Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Konsept Gantz Tanıtımı

Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 02 Şub 2018 23:17 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
RownikaL
Favori Manga: One piece,Berserk,naruto,beelzebub,
Onepunch-man,HSD kenichi
Favori Anime: opm hariç yukarda yazılan serilerin animeleri işte :D

Konsept tanıtım yeni bir tarz olucak anlaşılan B) .Gerçi bizim seri gotik olduğu için çok irdelemem gerekmedi ama 8-10 sefer düzelttim :lol: .Genel olarak güzel olmuş az daha irdelesen daha'da güzel olurdu ama genede güzel eline sağlık güzel bi konsept tanıtım olmuş ;)
hean_burak
Favori Manga: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach , Rainbow , King of Hell , Gantz
Favori Anime: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach

Caps'e mi denk geldim dedim bir an. Güzel seri sanırım. Teşekkürler çalışmalarınız için.
Resim
Frostguard yazdı:Rainbow okumak her babayiğidin harcı değildir.
Gol D. Roger

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 02 Şub 2018 23:17 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Güzel olmuş, seriyi sen mi çeviriyordun yeni mi başladın isim benzerliği mi öylesine mi yazdın? Yeni başladıysan hayırlı olsun iyi olmuş, ben güncel Türkçe çeviriye yetişmemek için 40 bölüm kala bırakmıştım okumayı İngilizce ile de arasında epey fark vardı sanırım.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Gol D. Roger

► Spoiler Göster

“Serilerimiz” sayfasına dön