğimi de hatırlamıyorum. :whistle:
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova

Light of God yazdı:Bana ne yapabilirdin ki? Bütün köy arkamdaydı. Valla bi akatsukili dememe bakardın. :lol:
Özel mesajları koyacaktım. Şüphelerini de yazacaktım. B)

► Spoiler Göster
Kilitli

“Naruto” sayfasına dön