Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

1 Eylül Günceli

Kullanıcı avatarı
RownikaL
Favori Manga: One piece,Berserk,naruto,beelzebub,
Onepunch-man,HSD kenichi
Favori Anime: opm hariç yukarda yazılan serilerin animeleri işte :D

Resim Selamlar. Birkaç günceldir yazı yazmıyordum, bugün kısaca bir iki bilgi vereceğim.
-Günceli dün verecektik ama Berserk geç biteceği ve benim de işim olduğu için bugüne sarkıttık, fakat editör arkadaş biraz galeyana gelip vermiş günceli. :lol: Berserk bekleyenler biraz daha erken okumuş olur artık.
-Onun dışında gördüğünüz üzere King of Hell serisini bu hafta ben çevirip editledim ve bundan sonra da hep böyle devam edecek. Seriyi çeviren arkadaş Shirohige gruptan ayrılmıştır. Kendisine emekleri için teşekkür ediyorum.
Koh'la ilgili küçük bir not da düşmek istiyorum; seride uygulanan görüntü düzenleme ayarları öncekinin aynısıdır, fakat her sayfanın görüntü kalitesi aynı olmadığından, bazı sayfalar daha kaliteli, bazıları da onlara nazaran birazcık daha düşük kalitelidir. Tabii çok fazla fark yok ama yine de not düşeyim dedim.
-Son olarak da, bu hafta Nanatsu da vermeyi plânlıyordum fakat hem son anda çıkan işim, hem de elimdeki sakatlık dolayısı ile düzenleme yapamadım; sorun çıkmazsa haftaya başka bir arkadaş devralacak ve çeviri geldikçe o da devam edecek.
Aklıma gelen başka bir şey yok, bu kadar sanırım. Bölümlere geçelim, keyifli okumalar.

Not: Shirohige gruptan ayrıldı fakat Vagabond serisini bırakma durumu yoktur, bölüm çıktıkça çevirileri verecektir.

Berserk
(Çeviri: kingroad - Edit: RownikaL)
Bölüm: 277-278-279-280

King of Hell
(Çeviri: & Edit: ThePumpkin)
Bölüm: 130-131-132-133

Liar Game
(Çeviri: Sodakazam - Edit: ThePumpkin)
Bölüm: 139
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Teşekkürler. :)
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Güncel için teşekkürler arkadaşlar.
Bir süredir Nanatsu çevirmiyorum.
Hem evimde biraz kafa dinlemek istiyorum(pek mümkün olmuyor gerçi)
Hemde elimin altında net yok.
Hayırlısı diyelim. :side:
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Çok teşekkürler. Ellerinize sağlık. Geçmiş olsun bu arada kendini fazla zorlama.
Resim
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Elinize sağlık beyler.

“Günceller” sayfasına dön