Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Gwi Tanıtım

Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Resim Tür..: Aksiyon, Macera, Tarihi, Dövüş Sanatları, Seinen

Yazar..: Orebalgum

Çizer..: KIM Young Oh

Yayın durumu (scan)..: 5 Cilt (Tamamlandı)

İngilizce çeviri (scan)..: 5 Cilt (Tamamlandı)

Türkçe çeviri..: MangaTürk Çeviri

Yapım yılı..: 2006

Bu bir Manhwadır.

Konu..:

Kendi geleceklerimizi kendimiz hazırlar, sonra da kader deriz.
Disraeli

Ben "Gwi-gum"
"Dünyadaki tüm kötülükleri yok edecek ve bu toprakları barış, huzur ve refah getirecek kişiyim."

Manhwa; Mu-Sang isimli "Gwi" bulup öldürmek için yollara düşmüş bir adamın hikayesini anlatmaktadır. İmparatorluk dahil yoluna hiç kimsenin çıkmasına izin vermez. Tek hedefi vardır.

Seyahati sırasında "Gwi" nin izlerini ararken, kendisi ile aynı izi taşımakta olan Yeo San-Hwa ile tanışır. Aslında onu kurtarır. İşte kader dediğimiz ağ orada kendini göstermektedir. Gerçekten kaderinde onunla karşılaşmak var mıydı?

Ama en önemli soru ise; "Neden Gwi?" aramakta ve ona karşı bu kadar büyük bir kin beslemektedir.

Alıntı: Anime Manga TR

Çevirisini ve editini kendim yaptığım bir seri. Çizimleri hoş, aksiyonu bol, konusu güzel, bölüm sayısı az, okumaya değer bir seri. Çeviriyorum diye değil ama tavsiye ederim. :)
İndirmek için:
Gwi İndir

Okumak İçin:
Gwi Oku
En son ThePumpkin tarafından 08 Mar 2014 22:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
galeme
Favori Anime: .

Böyle az sayılık aksiyonlu kılıçlı serilerle gelin işte bana :-D Ellerine sağlık balkabağım. Yalnız ilk sayıyı soldan sağa okudum :o
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Balkabağım mı?
Resim

Şaka bir yana, beğendiğine sevindim. :) Bu hafta bol bölümlü bir güncel gelecek inş.

Not: Bir de soldan sağa okuman da bir sorun yok, manhwa zaten bu. Yoksa yanlış mı yazdın? :huh:
galeme
Favori Anime: .

Aynen yanlış yazmışım, tersi olacaktı.
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

10 numara seri ,başlamamış olan arkadaşlara şiddetle başlamalarını tavsiye ederim.(Geçen sene bu seriyi görmüştüm güncel verirken fark ettim lan ,1 sene benim için baya kayıp oldu ,takip ettiğim _tamamladığım serileri hatırlamaz olmuşum,gördükçe aklıma geliyor)
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

Çizimleri güzel olan tek oturuşta bitireceğiniz güzel bir seinen.
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
carnivore86
Favori Anime: Dragon Ball

Bulamadığım serilerden biri...
carnivore86

Hala arıyorum okumak için...
carnivore86

Link bekliyorum tekrar upload edilirse. Hiçbir yerde yok...

“Serilerimiz” sayfasına dön