Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

City of Darkness Tanıtımı

Kullanıcı avatarı
Magistra
Favori Manga: One Piece, City of Darkness
Favori Anime: One Piece, Hunter X Hunter 2011

City of Darkness

[thumbnail]http://i.imgur.com/zOScKQF.jpg?1[/thumbnail]

Yu Er tarafından yazılan, Andy Seto, Chenjing Group, Situ Jian Qiao, Yuyongliang tarafından çizilen, ilk sayısını 2006 yılında çıkarmış bir manhuadır City of Darkness.Evet ,doğru okudunuz manhua, yani bir çin mangasıdır.City of Darkness yetişkinlere yönelik içinde aksiyon,macera,dövüş sanatları ögeleri barındıran bir seridir.Bütün bölümler renklidir.

Konusu:City of Darkness çeteler arası mücadeleleri ve baş kahramanımız Chen Luo Jun’un hikayesini anlatmaktadır.Chen Luo Jun Baoli çetesinde saygı duyulan biriydi, çetesi için zafer üstüne zafer kazanıyordu ama bir gün sahip olduğu her şey elinden alındı.Bundan sonra Chen Luo Jun’u ne bekliyor?
Chen Luo Jun- Ana karakter
Resim

Yorumum: Çizimler süper, zaten her sayfanın renkli olması da manhuanın daha çok göze hitap etmesine neden olmuş.Her bölümde bir aksyion var, aksiyon severlerin kesinlikle okumasını öneririm.Bunun dışında tipik bir konusu var, bir çete lideri ihanete uğrar, kaçar ve intikam almaya yemin eder.İstediğini gerçekleştirene kadar ise yeni dostlar, yeni düşmanlar edinir.Vahşet sahnelerini, aksiyon dolu dövüşleri seviyorsanız ve bunun birde güzel gözüken renkli bir manga olmasını istiyorsanız bu seri tam size göre!

Türkçe çevirisini ben yapmaktayım, editörümüz ise Acacia.

Okursanız mutlu oluruz.

City Of Darkness oku veya indir:
>>Online Okuma
ve
Gizli İçerik
Bu forum gizli içeriği görebilmeniz için üyelik gerektiriyor.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 02 Şub 2018 23:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
hean_burak
Favori Manga: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach , Rainbow , King of Hell , Gantz
Favori Anime: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach

Çok sağlam bir seri, herkese tavsiye ederim.

Çeviren ve editleyen arkadaşlara teşekkürler.
Resim
Frostguard yazdı:Rainbow okumak her babayiğidin harcı değildir.
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Gerçekten güzel seri :side: Çeviren ve editleyen arkadaşların ellerine sağlık.
Not: Manhua okuyunca ilk WTF demiştim içimden :lol:
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Demek çin mangasıymış :lol:
5-6 chapter okuyup bırakmıştım, madem çevirisi sizde devam ederim.:)
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Amaranth
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Bugün başladım.Çok beğendim.Aksiyonu bol ,dövüş sahnesi çizimleri hoşuma gitti ve renkli.Genel olarak çizimler çok hoş,derinlemesine bir konusu yok fakat buna takılmamak lazım.Okumak isteyenlere iyi okumalar
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Konu olarak derinlemesine bir konuya sahip olmamakla birlikte her bölümünde aksiyon, hareketlilik barındıran bir seri. Ayrıca City of Darkness renkli ve editi zor bir seridir. Ancak seriyi önceden okuduğum ve konusuna hakim olduğum için severek editliyorum. Avatar ve imzamda da City of Darkness serisinden karakter yer almakta olduğunu okuyanlar bilirler. Şu an güncel olarak devam etmekte olan Çin mangasının(manhua) en son 48. bölümü çıkmış bulunmakta.

Okuyup okumama kısmında ise, sizlere kalmış ve benim de çok umurumda değil. Ben bir çalışmayı severek ve isteyerek yaptıktan sonra isteyen okusun yada okumasın, benim için çok da önemi yok.
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Tanıtımda kullanılan resim çok hoşuma gitti. Sun Ken Rock'tan sonra böyle çete tarzı konuları işleyen şeyler hoşuma gider oldu. En yakın zamanda başlamayı düşünüyorum..
Acacia

Seriyi Çince'den İngilizceye çeviren gruba teşekkür ediyoruz ama keşke daha hızlı çalışsa. Manhu'nın günceli VOL 2'de 91. bölümde ancak çinceden ingilizceye VOL 2, 16 ya kadar çevrilmiş. İngilizce güncelinde dayanamadım çincesine daldım. Anlamasam da dövüş sahneleri ve serinin aksiyonu beni aldı götürdü.

İngilizce okumayı düşünenlere şunu diyebilirim; Seri VOL 1 ve VOL 2 şeklinde ayrılmış. VOL 2'de olaylar çok daha kaliteli bir şekilde dönüyor ve kaptırıp gidiyor. Bu yüzden okuyacaksanız sonuna kadar okuyun. Türkçesi için ise her hafta buradan günceli bekleyin, İngilizceye çevrilmiş bölümleri en yakın zamanda güncele getirmeye çalışacaz.
Acacia

Serinin ilk 10 bölümü cahil cesaretine kurban gittiği için editini tekrar yapmayı düşünüyorum. Takipte kalın.

“Serilerimiz” sayfasına dön